Opensignal
Opensignal

Opensignal v7.42.0-2 APK indir (Son Sürüm) 2022

Opensignal, kullandığınız internet bağlantısını kontrol etme konusunda size faydalı özellikler sunar. Normalde bir video izlerken farklı türdeki internet bağlantılarının durumunu kontrol edebileceksiniz. Ayrıca bazı bölgelerde mevcut olan bağlantı sa

Android Android Araçlar
4 ( 259 puan )
Fiyat: $0
İsim Opensignal
Yapımcı Opensignal com
Tür Araçlar
Boyut 7.6M
Versiyon 7.42.0-2
MOD Son Sürüm
Orjinal Google Play
Opensignal is the most famous version in the Opensignal series of publisher Opensignal com
Mod Version 7.42.0-2
Total installs 10,000,000+

Opensignal, kullandığınız internet bağlantısını kontrol etme konusunda size faydalı özellikler sunar. Normalde bir video izlerken farklı türdeki internet bağlantılarının durumunu kontrol edebileceksiniz. Ayrıca bazı bölgelerde mevcut olan bağlantı sayısını ve pusula özelliğini de görebilirsiniz. Ayrıca, kontrol ettiğiniz zamanların listesi özenle saklanır.

Opensignal – 5G, 4G, 3G İnternet ve WiFi Hız Testi Opensignal – 5G, 4G, 3G İnternet ve WiFi Hız Testi

AĞ HIZINI TEST EDİN VE OPTİMAL AĞ KULLANIMINI ELDE EDİN

Opensignal’da kullanıcılar, kullandığınız herhangi bir ağın güçlü ve zayıf yönlerini bilmeniz için birçok kullanışlı özellik bulabilir. Daha kararlı bir bağlantı bulduğunuzda kullanımınızı iyileştirmenize yardımcı olacak değerli bir araç olacaktır. Aynı zamanda, uygulamanın size sunduğu özelliklerin kullanımı da tamamen kolaydır, bu nedenle herhangi bir kullanıcı kolayca kullanabilir ve getirdiği kolaylığı bilir.

İNTERNET KULLANIRKEN VE FİLM İZLERKEN BAĞLANTI HIZI

Opensignal’da bahsetmemiz gereken ilk özellik, internet hızı ile ilgili iki ana test özelliğini kolaylıkla bulabilmenizdir. İlk özellik, herhangi bir bağlantının yükleme, indirme ve gecikme ölçümlerini görebildiğinizde tamamen temeldir. Aynı zamanda belirli bir videoyu izlerken internet indeksini de bulabilirsiniz. Bu, internet kalitenize uygun çözünürlük seviyesini seçerken işe yarar.

ÇEŞİTLİ BAĞLANTI TÜRLERİNDE DESTEK

Video kalitesini bir kez kontrol ettikten sonra, Opensignal tarafından desteklenen internet bağlantısı türüyle şüphesiz ilgileneceksiniz. Wi-Fi veya mobil veri bağlantısını çok fazla fark olmadan hızlı bir şekilde rahatça test edebilirsiniz. Aynı zamanda cihazınızda bu iki bağlantı türünü aynı anda kullanıyorsanız durumlarını da biliyor ve stabil bir iş veya internet deneyimi için geçiş yapmış oluyorsunuz.

Opensignal – 5G, 4G, 3G İnternet ve WiFi Hız Testi Opensignal – 5G, 4G, 3G İnternet ve WiFi Hız Testi

BAĞLANTI HARİTALARINI KOLAYCA GÖRÜNTÜLE

Sizi sevdirecek bir sonraki özellik ise Opensignal’da görebileceğiniz bağlantı haritası. Elektronik harita kullanmaya benzer ve uygulamanın sağladığı bağlantıları keşfetmek için özgürce hareket edebilirsiniz. Aynı zamanda çok sayıda bağlantıda kullanmanız için bazı değerli ağları da önerir. Ayrıca, yabancı bir yere gittiğinizde ve nerede kullanacağınızı bilemediğinizde de yararlıdır.

BASİT BAĞLANTILAR İÇİN PUSULA NOKTALARI

Uygulamanın sağladığı haritayı bulduktan sonra, uygulamanın yerleşik pusulasını kullanarak yakındaki konumlara gidebilirsiniz. Belirtilen konuma konumunuzu göreceksiniz ve hareketinizi oraya yönlendirecektir. Aynı zamanda göç işlemi sırasında çevrenize de dikkat etmeli ve ortaya çıkabilecek sorunlardan kaçınmak için uygulama talimatlarına dikkat etmelisiniz.

TEST GEÇMİŞİNİZİ TOPLAYIN

Uygulamayı kullandığınızda, bağlantı kalitelerini birçok kez doğrudan kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, kaç kez kontrol ettiğinizi doğru bir şekilde saklayabilir ve belirli bir süre için görüntüleyebilirsiniz. Belirli bir bağlantı türü için ne tür sorunlar yaşadığınızı kolayca görebilirsiniz.

Opensignal – 5G, 4G, 3G İnternet ve WiFi Hız Testi Opensignal – 5G, 4G, 3G İnternet ve WiFi Hız Testi

İnternet bağlantısını kontrol etmek için uygulamayı kullanmak, aşağıdakiler gibi değerli özellikler sunar:

  • Genellikle kullandığınızda veya belirli bir filmi izlerken internet bağlantınızı hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.
  • Uygulama, cihazlarınızın sahip olduğu farklı bağlantı türlerini destekler ve anında geçiş için durumlarını bilmenizi sağlar.
  • Farklı bağlantı kümelerini bulabileceğiniz ve hangisinin uygun olduğunu bildiğiniz bir haritayı da tam olarak görebilirsiniz.
  • Uygulama, sizi o bölgeye yönlendirmek için bir pusula özelliğini entegre eder ve ayrıca hareket ederken ve arama yaparken dikkatli olmanız gerekir.
  • Bağlantı testleri tamamen dikkatli bir şekilde saklanır ve belirli bir süre boyunca görüntülenebilir.


İndir (7.6M)

Artık indirmeye hazırsınız Opensignal ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanOpensignal com

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir