Open Camera
Open Camera

Open Camera v6.17.4 APK indir (Son Sürüm) 2022


En profesyonel fotoğrafları çekebilmek için her zaman bir dijital kameraya sahip olmak istediyseniz, Open Camera hayalinizi gerçekleştirme şansınız. Bu, fotoğrafçılığınızı yeni bir düzeye taşımanıza yardımcı olan uygulamalardan biri olarak kabul edil

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 196 puan )
Fiyat: $0
İsim Open Camera
Yapımcı Mark Harman
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 3.7M
Versiyon 6.17.4
MOD Son Sürüm
Orjinal Google Play
Open Camera is the most famous version in the Open Camera series of publisher Mark Harman
Mod Version 6.17.4
Total installs 50,000,000+

İndir (3.7M)

En profesyonel fotoğrafları çekebilmek için her zaman bir dijital kameraya sahip olmak istediyseniz, Open Camera hayalinizi gerçekleştirme şansınız. Bu, fotoğrafçılığınızı yeni bir düzeye taşımanıza yardımcı olan uygulamalardan biri olarak kabul edilir. Keskin fotoğraflar çekmenize izin vermenin yanı sıra, ışığı otomatik olarak dengelemenize izin verilir. Ayrıca ağır çekim özellikleri ile de kullanıcıları destekliyoruz. Size unutulmaz ve anlamlı anlar yaşatmayı vaat ediyor.

Kamerayı aç

GÖRÜNÜM VE FOTOĞRAF MODU AÇISINDAN SON VERSİYONDA NELER ÇEKİCİ?

En son sürüm olan 1.49 ile bugün daha çekici özellikleri desteklemeye devam ediyoruz. Özellikle, kullanıcılar genellikle kilitli olduklarında yalnızca yatay ekranlar alabilirler. Ancak, bu sürümle birlikte uygulama, hem dikey hem de yatay yönlendirmeye sahip olmanızı mümkün kılmak için sürekli olarak geliştirildi. Ayrıca, desteklenen bazı cihazlarda size daha uzun pozlama süreleri veriyoruz, bununla sınırlı kalmıyoruz. Ayrıca NR, DRO ve HDR fotoğraf modları da önemli ölçüde iyileştirildi.

OPTİMAL OTOMATİK DENGE ÖZELLİĞİ

Her şeyden önce, Açık Kamera söz konusu olduğunda, nihai otomatik özelliğin varlığından bahsetmemek mümkün değil. Bahsetmek istediğim özellik ise otomatik parlaklık dengesi. Bu yüzden görüntü çok karanlık veya çok parlak olduğunda endişelenmenize gerek yok. Uygun ayarlamaları yapmak için gerçek aydınlatmaya güveneceğiz. Etkilenen sadece çerçeveye giren giysi ve aksesuarların renkleri değil, aynı zamanda çerçeveye giren detaylardır.

HER TARLA UYGUN GENİŞ RENK EFEKTİLERİ

Bunun dışında uygulama size profesyonel bir dijital kameranın en temel özelliklerini sağlayacaktır. Sorunlu olan özellikle sahne modları ve hatta akıllı renk efektlerinin görünümüdür. Her görüntünün, görmeyi ve yorumlamayı kolaylaştırmak için üzerlerine logonuzun basıldığı kendi ana renk tonları olacaktır. Sonuç olarak Open Camera, renk paletini keşfetmenize ve istendiği gibi sıfırlama işlemini başlatmanıza yardımcı olabilir.

Kamerayı aç

ZAMANLAYICI VEYA SANİYE FONKSİYONUYLA UZAKTAN FOTOĞRAF KONTROLÜ YAPABİLİRSİNİZ

Yalnız seyahat etmekten ve oradaki manzara ile her zaman anıları yakalamak istemekten daha iyi ne olabilir? Geleneksel özçekimlerin yanı sıra, Açık Kamera, kullanıcıların onu uzaktan kontrol etmesine olanak tanır. Kullanıcı, zamanlayıcı modunu birkaç saniyeliğine gerçekleştirecektir. Tam o birkaç saniye içinde, herhangi bir fiziksel darbe kullanmanıza gerek kalmadan kamera tarafından yakalanacaksınız. Veya geri saymak için sesinizi de kullanabilirsiniz.

CLAPPER SAYESİNDE DENGELİ KOMPOZİSYON

İyi bir fotoğraf sadece güzel renkler ve insanlar değildir ve bu yeterli değildir. Mükemmel bir fotoğraf yaratmada önemli bir rol oynayan faktörlerden biri kompozisyondur. Bunu yakalayan Open Camera, ağ modunu açmanıza izin verir. Bu özelliği açtığınızda, ekranda görünen kareler ve dikdörtgenler göreceksiniz. Bu modla ilk kez kafanız karıştıysa, özel talimatlarla uygun bir kompozisyon oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Kamerayı aç

ANA ÖZELLİKLER

  • Bu, dijital kamera gibi birçok akıllı özelliğe sahip profesyonel fotoğrafçılık için bir uygulamadır.
  • Otomatik bir parlaklık dengesi elde edersiniz, böylece ışık ne çok sert ne de çok düşük olur.
  • Klasikten moderne tüm stillerden yüzlerce renk efekti sadece sizin için düzenli olarak ekleniyor.
  • Mükemmel uzaktan kumanda özelliği, otomatik zamanlama sistemi aracılığıyla fiziksel etki olmadan fotoğraf çekmenize yardımcı olur.
  • Akıllı görüntü işaretleme, sizin tarafınızdan etkinleştirilirse otomatik olarak görüntünün köşesine tarih ve saat dahil bir saat eklenmesine izin verdiğimiz için.


İndir (3.7M)

Artık indirmeye hazırsınız Open Camera ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir