ONE UI Icon Pack
ONE UI Icon Pack

ONE UI Icon Pack v4.5 APK indir (Yamalı) 2022


ONE UI Icon Pack, Samsung One UI temalı başlatıcı sisteminde, kullanıcıların başka hiçbir yerde göremeyecekleri geliştirilmiş uygulama simgelerini destekler. Her güncellemeden sonra simge paketi yeni eklendiğinde ve alıcı sayısı arttığında yaratıcı s

Android Android Araçlar
4 ( 167 puan )
Fiyat: $0
İsim ONE UI Icon Pack
Yapımcı JustNewDesigns
Tür Araçlar
Boyut 51M
Versiyon 4.5
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
ONE UI Icon Pack is the most famous version in the ONE UI Icon Pack series of publisher JustNewDesigns
Mod Version 4.5
Total installs 50,000

İndir (51M)

ONE UI Icon Pack, Samsung One UI temalı başlatıcı sisteminde, kullanıcıların başka hiçbir yerde göremeyecekleri geliştirilmiş uygulama simgelerini destekler. Her güncellemeden sonra simge paketi yeni eklendiğinde ve alıcı sayısı arttığında yaratıcı süreç belirli sonuçları getirdi. Her simge, sizi cihazınız hakkında daha fazla heyecanlandıracak basit ve uyumlu bir dokunuşa sahiptir. Şimdi satın alın ve özel teklifi deneyimleyin; Hadi buna dalalım!

BİR UI Simge Paketi BİR UI Simge Paketi

LOGO PAKETLERİNDE KULLANICILARIN DİKKAT EDİLDİĞİ HUSUSLAR

Büyük bir ses getiren ONE UI Icon Pack, ürünlerinin kalitesi ve sahip olduğu prestij düzeyi ile gurur duymaktadır. 5600’den fazla farklı ayrı tema simgesinden oluşan bir sistemle, kullanıcılar bu zenginlik karşısında şaşkına dönecekler. Uygulamayı kullanıcı dostu bir arayüzle düzenli olarak yenileyerek, kullanıcı geri bildirimleri ve istekleri aracılığıyla güncellemeleri her zaman mümkün olduğunca çabuk sunmaya çalışıyoruz.

ONE UI Icon Pack, Android işletim sistemini çalıştıran tüm cihazlarda mevcuttur. Maske modu ile tanışın, kullanıcılar bunu bir araç olarak kullanarak cihazın simgelerinin birbirine benzemesini sağlayabilir ve yalnızca sizin erişebilmeniz için bulmayı zorlaştırabilir. Genel duvar kağıdı ve duvar da geliştirildi ancak başka bir panoya bölünecek ve onu bulmak zor değil. Cihaza daha taze bir görünüm kazandırmak için çeşitli renk seti de kapsamlı bir şekilde uygulanır.

BİR UI Simge Paketi BİR UI Simge Paketi

DİĞER BÜYÜK ÖZELLİKLER

Uygulama çıktığında dinamik takvim oluşturma artık bir şey olmayacak. Kullanılan malzemelere genel bakış içeren bir sayfa açar, klasördeki simgeleri özelleştirir ve her kategorideki simge ızgarasını taşır ve değiştirir. Birkaç istekte bulunun ve uygulamanın halletmesine izin verin; aradığınız simgenin çıktısını verecektir; Herhangi bir sorunuz varsa arama çubuğundan bir soru sorun! Ayrıca, ONE UI Icon Pack, arama çubuğunda simgelerin aranmasını da destekler ve kullanıcıların uygulamak istedikleri simgeyi önizlemelerine olanak tanır.

UYGULAMALARIN RENK DÜNYASI

ONE UI Icon Pack, yarattığı renk ve simge yaratıcılığı dünyasında sizi her zaman karşılayacaktır. Tonlarca güzel simge keşfedilmeyi bekliyor ve lütfen uygulama hakkında iyi bir inceleme bırakın; Bunun korkunç olduğunu düşünüyorsanız, paranızı memnuniyetle iade edeceğiz ve güncellenmiş sürümde size daha iyi bir deneyim sunacağız. Japonya. İyi alışverişler ve geliştirdiğimiz ikon koleksiyonunu iyi değerlendirin!


İndir (51M)

Artık indirmeye hazırsınız ONE UI Icon Pack ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanJustNewDesigns

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir