One Security
One Security

One Security v1.7.2.5 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Verilerinizi güvenli bir şekilde korumak istiyorsanız, One Security – Antivirus, Cleaner, Booster'a bakın . Bu, kullanıcıları kendinden çok emin ve memnun eden faydalı bir uygulamadır. Kullanıcılar, bilgilerini ve verilerini koruma sürecinde modern v

Android Android Sistem
5 ( 815 puan )
Fiyat: $0
İsim One Security
Yapımcı One Dot Moblie Limited
Tür Sistem
Boyut 26MB
Versiyon 1.7.2.5
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
One Security is the most famous version in the One Security series of publisher One Dot Moblie Limited
Mod Version 1.7.2.5
Total installs 50,000,000+

Verilerinizi güvenli bir şekilde korumak istiyorsanız, One Security – Antivirus, Cleaner, Booster’a bakın . Bu, kullanıcıları kendinden çok emin ve memnun eden faydalı bir uygulamadır. Kullanıcılar, bilgilerini ve verilerini koruma sürecinde modern ve akıllı özelliklerin keyfini çıkaracaklar. Pek çok sürpriz sizi bekliyor, böyle basit bir güvenlik sisteminin keyfini çıkarmak için bu fırsatı değerlendirmekten çekinmeyin!

VİRÜSLER VE DİĞER ZARARLI YAZILIMLAR İÇİN OTOMATİK TARAMA

Cihazınızda One Security olduğunda, rahatlığını ve zekasını göreceksiniz. Bu uygulama sayesinde cihazınızı virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerine karşı tarayacaksınız. Önemli verilerinize izinsiz giren ve rahatsız eden virüsler konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Ayrıca her web sayfası, veri dosyası hızlı ve. Mobil cihazınızı daha güvenli hale getirecektir.

Tek Güvenlik – Antivirüs, Temizleyici, Güçlendirici Tek Güvenlik – Antivirüs, Temizleyici, Güçlendirici

One Security’de, cihazlarındaki gereksiz şeyleri silmeden emin olmak için bir çöp temizleme özelliği vardır. Bu uygulama zaten çözüldü. Tüm gereksiz dosyaları ve dedikoduları tek bir dokunuşla çabucak sileceksiniz. Bu yenilikçi özellik sayesinde çok zaman ve emekten tasarruf ettiniz. Bu nedenle, kullanıcılar bu uygulamanın hizmetini çok beğeniyor ve takdir ediyor ve çok etkili.

KULLANDIĞINIZ CİHAZIN PERFORMANSINI YÜKSELTİN VE ARTIRIN

Cihazın kullanımı sırasında düzenli olarak yükseltme yapmalı ve performansını artırmalısınız. Telefonu saatlerce kullandıktan sonra, makine ısınacak ve pil gücünü hızla tüketecektir. Ancak bu yenilikçi özellik sayesinde CPU soğutma ile cihazınızı soğutacaksınız ve pil gücünden tasarruf etmek için pil tasarrufu modu devreye giriyor. Ayrıca bu uygulama, çok fazla bellek kaplayan, aşırı ısınan ve pilinizi hızla tüketen arka plan uygulamalarını da kaldırabilir.

One Security güncel kalır ve etkin bir şekilde hızlanır ve ayrıca cihazınızın belleğini seçerek temizler. Telefonunuzda yeni fotoğraflar veya yeni uygulamalar için yer varsa endişelenmeyin; Önbelleği ve gereksiz dosyaları temizlediğiniz sürece, ihtiyacınız olan uygulamaları yükleyebilirsiniz. Çok basit ve kullanışlı. Ayrıca bu uygulama telefonunuzu yavaşlatan karmaşık işlemleri de iptal edecektir.

GİZLİLİĞİNİZİ VE GÜVENLİĞİNİZİ KORUYUN

Bu uygulama cihazınızda olduğunda, mahremiyetin istilası korkusuyla düşünmenize ve takıntı yapmanıza gerek kalmayacak. Telefonunuzdaki veya tabletinizdeki tüm verileri ve temel bilgileri korumaktan sorumlu sıkı ve güvenli bir güvenlik sistemine sahiptir. Bazı sosyal ağ sitelerindeki tüm hesaplarınızın güvenli olduğu garanti edilir ve One Security’ye sahip olduğunuzda hiç kimse hesabınıza erişemez ve hesabınızı yok edemez.

Tek Güvenlik – Antivirüs, Temizleyici, Güçlendirici Tek Güvenlik – Antivirüs, Temizleyici, Güçlendirici Tek Güvenlik – Antivirüs, Temizleyici, Güçlendirici

YENİLİKÇİ VE MİNİMALİST TASARIMLI ARAYÜZ

Üretici, kullanıcılara olağanüstü minimalist ve hafif bir arayüz, gösterişten uzak ve renkli bir görünüm verdi. Tüm ayrıntılar net ve kapsamlı bir şekilde görüntülenerek kullanıcıların işlevleri kolayca görmelerini ve bunları en rahat şekilde kullanmalarını sağlar. Seçmek istediğiniz yanlış şeye bastığınız durumlardan kaçının. Ayrıca ses sistemi de kullanıcıları daha heyecanlı ve etkileyici hissettiriyor.

One Security, dünya çapında ünlü bir uygulama olarak kabul edilir; çoğu insan tarafından güvenilir ve seçilir. Lisansı satın almak için para harcamak zorunda kalmadan ücretsiz indirme, birçok kullanıcıyı heyecanlandırdı. Sadece bu değil, herkes içindir; herkes mobil cihazlarının güvenliğini sağlamak için indirebilir. Ayrıca kullanıcıların zamandan ve enerjiden tasarruf etmelerine yardımcı olacak ve aynı zamanda amaçlarınıza hızlı bir şekilde ulaşacaktır.

AKTARMAYI VE İNSANLARA HER ZAMAN TAVSİYE ETMEYİ UNUTMAYIN

Bu uygulama bir telefonda faydalı ve vazgeçilmezdir. Bu yüzden kurmalısınız ve birbiri ardına yüksek hızlı veri taramaları ile almanıza yardımcı olacaktır. Bununla da kalmayıp telefonunuzun hafızasını gereksiz şeylerle doldurmayacaksınız ve artık rahat bir şekilde fotoğraf çekebilir ve ihtiyacınız olan şeyleri indirebilirsiniz. Bu akıllı uygulamayı arkadaşlarınıza ve ailenize kullanmaları ve derecelendirmeleri için önermeyi unutmayın !! Ayrıca, uygulamanın sunduğu yeni ve heyecan verici şeyleri deneyimleme ve keşfetme fırsatına sahip olmalarına izin verin. Tüm bilgilerinizin istikrarlı bir şekilde korunması şansının tadını çıkarmak için şimdi indirmelisiniz.


İndir (26MB)

Artık indirmeye hazırsınız One Security ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanOne Dot Moblie Limited

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir