One Security
One Security

One Security v1.7.2.7 APK (Premium Kilidi Açık) indir


One Security MOD APK ile mobil cihazınızı virüslerden, gereksiz gereksiz verilerden, casus yazılımlardan koruyun. Bu gerçekten Android os cep telefonları için bir yazılımdır. Ünitenizi ipeksi, belki de sıcak tutmak, enerjinin çok hızlı boşalmasını ön

Android Android Araçlar
4 ( 833 puan )
Fiyat: $0
İsim One Security
Yapımcı One Dot Moblie Limited
Tür Araçlar
Boyut 30.36 M
Versiyon 1.7.2.7
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
One Security is the most famous version in the One Security series of publisher One Dot Moblie Limited
Mod Version 1.7.2.7

İndir (30.36 M)

One Security MOD APK ile mobil cihazınızı virüslerden, gereksiz gereksiz verilerden, casus yazılımlardan koruyun. Bu gerçekten Android os cep telefonları için bir yazılımdır. Ünitenizi ipeksi, belki de sıcak tutmak, enerjinin çok hızlı boşalmasını önlemek için pek çok iyi kullanım özelliğini entegre eder.

One Security MOD APK hakkında

Hücresel cihazlar hayatın vazgeçilmezleri haline geldi. Temel somut örnek, artan akıllı telefon kullanıcıları olabilir. Günden güne dünya çapındaki ağa erişiyoruz, ihtiyaçlarımızı karşılamak için ürünlerimize yönelik uygulamalar alıyoruz. Belki de cihazınızın da bakıma ihtiyacı olup olmadığını düşündünüz mü? Birkaç yıl sonra çok sayıda kullanıcı, ürünlerinin eskisinden daha yavaş göründüğünü fark etti. Nedeni, makinedeki önemsiz dosyalarınızın temizlenmemiş olması olabilir; Kendi ünitenizde arka plana baktığınızda gereksiz uygulamalar çalışmaya devam ediyor. One security‘nin bu sorunu çözmenize izin vermesine izin verin. Bu, en çok kullanılan bilgisayar yazılımı temizleme ve savunma uygulamalarından biri olabilir. Bu, Bing Enjoy mağazasında yüz binlerce paket topladı. Yeteneği olan birçok insan bundan hoşlanır ve olumlu eleştiriler bırakır. Kurmak için acele etmek de akıllıca! Bahse girerim seni yarı yolda bırakmaz.

2 one security antivirus cleaner booster 2 2 one security antivirus cleaner booster 3

Ürününüzü kötü amaçlı yazılımlardan koruyun

Uygulamanın Antivirüs Motoru modu anında virüs taraması yapar ve mobil cihazınızdaki yazılımdan hepsini kaldırır. Akıllı teknolojiye dayalı olsa bile Tek koruma, casus yazılımları, bireysel bilgilerinizi dışarıya ifşa eden uygulamaları algılar ve bu programları hemen çeker. Ek olarak, One Security, ürününüz için iyi olmayan çok sayıda kötü amaçlı reklam içeren programlar hakkında da uyarılar vererek bunları kullanmayı düşünmenize yardımcı olur. Cep telefonları için son derece yüksek güvenlik sağlar.

Ürünü hızlandırın

Daha önce de belirttiğim gibi, bazı reklam içeren uygulamaları ortadan kaldırarak, cihazınız daha hızlı olmalıdır. Ek olarak, One Security cihazdaki “çöpü” sürekli olarak temizler. Önemsiz verilerin depolanması, bu cihazın kapasitesini birçok kez azaltır. Açıkçası, artık önemsiz dosya olmadığında, ürününüz tıpkı yeni gibi hızlı ve sorunsuz bir hıza sahip olur. Sadece bir kolay musluk ile yapılır.

2 one security antivirus cleaner booster 6 2 one security antivirus cleaner booster 5 2 one security antivirus cleaner booster 4

Pili koruyun

One Security, bir pil tasarrufu ve Merkezi İşlem Birimi soğutucusu içerir. Göstermeyi unuttuğunuz birçok geçmiş uygulaması çalıştığında, enerji tasarrufu için bu uygulamaları anında durduracaktır. Ayrıca, birkaç yıl iyi kullanımdan sonra cihaz ısınacak, bu uygulama hızlı bir şekilde yatıştırma modunu açacaktır. Bir güvenlik, elektrik pilinin boşalmasını azaltmak için geçici bellek alanını boşaltır. Cihazın soğutulması ayrıca pil ömrünün daha uzun olmasını sağlar.

Android için bir güvenlik MOD APK varyasyonu

azaltılmış hesaba yükseltmek için fazladan ödeme yapmadan uygulamayla ilgili tüm özellikleri kullanmak için, insanların sunduğu One Security MOD APK sürümünü kullanın. Hiçbir ek ücret ödemeden, çoğu zaman tüm işlevlerin kilidi açılır.


İndir (30.36 M)

Artık indirmeye hazırsınız One Security ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanOne Dot Moblie Limited

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir