One Booster
One Booster

One Booster v2.0.8.1 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Telefonunuz sık sık donuyorsa veya hafıza alanı doluysa, daha iyi bir deneyim için One Booster – Antivirus, Booster, Phone Cleaner'ı telefonunuza indirin. Bu, tek tıkla etkili bir güçlendiricidir ve önbelleği akıllıca temizlemenize yardımcı olur. Bu

Android Android Araçlar
5 ( 673 puan )
Fiyat: $0
İsim One Booster
Yapımcı One Dot Moblie Limited
Tür Araçlar
Boyut 28M
Versiyon 2.0.8.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
One Booster is the most famous version in the One Booster series of publisher One Dot Moblie Limited
Mod Version 2.0.8.1
Total installs 100,000,000+

Telefonunuz sık sık donuyorsa veya hafıza alanı doluysa, daha iyi bir deneyim için One Booster – Antivirus, Booster, Phone Cleaner’ı telefonunuza indirin. Bu, tek tıkla etkili bir güçlendiricidir ve önbelleği akıllıca temizlemenize yardımcı olur. Bu uygulama aynı zamanda pil tasarrufu yapmanızı ve cihazınızın pilini tüketen gereksiz uygulamaları kaldırmanızı sağlayarak telefonunuzu daha güçlü hale getirir.

VERİMLİ ATIK ŞARJ CİHAZI ÖZELLİKLERİ

Bu uygulamayı kullanırken artık virüsler hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak çünkü bu uygulama virüslerle savaşmak ve cihazınızı kötü amaçlı yazılımlardan korumak için pratik çözümlere sahip. Bu yenilikçi uygulama ile daha hızlı ve sorunsuz bir telefonun keyfine varacaksınız.

Depolama alanınız, One Booster ile kolayca boşaltılacak; Telefonunuzu yavaşlatan gereksiz dosyaları, önbelleği ve gereksiz dosyaları temizlemenize yardımcı olarak, telefonunuzla daha iyi bir deneyim yaşamanızı mümkün kılar. Ek olarak, bu profesyonel temizleyici ile Instagram, Facebook, Twitter vb. sosyal uygulamalardaki önbellek verilerini aynı kolaylık ve rahatlıkla temizleyerek gereksiz yere daha fazla yer açabilirsiniz.

Ayrıca, uygulama seçici olarak size yardımcı olacağı için yanlış dosyayı silme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Bu, uygulamanın ana özelliğidir, bu nedenle kullanıcının telefonunu daha güçlü bir şekilde hızlandırmak için çok etkili bir şekilde çalışacaktır.

One Booster – Antivirüs, Booster, Telefon Temizleyici One Booster – Antivirüs, Booster, Telefon Temizleyici

ÜCRETSİZ VİRÜS TARAYICI

One Booster, telefonunuza önceden yüklenmiş tüm uygulamalarda ücretsiz virüs taramasını destekler. Modern bir TRUSTLOOK sertifikalı antivirüs motoruyla, telefonunuzu güvende tutmak ve gizliliğinizi korumak için virüsleri tamamen engelleyebilir ve kaldırabilirsiniz. Ayrıca, bu uygulama kötü amaçlı yazılımlar, reklam yazılımları ve güvenlik açıklarıyla etkili bir şekilde mücadele etmenize yardımcı olacak, böylece artık kimlik avı veya virüsler hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak. Ayrıca bu antivirüs, telefonunuzun normalden daha hızlı ve sorunsuz çalışmasını sağlar.

HIZLI TELEFON GÜÇLENDİRİCİ

RAM’i boşaltarak telefonunuzu hızlandırabilirsiniz ve yükseltmeden sonra cihazınızın daha hızlı çalıştığını ve çalışma hızının çok daha güçlü olduğunu hissedeceksiniz. Cihaz temizliğinden sonra, telefonunuzu basit bir tuşa basarak hızlandıracaksınız. Bu özellik, telefonunuzun gecikme, sarsıntılı veya yavaş çalışmadan kurtulmasına yardımcı olur.

TELEFONUNUZ İÇİN PİL TASARRUFU

Bu, bir telefon için önemli bir özelliktir çünkü indirdiğiniz uygulamalar cihazınızı az çok etkiler. One Booster güçlü olmasına rağmen, cihazınızın pilini tüketmez, aynı zamanda arka planda çalışan uygulamaları hazırda bekleterek pil ömrünü uzatmanıza yardımcı olur. Bu kullanışlı özellik, telefonunuzda daha fazla zaman geçirmenize ve daha fazla çalışmanızı telefonunuzda görmenize yardımcı olacaktır.

One Booster – Antivirüs, Booster, Telefon Temizleyici One Booster – Antivirüs, Booster, Telefon Temizleyici One Booster – Antivirüs, Booster, Telefon Temizleyici

CPU SOĞUTMA

One Booster’ın soğutma sistemi, Android cihazınızın CPU sıcaklığını tek bir dokunuşla azaltabilecek. Bu, cihazınızın ömrünü uzatmanıza ve telefonunuzun aşırı ısınması ve patlamaya neden olması gibi telefonunuzun başına gelebilecek talihsiz olaylardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Yalnızca birkaç dakika sürer ve telefonunuzu verimli bir şekilde soğutabilir ve cihazınızı daha güvenli tutabilirsiniz.

DOSTU KULLANICI ARAYÜZÜ

Uygulamanın arayüzü, temiz bir konfigürasyon tasarımı ile yüksek hızlı ve basittir. Sezgisel arayüz sayesinde uygulamadaki tüm işlemler temel düzeydedir ve kullanıcıların buna alışmasını kolaylaştırır. Telefonunuzu hızlandırma, RAM’de yer açma, gereksiz dosyaları temizleme ve soğutma gibi akıllı özelliklerin tümü tek bir dokunuşla yapılır. Ayrıca uygulama, kullanıcıların daha iyi bir kullanıcı deneyimine erişmesini ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamasını kolaylaştırmak için tek bir dokunuşla optimize edilmiş özelliklere sahiptir.

BAZI NOT

Kullanıcı gizliliğini sağlamak için kullanıcı adları veya e-posta adresleri gibi kişisel veriler uygulama içinde işlenmeyecektir. Uygulama, tüm kullanıcı bilgilerini güvence altına alacak ve bilgilerin dışarıya ifşa edilmesini önleyecektir. Kullanıcılar, uygulamada kullanıcı deneyimlerini iyileştirebilecek ve uygulamanın performansını artırabilecek gelişmiş işlevleri etkinleştirmek için Erişilebilirlik hizmetlerini belirli koşullar altında kullanabilir.

Bu, kullanıcıların belleği temizlemesine, telefonu hızlı ve basit bir şekilde tek bir dokunuşla hızlandırmasına yardımcı olan harika bir uygulamadır. Bu uygulama, bilgilerinizi korumanıza ve daha uzun süre kullanabilmeniz için cihazınızın ömrünü artırmanıza yardımcı olacaktır. Daha akıcı ve hızlı bir telefonun keyfini çıkarmak istiyorsanız, hemen deneyimlemek için bu uygulamayı indirin.


İndir (28M)

Artık indirmeye hazırsınız One Booster ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanOne Dot Moblie Limited

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir