Olmo
Olmo

Olmo – Premium Icon Pack v24.0 APK indir (Yamalı) 2022


Olmo, titizlikle hazırlanmış simgeler sunar ve telefonları uzun süre destekleyen ve güzel deneyimler sunan birçok başlatıcıya sahiptir. Simgeleri değiştirerek ve buluta hazır bir duvar kağıdı seçerek telefonunuzu yenileyin. Olmo'nun benzersiz bir kır

Android Android Araçlar
5 ( 958 puan )
Fiyat: $0
İsim Olmo
Yapımcı Göktuğ ULAŞ
Tür Araçlar
Boyut 99MB
Versiyon 24.0
MOD ÜCRETSİZ/Yamalı
Orjinal Google Play
Olmo is the most famous version in the Olmo series of publisher Göktuğ ULAŞ
Mod Version 24.0
Total installs 10,000+

İndir (99MB)

Olmo, titizlikle hazırlanmış simgeler sunar ve telefonları uzun süre destekleyen ve güzel deneyimler sunan birçok başlatıcıya sahiptir. Simgeleri değiştirerek ve buluta hazır bir duvar kağıdı seçerek telefonunuzu yenileyin. Olmo’nun benzersiz bir kırık cam efektine sahip premium bir sürümü olarak, daha fazla uygulama güncellemesi almak için uygulamanın tüm özelliklerini deneyimlemek için bir simge paketi satın almalısınız.

EL YAPIMI TASARIM

Uygulama, doğru temayı seçmeniz için bulutta bulunan yazılımlar tarafından elle hazırlanmış simgeler sağlayan birçok başlatıcı ile uyumludur. Uygulama, harika deneyimler sunmak için sizi birçok olağanüstü özellikle bulutta destekler. Ek olarak, beğendiğiniz temaya göre simgeleri arayabilir, binlerce benzersiz simge görüntüleyebilir ve telefonunuzun tasarım sürecinde size yardımcı olmak için en iyi trend resimleri düzenli olarak güncelleyebilirsiniz. .

Olmo – Premium Simge Paketi Olmo – Premium Simge Paketi

AKILLI SİMGESİ

Parlak simgelerle birlikte bir dizi bulut duvar kağıdı, beraberindeki simge adını bulmayı kolaylaştırır. Vektör grafikleri, Adobe Illustrator ile manuel olarak oluşturulan simgeler. Birçok yeni başlatıcı etiketi, favori temanızı seçmeyi kolaylaştırmak için özellikleri optimize eder. Uygulama ayrıca karşılaştığınız soruları yanıtlamanıza ve sorunları çözmenize yardımcı olur. Sizin için doğru olanı bulma ve seçme sürecinde size yardımcı olacak harika özelliklere sahip bir uygulama olacaktır.

CİHAZINIZI YENİLEYİN

Telefonunuzdaki mevcut simgelerden çok sıkıldınız ve telefonunuzu yenilemek için yeni bir şey arıyorsunuz. Olmo’ya gelmek sizin için mükemmel bir seçim. Uygulama, tamamen elle tasarlanmış binlerce benzersiz ve benzersiz simge sağlar. Sadece beğendiğiniz temayı seçmekte özgürsünüz. Nihai desteğe sahip Android işletim sistemi için basit simge paketi, size üstün özellikler sağlar ve cihazınızı yenilemenize yardımcı olur. Benzersiz özellikleri hissetmek için Uygulamayı açın. Bugün İndirme ve deneyim sunuyor.

Olmo – Premium Simge Paketi Olmo – Premium Simge Paketi

ANA ÖZELLİKLER

– Simgeler manuel olarak oluşturulur ve en iyi deneyim için birçok başlatıcıyla uyumludur.
– UltraHD simgeleri sizi uzun süre destekler ve uygulamaları sık sık güncellemeniz gerekmez
– 300’den fazla bulut duvar kağıdı sağlayın, istediğiniz duvar kağıdını özgürce seçin
– Size en canlı simgeleri ve görüntüleri getirmek için Adobe Illustrator ile tasarlanmıştır
– Uygulama, Simge adıyla birlikte gelen simgeleri bile görüntülemek ve aramak için.


İndir (99MB)

Artık indirmeye hazırsınız Olmo ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGöktuğ ULAŞ

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir