Old Movies Hollywood Classics
Old Movies Hollywood Classics

Old Movies Hollywood Classics v1.15.13 APK indir (Mega, REKLAMSIZ) 2022


Başta klasik Hollywood filmleri olmak üzere bir film aşığıysanız, Old Movies Hollywood Classics tutkunuzu tatmin etmeniz için mükemmel bir uygulamadır. Mükemmel oyuncuların başrolde olduğu eleştirmenlerce beğenilen filmlerde, keşfetmeniz ve kaçmadan

Android Android Eğlence
5 ( 531 puan )
Fiyat: $0
İsim Old Movies Hollywood Classics
Yapımcı Cast Tools
Tür Eğlence
Boyut 16M
Versiyon 1.15.13
MOD Mega Mod, Reklamsız
Orjinal Google Play
Old Movies Hollywood Classics is the most famous version in the Old Movies Hollywood Classics series of publisher Cast Tools
Mod Version 1.15.13
 • TV Cihazları Reklamsız + Ayrıntılar:
 • Reklamlar yamalı/devre dışı bırakıldı
 • Ses kaydı kaldırıldı
 • Başlangıçta çalıştır kaldırıldı
 • Reklam kimliği kaldırıldı
 • Reklam izinleri devre dışı bırakıldı
 • Kaldırılan bulut verilerini al
 • Kitle ağı devre dışı bırakıldı/kaldırıldı
 • Telefon durumunu oku/kimlik kaldırıldı
 • Google Play faturalandırma hizmeti kaldırıldı


İndir (16M)

Başta klasik Hollywood filmleri olmak üzere bir film aşığıysanız, Old Movies Hollywood Classics tutkunuzu tatmin etmeniz için mükemmel bir uygulamadır. Mükemmel oyuncuların başrolde olduğu eleştirmenlerce beğenilen filmlerde, keşfetmeniz ve kaçmadan kendinizi kaptırmanız için birçok farklı film türüyle HD görüntü kalitesinde harika yapımlar göreceksiniz.

Eski Filmler Hollywood Klasikleri Eski Filmler Hollywood Klasikleri

KLASİK HOLLYWOOD SİNEMA DÖNEMİNDEN ÜCRETSİZ TAM FİLMLER

Bu uygulama, Charles Chaplin, Gary Cooper, Ingrid Bergman gibi büyük aktörler ve aktrisler tarafından 1910’lardan 1960’lara kadar ünlü Hollywood filmlerini sentezler. Ayrıca Orson Welles ya da Alfred Hitchcock gibi ünlü yönetmenlerin yapıtlarını da keyifle izleyeceksiniz. Artık istediğiniz Hollywood filmini aramakla vakit kaybetmenize gerek kalmayacak; sadece bu uygulamayı açın ve aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi film belirecek ve filmleri doğrudan telefonunuzdan izleyebilirsiniz.

FARKLI TÜRLERDEN SEÇİM YAPILACAK KLASİK FİLMLER

Bu uygulama ile, The Gold Rush, Meet John Doe, A Farewell to Arms, Rebecca, Stagecoach, St. Mary’s Bells gibi en iyi Hollywood filmleriyle arzularınızı gerçekleştirecek ve rahatlayacaksınız… Aynı zamanda keşfedeceksiniz. harika mesajlar içeren anlamlı içerik veya hikayeler. Uygulamanın film kategorilerini macera, komedi, drama, fantezi, korku, aile, müzikal, aksiyon, bilimkurgu, korku, batı tarzı filmler, savaş gibi farklı film türleriyle keşfedebilirsiniz. İzlemek için ilginç bulduğunuz bir film seçeceksiniz.

Eski Filmler Hollywood Klasikleri Eski Filmler Hollywood Klasikleri

BÜYÜK EKRANDA FİLM İZLEME DENEYİMİ

Telefonunuzun ekranında film izlemeyi çok küçük ve gözleriniz için acı verici bulursanız, Old Movies Hollywood Classics, Chromecast veya Chromecast yerleşik ile tabletinize veya TV’nize bağlanmanıza veya paylaşmanıza olanak tanır. Bu özellik, kullanıcıların rahatça film izlemelerini ve oyuncuları daha net ve detaylı olarak görmelerini sağlarken, aynı zamanda telefonunuzda saatlerce film izlemek zorunda kaldığınızda miyop olmanızı da engelleyecektir. Ayrıca, eski filmleri hızlı ve kolay bir şekilde bulabilmeniz için Amazon Fire TV için kullanılabilir.

KENDİ FİLM OYNATMA LİSTİNİZİ OLUŞTURUN

En sevdiğiniz filmleri kaydedebilmek için veya bir film izlemeyi bitirmediyseniz, cep telefonunuzdan kendi film listenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca, en sevdiğiniz filmleri aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilir, böylece iyi filmleri sizinle birlikte izleyebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Özellikle bu uygulama diğer film uygulamaları kadar pil tüketmediği için pilin bitme endişesi duymadan saatlerce film izleyebilirsiniz.

YÖNETMENLERİN ÇALIŞMASIYLA SİZLERİ MUTLU EDİYOR

Profesyonel bir yönetmen olarak iş başında şansınızı deneyeceksiniz. Kendi filmlerinizi ve slayt gösterilerinizi oluşturabilir, uygulama içerisinde bulunan araçlarla kolayca film videolarınıza fotoğraf veya bilgi ekleyebilirsiniz.

Eski Filmler Hollywood Klasikleri Eski Filmler Hollywood Klasikleri

BASİT VE KULLANIMI KOLAY UYGULAMA

Hız, bildirimler, veri tüketimi gibi beğeninize göre özelleştirmekte özgürsünüz… Seçenek öğeleri, sezgisel bir yaklaşımı kolayca takip etmek için düzgün bir şekilde düzenlenmiş ve ayrıntılı olarak düzenlenmiştir. Aynı zamanda, uygulama arayüzü basit ama son derece güzel, size tavsiye etmek için en üstte gösterilecek haftalık sıcak filmler. Ayrıca, Eski Filmler Hollywood Klasikleri, sıcak filmleri izlemeniz ve trendlere ayak uydurmanız için haftalık olarak güncelleyecektir.

ANA ÖZELLİKLER

 • Bu filmler kamuya açık olduğunda ve Youtube’da barındırıldığında uygulamaya film ekleyin; Uygulamadaki tüm filmler, kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamak için yasal olarak uygun şekilde toplanır.
 • Ünlü ve yakışıklı oyuncuları ve kızları görmek için mobil cihazlarda, tabletlerde, büyük ekran TV’lerde, Chromecast’te filmlerin keyfini en iyi şekilde çıkarın.
 • Aksiyon, macera, komedi, aile, aşk, korku, bilim kurgu ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli türlerle uygulamanın kategorilerine göz atın ve sizi filmlerden çok sayıda anlamlı mesaj seçmek ve keşfetmek için özgür bırakır.
 • 1910’lardan 1960’lara The Gold Rush, Rebecca, A Farewell to Arms, Meer John Doe gibi klasik ve ödüllü filmlerin keyfini çıkarın.
 • Yetenekli ve profesyonel yönetmenlerin Charles Chaplin, John Wayne, Marlon Brando ve Debbie Reynolds gibi ünlü aktör ve aktrislerin olağanüstü performanslarını nasıl sergilediğini görün.


İndir (16M)

Artık indirmeye hazırsınız Old Movies Hollywood Classics ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir