OH! My Office
OH! My Office

OH! My Office v1.6.17 APK indir (Sınırsız Para) 2022


AH! My Office, oyuncuların güçlü kadrolarla iş imparatorluklarını kurdukları ve katıksız iradeleri ve her şeye hakimiyetleri sayesinde muazzam zaferler kazandıkları komik bir iş adamı oyunudur.

Android Android Simülasyon
5 ( 936 puan )
Fiyat: $0
İsim OH! My Office
Yapımcı Twitchy Finger Ltd
Tür Simülasyon
Boyut 73M
Versiyon 1.6.17
MOD Sınırsız Para Birimi
Orjinal Google Play
OH! My Office is the most famous version in the OH! My Office series of publisher Twitchy Finger Ltd
Mod Version 1.6.17
Total installs 500,000+
  • Sınırsız Para Birimi (Öğreticiyi tamamladıktan sonra edinilebilir).


İndir (73M)

AH! My Office, herkesi sürekli genişleyen içerikle ve herkesi heyecanlandırmak için daha fazla eğlence ekleyerek bir işletmeyi yönetmeyi simüle eden oynanışla tanıştırıyor. Oyuncuların benzersiz çalışma ortamları tasarlamaları için fantezi, bilim kurgu ve daha fazlası gibi oyun temaları da zengin ve çeşitlidir. Birçok heyecan verici genişletme, oyunculara daha da fazla eğlence verecek ve hatta birçok heyecan verici geleceğe uyum sağlamak için işi yeni potansiyellere dönüştürmelerine izin verecek.

AH~! Ofisim – Patron Simülasyon Oyunu AH~! Ofisim – Patron Simülasyon Oyunu

GÜÇLÜ BİR ŞİRKET KURMAK İÇİN İLK ADIMLARA BAŞLAYIN

OH’ye gelirken oyuncunun ilk görevi! Ofisim, işletmek veya kullanmak üzere yeni çalışanları işe almak için gerekli platformları oluşturmakla ilgilidir. Platform oluşturma süreci basittir; şeyleri geliştirmek için gerekli olan mevcut içeriği veya olanakları kullanmaları gerekir. Bu platformlar aynı zamanda uzun vadeli yükseltmelere izin verir veya yeni bir potansiyelin kilidini açarken, tarz sahibi bir iş kurarken insanların yaratıcılığını teşvik eder.

FARKLI YETENEKLERİ VE GÖRÜNÜMÜ OLAN YENİ PERSONEL İŞE AL

Yeni çalışanları işe almak, iş akışlarını azaltır ve oyunculara yolda kalmaları için çoklu görevlerde daha fazla esneklik sağlar. Her seçeneğin, oyuncunun işe almadan önce karar vermesi için benzersiz potansiyelleri veya performansı olduğu için, işe alma sistemi eğlenceli ve derinlemesine. Vurgulanan nokta, her çalışanın ilginç görünümlere sahip olması, bu da ırkların veya görünümlerin çeşitliliği sayesinde işi daha eğlenceli veya gürültülü hale getiriyor.

ZAMAN İÇİNDE ÜRETKENLİĞİ ARTIRMAK İÇİN PERSONELİNİZİ İZLEYİN

OH oyununda mizah! Ofisim, oyuncuların kısa sürede işleri hızlandırmak veya daha odaklı hale getirmek için tüm personel ile doğrudan etkileşime girmesine olanak tanır. Ayrıca personele vurmak için birçok ek destek kullanabilirler ve her birinin her çalışana uygun çekici şekilleri vardır. Bununla birlikte, oyuncular çalışanlarla etkileşim kurmak için uygun oyuncaklar satın almalıdır ve gevşeme belirtileri gösterirlerse herkesin iş ilerlemesini büyük ölçüde etkiler.

AH~! Ofisim – Patron Simülasyon Oyunu AH~! Ofisim – Patron Simülasyon Oyunu

BENZERSİZ TASARIMLAR VEYA TUHAF STİLLERLE OFİSİ ÖZELLEŞTİRİN

İşi genişletirken, oyuncular iş verimliliğini artırmak için daha fazla çalışanı barındıracak birçok farklı ofis oluşturabilir. Bu nedenle, ofis dekor mekanizması, mobilya, renk, tema ve daha fazlası gibi neredeyse her şeyi değiştirmelerine olanak tanıyan derinlik ve eğlenceyle doludur. Tabii ki, dekorasyon için birçok yeni içerik satın alabilir ve çalışanların her şey için benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için en samimi ortamları veya ortamları yaratabilirler.

DAHA FAZLA PARA KAZANMAK İÇİN OLAĞANÜSTÜ SÖZLEŞMELERİ TAMAMLAYIN

AH! My Office, oyuncular için karmaşık bir sözleşme sistemine sahip olacak ve çalışanların kapasitesini artırmanın yanı sıra birincil gelir kaynakları olacak. Birçok çalışan iyileştirmesinin, sözleşmelerin tamamlanma hızı üzerinde büyük bir etkisi vardır ve iş büyümesi için yeni potansiyelin kilidini açma fırsatı sunar. Sözleşmeler her zaman karmaşık koşullara sahip olacaktır, ancak bunların tümü oyuncunun içeriği çeşitlendirme veya tamamlamada daha esnek hale getirme konusundaki ilerlemesine dayanmaktadır.

AH~! Ofisim – Patron Simülasyon Oyunu

EĞLENCELİ VE PATLAYICI PERSONELLERİN KİŞİSELLİKLERİNE SAHİP GÜZEL MİNİ OYUNLAR

Mini oyunların tümü, çalışanların patronlarına yaptığı şakalardır ve oyuncular, farklı sonuçlara yol açmak için bunlara yanıt verebilir veya onları manipüle edebilir. Mini oyunların içerikleri de işletmedeki çalışanların dikkat çekici kişiliğinin bir parçasını temsil etmekte ve işlerin tamamlanmasını hızlandırmaya yardımcı olmaktadır. Zamanla, mini oyunların sonuçları sürekli değişecek ve oyunculara yeni çalışanları işe alırken daha fazla eğlence sağlayacaktır.

AH! My Office, insanları tamamen eğlendirmek için zengin ve sürekli genişleyen içeriğe sahip bir iş kurma simülatörüyle tanıştırıyor. Üstelik yeni çalışanların gelişi de mizahi. Ofislerin atmosferini değiştirmek için herkesi en heyecan verici etkinlikler dizisine dahil etmek için her zaman birçok potansiyel vardır.

ANA ÖZELLİKLER

  • Yeni konseptler geliştirirken herkesi eğlendirmek için derinlemesine içerik ve hiç bitmeyen etkinliklere sahip hareketli ancak kaotik bir ofis yönetim simülatörü.
  • Ofis iş akışlarını artırmak veya eğlenceyi artırmak için farklı görünüşleri veya yetenekleri olan yeni personeli işe alın, çünkü hepsi patronlarını mahvetmek için saçma sapan akıllara sahipler.
  • Çalışanları tembellik yapmaları veya iğrenç bir şey yapmaları durumunda köstebek yapmak için çeşitli oyuncaklar, genel geliri etkileyen iş akışlarını azaltır.
  • Tüm personelin ihtiyaçlarını karşılamak için ofisi benzersiz görünümler veya özelliklerle özelleştirin veya eğlenceli konseptlerle zaman içinde ofisin atmosferini değiştirin.
  • Çeşitli küçük veya önemli problemler hakkında daha fazla bilgi edinirken, ofislerin eğlencesini arttırmak için personel ile ilgili muazzam mini oyun içerikleri.


İndir (73M)

Artık indirmeye hazırsınız OH! My Office ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir