Offroad
Offroad

Offroad Simulator Online v4.43 MOD APK + MOD (Vip Kilidi Açık) indir 2022

Offroad Simulator Online, birçok oyuncunun oyunu birlikte deneyimleme fırsatı bulacağı çevrimiçi bir off-road sürüş oyunudur. Oyunda kontrollere alışmak için zaman harcayacak ve yavaş yavaş engebeli araziye uyum sağlama yeteneğinizi geliştireceksiniz

Android Android Simülasyon
5 ( 185 puan )
Fiyat: $0
İsim Offroad
Yapımcı GameTOV
Tür Simülasyon
Boyut 344MB
Versiyon 4.43
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Offroad is the most famous version in the Offroad series of publisher GameTOV
Mod Version 4.43
Total installs 5,000,000+
MOD 1
  • Kilidi Açılmış VIP
  • Tüm arabaların kilidi açıldı

MOD 2
  • Reklamsız
  • Reklamları izlemeden ödüller kazanın

Offroad Simulator Online, birçok oyuncunun oyunu birlikte deneyimleme fırsatı bulacağı çevrimiçi bir off-road sürüş oyunudur. Oyunda kontrollere alışmak için zaman harcayacak ve yavaş yavaş engebeli araziye uyum sağlama yeteneğinizi geliştireceksiniz. Ayrıca birçok farklı aracı deneyimleyebilir ve bunların kilidini açmak için zaman harcayabilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşlarınızla oynarken birçok avantaj elde edebileceksiniz.

Offroad Simulator Çevrimiçi: 8×8 ve 4×4 off-road rallisi

SINIRSIZ DÜNYAYA KATILIN

Offroad Simulator Online’da oyuncular, keşfetmek için zaman harcayacakları tamamen çeşitli arazilere sahip geniş bir dünyaya girecekler. Zaten çevrimiçi bir oyun, nadiren tek başınıza deneyimleyeceksiniz ancak bu ortamı diğer oyuncularla birlikte keşfedeceksiniz. Aynı zamanda, yalnızca başkalarıyla oynadığınızda mümkün olan bazı heyecan verici özellikler olacak. Bu özellikler, oyunda sıklıkla karşılaşacağınız arazi zorluklarını aşmak için avantajlıdır.

Diğer simülasyon oyunları gibi oyuncular da farklı kontrol özelliği butonları ile arabalarını iki el ile kontrol edecekler. Bu kontrol özelliğiyle, oyuncuların farklı arazilerde sürerken sorunları çözmek için belirli becerilere sahip olmaları gerekecek. Bu yaygın bir durumdur çünkü bu oyundaki arazi tamamen çeşitlidir ve fethetmeniz için birçok farklı yüksekliğe sahip olacaktır. Tabii ki, çok oyunculu ile işleri fethetmek daha kolay olacak.

Offroad Simulator Çevrimiçi: 8×8 ve 4×4 off-road rallisi

ORTAMI KEŞFEDİN VE GÖREVLER ALIN

Oyuncuların Offroad Simulator Online’da buldukları deneyim, genellikle oyuncunun isteklerine bağlı olarak birçok kategoriye ayrılır. Biri ne kadar ileri gidebileceğinizi keşfedecek, diğeri ise bir ulaşım görevi almak için bir bölgeye gitmek. İlk oyun için haritada istediğiniz herhangi bir yeri keşfedecek ve gideceksiniz. Elbette her şeyin dikkatli bir şekilde hazırlanması gerekiyor çünkü aracınızın her an benzini bitebilir.

Offroad Simulator Çevrimiçi: 8×8 ve 4×4 off-road rallisi

Benzin net bir şekilde görünecek ve işiniz gerekli alana gidip yakıt ikmali yapmak için ilgili yeşil alanda durmak. İkinci mod, birçok araziden geçerek ve gerekli yere ulaştıktan sonra belirli bir görevi almaktır. Görevi başarıyla aldığınızda, arkanızda bir fragman göreceksiniz ve onu tamamladıktan sonra aldığınız para miktarı görünecektir. Oyunda birçok farklı araç türünü deneyimlemek istiyorsanız işinize yarayacaktır.

Offroad Simulator Çevrimiçi: 8×8 ve 4×4 off-road rallisi

OYUNCULARIN DENEYİMLECEĞİ BİRÇOK ARAÇ TÜRÜ

Offroad Simulator Online gibi bir simülasyon oyununa geldiğinizde yolunuza çıkan birçok farklı aracı deneyimlemek isteyeceksiniz. Bunların kilidini açmak ve onları haritada istediğiniz yere sürmek için zaman ayıracaksınız. Ayrıca kameranın değiştirilmesi de bu oyuna entegre edilmiştir. En iyi görüş açısını seçebilir ve sizi her an raydan çıkarabilecek elverişsiz arazilerden kaçınabilirsiniz.

Offroad Simulator Çevrimiçi: 8×8 ve 4×4 off-road rallisi

Yukarıda bahsedildiği gibi, çok oyunculu bir oyunda bulacağınız yardımcı bir özellik her zaman destek olacaktır. Ekranda çeki kancası butonunu göreceksiniz ve araç çekmek için kullanılıyor. Arkadaşınızın bir sorunu olduğunda ve yokuş yukarı gidemediğinde, onlara yardım etmek için arabanızı kullanmanız çok mantıklı. Ek olarak, her aracın farklı bir gücü vardır ve onu birçok arazide sürmek için kullanırken göz önünde bulundurmanız gerekecek.


İndir (344MB)

Artık indirmeye hazırsınız Offroad ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir