Offroad PRO
Offroad PRO

Offroad PRO v1.0.22 APK indir (Ücretsiz Alışveriş) 2022


Offroad PRO, oyuncuların çeşitli ama aynı derecede zorlu arazileri kendi başlarına keşfedebilecekleri bir arazi sürüş oyunudur. Çeşitli özelliklere ve zorluklara sahip geniş bir ortama gireceksiniz. Yani bu elementleri tamamlamak için zaman harcayaca

Android Android Simülasyon
4 ( 402 puan )
Fiyat: $0
İsim Offroad PRO
Yapımcı Mageeks Apps & Games
Tür Simülasyon
Boyut 62M
Versiyon 1.0.22
MOD Ücretsiz Alışveriş
Orjinal Google Play
Offroad PRO is the most famous version in the Offroad PRO series of publisher Mageeks Apps & Games
Mod Version 1.0.22
Total installs 100,000+
  • Tüm ürünler 0 para birimine mal olur ve kart gerektirmez.
NOT: MOD'un çalışması için ağ bağlantısını kesmeniz gerekir!

İndir (62M)

Offroad PRO, oyuncuların çeşitli ama aynı derecede zorlu arazileri kendi başlarına keşfedebilecekleri bir arazi sürüş oyunudur. Çeşitli özelliklere ve zorluklara sahip geniş bir ortama gireceksiniz. Yani bu elementleri tamamlamak için zaman harcayacak ve belirli miktarda jeton kazanacaksınız. Ek olarak, birçok farklı arazi aracı türü ile bu oyun kesinlikle oyuncuları deneyimlemeye çekecektir.

Offroad PRO – 4x4'lerin Çatışması

BİRÇOK FARKLI ARAZİYİ AŞMAK

Offroad PRO’yu deneyimlediğinizde, birçok farklı araziden geçerken heyecan verici hisleri kesinlikle göz ardı etmeyeceksiniz. Bu oyundaki arazi, her oyuncunun deneyimlemek isteyeceği güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda, manzaradaki çeşitlilik ile oyuncular keşfetmek için zaman harcayacaklar ve bu da kontrol sürecinde belirli zorluklar getiriyor. Oyuncular bunları aşmanın yollarını bulacaklar.

Arabanızı üçüncü şahıs bakış açısıyla iki elinizle kontrol edeceksiniz. Kontroller ayrıca herkesin yapabileceği tamamen erişilebilir. Ayrıca, eğitim seviyelerinde de yönlendirilebilirsiniz. Bu nedenle, gerçekten de, herkesin tamamen benzersiz bir ortamda keşfetmek için zamanı olacak, ancak bu sadece başlangıç. Sıklıkla karşılaştığınız sorunları bilecek ve bunları doğru bir şekilde ele almanın yollarını bulacaksınız.

Offroad PRO – 4x4'lerin Çatışması

BİRÇOK FARKLI BİTİŞ ÇİZGİLERİNİ GEÇMEK

Oyuncular Offroad PRO’nun oyun ekranına girdiklerinde, oyuncunun onu belirli yerlere kadar takip etmesi gereken bir kılavuz ok görecekler. Hızlı bir şekilde gezinebilecek ve izlemeniz gereken yolu bileceksiniz. Aynı zamanda, zamanla, belirli bir ışık sütunu göreceksiniz ve bu, ilerlemenizi kaydetmeniz için bir kontrol noktasıdır. Bu, sürüş sırasında sorun yaşadığınız zamanlara geri dönmenizi sağlar.
Yukarıda belirtildiği gibi, her arazinin dikkat etmeniz gereken farklı özellikleri vardır. Sadece ana toprak yollar değil, aynı zamanda inmeniz gereken kayalık yokuşlar da var. Aynı zamanda, yüksek toprak yollarda, oraya doğru şekilde çıkmanın ve arabanızın getirebileceği potansiyelden tam olarak yararlanmanın bir yolunu bulacaksınız. Bu yüzden en sık karşılaştığınız problem, aracınızın yokuş aşağı gittikten sonra devrilmesidir ve bir önceki adımla yeniden başlamanız ve sorunu çözmeye çalışmanız gerekecektir.

Offroad PRO – 4x4'lerin Çatışması

AÇMAK İÇİN ÇEŞİTLİ ARAÇLAR SİZLERİ BEKLİYOR

Offroad PRO’da yaygın olarak kullanılan bir para birimi madeni paradır. Bunu kazanmanın yolu ise oldukça basit. Ortamda dağınık bir şekilde görünür ve önceden belirlediğiniz doğru rotada ilerlemeniz gerekir. Gerçekten de bir eşya karşınıza çıkacak ve onu almaya geldiğinizde jetonlarınızın arttığını göreceksiniz. Yani şüphesiz bu oyunda kullanmak için çok paraya sahip olmak için hiçbir unsuru göz ardı edemeyeceksiniz.

Bir off-road sürüş oyunu deneyimlediğinizde, farklı araç türlerini deneyimlemek kesindir. Birçok farklı seviyeye katılacak ve mümkün olduğunca çok para toplayacaksınız. Aynı zamanda, tamamen yeni arabaların kilidini açmak çok zaman alır ve bir kez sahip olduğunuzda, aracınızı güçlendiren parçalar eklemek gibi istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Araziyi fethederken veya görünüşünüzü değiştirirken güçlenin.


İndir (62M)

Artık indirmeye hazırsınız Offroad PRO ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMageeks Apps & Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir