Offroad Outlaws
Offroad Outlaws

Offroad Outlaws v6.5.0 APK (Sınırsız Para) indir

Offroad Outlaws MOD APK, akıllı telefonlar için ilgi çekici bir çevrimiçi simülasyon oyunudur. Arazi sürücüsünün otomobili bitiş çizgisine getirmek için yapması gerekenleri simüle eder.Offroad Outlaws MOD APKOffroad, bu tabiri daha önce duydunuz mu b

Android Android Oyun
4 ( 841 puan )
Fiyat: $0
İsim Offroad Outlaws
Yapımcı Battle Creek Games
Tür Oyun
Boyut 189.24 M
Versiyon 6.5.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Offroad Outlaws is the most famous version in the Offroad Outlaws series of publisher Battle Creek Games
Mod Version 6.5.0
  • Harcadıkça para artar
  • Premium arabaların kilidini açın

Offroad Outlaws MOD APK, akıllı telefonlar için ilgi çekici bir çevrimiçi simülasyon oyunudur. Arazi sürücüsünün otomobili bitiş çizgisine getirmek için yapması gerekenleri simüle eder.

Offroad Outlaws MOD APK

Offroad, bu tabiri daha önce duydunuz mu bilemiyoruz ama kesinlikle araba tutkunlarının, özellikle off-road yarışının yabancısı değil. Bu ibare, arazi veya arazi yarışları için yapılmış araçları tanımlar. Tepe geçidi diktir ve özellikle ağaçlar, kayalar, su ve çamur gibi çeşitli engellerle, arabalar için inanılmaz derecede rahatsız edici bir yüzey oluşturur. Offroad otomobillerinin devreye girdiği yer burasıdır, bunlar tipik olarak bu manzaralardan diğer geleneksel arabalardan daha kolay geçebilmek için yapılmıştır.

Elbette, bu yüzeyde yürüyebildiğiniz için sadece hepsi değil, hareket aynı zamanda sürücüye de çok şey bağlı. Bu arabaları kontrol altına almak için harika bir direksiyon simidine ve koşulların hızlı kontrolüne ihtiyacınız olacak. Özellikle para fikrine sahip olmamanız gerekir. Arabalar gerçekten yüksek fiyatlı, manzaralar son derece sert, hareket halindeyken çarpışma ve kaza olayı neredeyse kesin. Böyle her seferinde, sorunu gideremezseniz veya arabayı tamir etmek için harcadığınız paradan hala pişmanlık duyuyorsanız, offroad katılabileceğiniz bir ilgi alanı değildir. , yukarıda sayılan özellikler dikkate alınmadan alternatifli olarak kurslarda da keyifli vakit geçirmeniz mümkündür. off road işletim simülasyonu çevrimiçi oyunu. Offroad Outlaws yakında sizin için geliştirilmiş bir seçim olacaktır.

offroad outlaws 3

Basit oyun

İşiniz basit, en kısa sürede konuma doğru sürün, eşleşen tüm miktarla ödüllendirileceksiniz. Ama bunu uygulamak gerçekten hiç kolay değil, oyun tablosu çok büyük, başlangıç yeri ve varış yeri tamamen rastgele. Nihai menzile ulaşmak için çok zor manzaraları geçmek için herhangi bir sürüş yeteneğini kullanmalısınız. Şu anda bir sürüş oyunu, sola, sağa gitmek ve gaza basmak, fren yapmak gerçekten vazgeçilmez ve ayrıca bu çevrimiçi oyun, orijinal offroad arabaları gibi görünmesini sağlayan daha yüksek seviyeli seçenekler içeriyor. Daha önce çalıştırmayı hiç anlamadıysanız veya deneyimlemediyseniz, engeller her zaman kafanızı karıştıracak ve sadece hepsiyle karşılaşmamak için bir yöntem bulmanızı isteyecektir.

Engelleri hızlı bir şekilde aşabilmeniz için bazı öneriler, arazi araçlarındaki özel sürüş modları olabilir. 4WD, yarı zamanlı bir dört tekerlekten çekiştir, sert olmayan manzaralardan geçmek için kullanmalısınız. AWD, dört tekerlekten çekiş modu olabilir, düz yüzeyde kullanıldığında fazlasıyla kullanışlı olacak, ancak kir, sıvı, kar yağışı gibi sıkışması kolay olacak… FWD, RWD sistemi sırayla, ön ve arka tekerlek sürüş, bunlar genellikle gerçekten yüksek kavrama, yüksek hız nedeniyle kullanılır, tek gerçek büyük fark, aracın rotasını kontrol etme gücü olabilir.

offroad outlaws 4

İnternette ve geleneksel oyun modunda

Hangi oyun moduna katılırsanız katılın online oyunda para kazanabilmek için yapmanız gereken aracı en kısa sürede bitiş noktasına getirmek olmalıdır. Yalnız oynayacaksınız veya diğer birçok farklı insanla rekabete katılacaksınız. Veya herhangi bir sapma veya konum olmadan oyun dünyasının içinde kolayca sürebilirsiniz. Ayrıca kesinlikle otonom sürüşten herhangi bir gelir elde etmeyeceksiniz.

Çeşitli arazi araçları

oyunda çok sayıda arazi modeli mevcuttur, örneğin araçlar, bu türe yeni giren insanlara uygun basit araçlar; yüksek hızlı, kompakt arazi aracı dörtlüleri, ama aynı zamanda oldukça tehlikeli çünkü kesinlikle hiçbir şey sizi koruyamaz; SxS’nin dörtlüden geliştirilmiş arabası, daha da fazla koruma işleviyle yüklü; Araba tarayıcıları, en büyük başarının desteklediği en zorlu yolların çoğuyla mücadele etmeye hazır olarak, peyzaj yarışçılarının ihtiyaç duyduğu her şeyi bir araya getirir. Çok sayıda çeşitli otomobil olmasına rağmen, aracın donanım sistemini kullanarak binlerce, hatta sayısız çeşitli otomobil oluyorlar. Pek çok araba bileşenini düzenleyerek onları en sevdiğiniz araba haline getirebilirsiniz.

offroad outlaws 5

Gerçekçi 3D grafikler

video oyunu 3D resimlere sahip, diğer çeşitli 3D oyunların en popüler yüzeyinin aksine bu oyun çok güzel değil. Ancak bu oyunun ideal yaptığı şey, fizik efektlerinin iyi kullanılmasıdır. Su, çamur, ağaç veya taşlardan, otomobillerin üstesinden gelmek istediği doğal engelleri, doğal arazileri geliştirirler. Oyundaki müzik neredeyse yok, sadece araba motoruyla ilgili gürültü ve tek başına etki gürültüsü, oyunu çok daha pratik hissettiriyor.

Offroad Outlaws MOD APK varyasyonu

Çevrimiçi oyuna ilk katıldığınızda, hızlı modeller satın alarak 30.000 jetonla ödüllendirileceksiniz. Bir arabayı değiştirmenize veya bir araba satın almanıza izin verilmesi için çok daha fazla paraya ihtiyacınız var. Etkinlikleriniz sırasında elde edilirler ve bu video oyununu ilk kez oynuyorsanız kesinlikle çok zor olacaktır. Rahatlamak ve video oyunu oynamak için çok fazla zamanınız yoksa, oyuna yalnızca uzman araçları kullanma deneyiminin tadını çıkarmak için girmek istemiyorsanız, lütfen Offroad Outlaws MOD APK’mızı kullanın. Düzenlenen varyasyon, istediğiniz her şeyi elde etmenize yardımcı olmak için size sınırsız para sağlar.

offroad outlaws 7

Android işletim sistemi için Offroad Outlaws MOD APK’sını indirin

Sıradan oyuncuların mutlaka uzun süre oynaması gereken, almak için zaman veya para harcayan güzel otomobiller, sadece birkaç düğmeyle edinmeniz gerekiyor, bu pek iyi değil. En azından hemcinslerinle birlikteyken kendini rahatsız hissetmeni sağlıyor. Bu video oyunu, kimseyi etkilemeden yarıştığınız, off-road acele sevginizi sürdürmek için akıllı MOD’u kullandığınız tek bir moda sahiptir. Son olarak, hangi amaçla kullanırsanız kullanın, gönderinin açıklamalar bölümünde Amerika Birleşik Devletleri ile olan deneyiminizden bahsetmeyi unutmayın.


İndir (189.24 M)

Artık indirmeye hazırsınız Offroad Outlaws ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir