Offline Music Player
Offline Music Player

Offline Music Player v1.15.10 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Çevrimdışı Müzik Çalar, kullanıcılara her zaman, her yerde çevrimdışı ve ücretsiz müzik dinleme deneyimi sunar. Yalnızca kullanışlı olmakla kalmaz, aynı zamanda tek bir uygulamada paketlenmiş diğer birçok değerli özelliği de içerir.

Android Android Müzik ve Ses
5 ( 235 puan )
Fiyat: $0
İsim Offline Music Player
Yapımcı Nomad88
Tür Müzik ve Ses
Boyut 22MB
Versiyon 1.15.10
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Offline Music Player is the most famous version in the Offline Music Player series of publisher Nomad88
Mod Version 1.15.10
Total installs 100,000+

İndir (22MB)

Çevrimdışı Müzik Çalar, kullanıcılara herhangi bir İnternet bağlantısı kullanmadan müzik dinleme deneyimi sunar. Şarkı dinlemek istediğiniz halde cihazınızın internet bağlantısının olmadığı bir durumla hiç karşılaştınız mı? O zaman bu, karmaşık sorunlarınızı son derece hızlı bir şekilde çözebilecek uygun bir uygulama olacaktır. Uygulama birçok benzersiz özelliği ile sizler için harika bir müzik çalar olacaktır.

İNTERNET OLMADAN MÜZİK ÇALIN

Uygulamanın size sağlayacağı en sevilen özelliklerden biri de kesinlikle internet bağlantısı olmadığında müzik çalmak. Bu özellik sayesinde artık nerede olursanız olun ağa bağlanma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak ve cihazınızla müzik dinlemeye devam edebileceksiniz.

Çevrimdışı Müzik Çalar Çevrimdışı Müzik Çalar

BİRÇOK FARKLI MÜZİK FORMATINI DESTEKLER

Kullanıcılara en optimize müzik çalmayı sunabilmek için uygulama ayrıca MP3, M4A, WAV, FLAC, OGG’ye kadar birçok farklı müzik formatı eklemiştir ve bu uygulama ile daha birçok müzik formatı desteklenebilir.

MÜZİK ÖZELLEŞTİRME OLANAKLARI

Bir müzik aşığı olmanızla birlikte, telefon zil sesleri de öne çıkmanız için bir yoldur. Uygulama aynı zamanda en sevdiğiniz müzik parçalarını kişiselleştirme ve kesme olanağı da verecek, böylece onları çok kolay bir şekilde zil sesi olarak ayarlayabileceksiniz.

KENDİNİZE DOĞRU OYUNCU LİSTESİNİ OLUŞTURUN

Bir müzik uygulamasının, kullanıcıları en iyi deneyimi elde etmeleri için destekleyecek yollara sahip olması gerekir. Bu nedenle uygulama, kullanıcılar için özel çalma listeleri oluşturma yeteneğini de ekledi ve ardından en sevdiğiniz parçaları eklemeniz ve bir dahaki sefere önemli bir şekilde basit bir şekilde başlamanız yeterlidir.

Çevrimdışı Müzik Çalar Çevrimdışı Müzik Çalar Çevrimdışı Müzik Çalar

SES EŞİTLİĞİ ÖZELLİKLERİ

Ayrıca uygulama, kullanıcılara dinleme deneyimini optimize etmek için gelişmiş ses özellikleri de sağlayabilir. Özel filtre özelliği, beğenmediğiniz parçaları filtrelemenize ve aynı süredeki parçaları sizin için tek bir dosyada düzenlemenize olanak tanır.

KULLANIMI KOLAY KULLANICI ARAYÜZÜ

Ayrıca, kullanıcıların uygulamanın tüm harika özelliklerini deneyimleyebilmeleri için arayüz, dikkat edilmesi gereken şeylerden biri olacaktır. Bu nedenle yapımcı çok ilgilendi ve Çevrimdışı Müzik Çalar için basit bir kullanıcı arayüzü, anlaşılması kolay, kullanımı kolay bir şekilde tasarladı. Bu sayede farklı özelliklerle ilgili fonksiyon tuşları da kullanıcıların kullanımına uygun şekilde görüntülenir.

Ana Özellikler:

  • İnternete bağlanmak zorunda kalmadan her yerde müzik çalın.
  • Çeşitli müzik formatlarını destekleme yeteneği.
  • Cihaz için zil sesleri oluşturmak için müziği doğrudan kesebilir.
  • Desteklenen özellikler en iyi ses kalitesini getirir.
  • Kullanıcı dostu tasarlanmış ve özelleştirilmiş arayüz.


İndir (22MB)

Artık indirmeye hazırsınız Offline Music Player ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNomad88

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir