OfficeSuite Pro + PDF
OfficeSuite Pro + PDF

OfficeSuite Pro v13.3.44224 APK indir (Ücretsiz/Yamalı) 2022


OfficeSuite Pro, belgeleri birçok biçimde görüntülemeyi, düzenlemeyi ve göndermeyi destekleyen bir yardımcı program uygulaması olarak mükemmel bir iş çıkarır. Basit bir arayüzde akıcı bir şekilde çalışır; üstbilgi ve altbilgi ekranı geliştikçe daha i

Android Android Araçlar
4 ( 333 puan )
Fiyat: $0
İsim OfficeSuite Pro + PDF
Yapımcı MobiSystems
Tür Araçlar
Boyut 64MB
Versiyon 13.3.44224
MOD Ücretsiz
Orjinal Google Play
OfficeSuite Pro + PDF is the most famous version in the OfficeSuite Pro + PDF series of publisher MobiSystems
Mod Version 13.3.44224
Total installs 1,000,000+

İndir (64MB)

OfficeSuite Pro, belgeleri birçok biçimde görüntülemeyi, düzenlemeyi ve göndermeyi destekleyen bir yardımcı program uygulaması olarak mükemmel bir iş çıkarır. Basit bir arayüzde akıcı bir şekilde çalışır; üstbilgi ve altbilgi ekranı geliştikçe daha iyi metnin keyfini çıkarın. Sistem, çoğu kopyalama ve yapıştırma işlemine izin vererek sunumu daha net hale getirir. Yeni sürüm, kullanıcıların kolayca içerik oluşturmasına yardımcı olmak için sayfa ve slayt işlevselliği geliştirir. Cihazınız için daha iyi bir belge okuyucu sürümüne hoş geldiniz!

METİN İÇİN MÜKEMMEL DÜZENLEMELER

Belgeleri iş ve yaşam için sıklıkla kullanan kullanıcıların, mükemmel görüntüleme ve düzenleme etkinliklerini hemen yapabilmeleri için OfficeSuite Pro’ya sahip olmaları gerekir. Her şeyden önce, eski bir sürümü indirmek veya uygulama üzerinde yeni bir belge oluşturmak basittir. Araç desteği bilgisayar versiyonuna benzer ve çok çabuk alışabilirsiniz. Tüm formatın işleyişini yönlendirmek için ayrı bir aparat oluşturuldu. Pro sürümü deneyimlediğinizde, yerelden uzak tüm dosyalar için bilgileri senkronize etmeye erişilebilir.

OfficeSuite Pro + PDF

OfficeSuite Pro + PDF

DOĞRULUK KONTROLÜ

Uygulama, 40’tan fazla farklı dilin yardımıyla bir kayıt tasarlayarak belgenin yazım denetimini yapar ve size erken uyarı uyarıları verir. Sayfalarda ve slaytlarda doğruluk garanti edilir ve bir PDF dosyası olarak biçimlendirilmiş metin, sistem tarafından sağlanan bir okuma araç seti kullanılarak konuşmaya oynatılacaktır.

DESTEKLENEN ÇOKLU FORMATLAR

Microsoft, OfficeSuite Pro tarafından verilen sözcük işlem komutlarıyla uyumludur ve DOC, XLS, PPT veya PPTM gibi uygun biçim uzantılarına sahiptir. Uygulama, TXT, CSV ve ZIP gibi diğer popüler biçimleri ekler. Kullanıcıların Open Office kullanmaya ihtiyacı varsa, mağazada parayla alıp satarak daha iyi bir sürüme sahip olmak daha fazla ODT, ODS ve ODP formatına sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

OfficeSuite Pro + PDF

OfficeSuite Pro + PDF

PDF FORMATININ GÖRÜNÜMÜ

Dosyaların görünümü PDF formatında yüksek tanımlı belge çıktısı da oldukça popülerdir, kamerayı taramak ve otomatik olarak bilgi almak ve ardından bir görüntüye aktarmak için bir araç da dahil olmak üzere oldukça popülerdir. Her zaman doldurulabilecek formlar geliştirmek, işlerin yapılmasını kolaylaştıracaktır.

BELGELERİN BULUT DEPOLAMASI

OfficeSuite Pro tarafından izin verilen maksimum miktar, buluttaki her tür belge için 15,0 GB’dir. Ayrıca, e-posta veya Bluetooth aracılığıyla daha hızlı belge paylaşımı için belge teslimini de destekler. Uygulamadaki eşlik eden sohbet, iletişim ve iş için arkadaşlarınızı ve ortaklarınızı birbirine bağlamak için sağlanmıştır. Güvenli metin içeriği, kullanıcıları uygulamanın arayüzü hakkında bilgi sağlama konusunda daha güvenli hale getirir.

OfficeSuite Pro + PDF

OfficeSuite Pro + PDF

DÜZENLEME ARAÇ SETİ İLE TAM İÇERİK

OfficeSuite Pro, çeşitli biçimlerdeki belgeleri indirmeyi, önizlemeyi ve düzenlemeyi destekler. Cihazda yüklü olan uygulamadan yeni bir belgenin oluşturulması da kolaydır. Kullanıcılar bunu her zaman, her yerde kullanabilir ve çalışmak ve ders çalışmak için uygulayabilir. Profesyonel sürümün piyasaya sürülmesi, bu kreasyon serisi için daha sürükleyici bir deneyim sunmayı vaat ediyor. Sistem, içerik ve biçim olarak gereksinimleri karşılar; yaratıcı alanın tadını çıkarın ve olumlu bir inceleme bırakmayı unutmayın!


İndir (64MB)

Artık indirmeye hazırsınız OfficeSuite Pro + PDF ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMobiSystems

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir