Office Documents Viewer
Office Documents Viewer

Office Documents Viewer v1.36.3 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Office Documents Viewer, kullanıcıların Microsoft'un ünlü Office koleksiyonuna ait özel olarak biçimlendirilmiş dosyaları görüntülemesine veya bunlarla etkileşime girmesine yardımcı olan bir uygulamadır. İçerik düzenlemeye izin veremese de, belgeleri

Android Android Araçlar
4 ( 284 puan )
Fiyat: $0
İsim Office Documents Viewer
Yapımcı Joerg Jahnke
Tür Araçlar
Boyut 4MB
Versiyon 1.36.3
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Office Documents Viewer is the most famous version in the Office Documents Viewer series of publisher Joerg Jahnke
Mod Version 1.36.3
Total installs 1,000,000+

İndir (4MB)

Office Documents Viewer, kullanıcıların Microsoft’un ünlü Office koleksiyonuna ait özel olarak biçimlendirilmiş dosyaları görüntülemesine veya bunlarla etkileşime girmesine yardımcı olan bir uygulamadır. İçerik düzenlemeye izin veremese de, belgelerin içindeki içeriği görüntülemek için birçok özelliğe sahiptir. Ayrıca, kişisel deneyimi optimize ederken dosyaları çeşitli modlarda görüntülemek için birçok özel özelleştirme ile birlikte gelir.

Office Belgeleri Görüntüleyici

BELGELERİ GÖRÜNTÜLERKEN TAM KONTROLLER

Office Documents Viewer’ın kullanıcılara sunduğu en iyi şey, herhangi bir belgeye bakarken en iyi etkileşime sahip olmak için tam kontroldür. Ondan önce, ister sayfalar ister PowerPoint’ler olsun, Office’in tüm dosya türleri için geniş bir desteğe sahip olacak, böylece herkes bunları en uygun şekilde görüntüleyebilir. Görüntüledikleri materyalin türüne bağlı olarak etkileşim değişecektir, bu nedenle insanların hareket halindeyken içeriği kavraması veya bir şeyleri yakından incelemesi kolaydır.

BELGELERDE BELİRLİ KAYITLAR VEYA METİNLER ARAYIN

Belgelere bakarken en önemli şey, zamanın kısıtlı olduğu her şeyi okumak yerine, metinlerin duvarları içinde gerekli bilgileri bulmaktır. Bu nedenle uygulama, kullanıcılar için çok yönlü bir arama motorunu entegre edecek ve belgedeki önemli verilere hızlı bir şekilde erişmelerine yardımcı olacaktır. Ek olarak, herhangi bir belge arama motoruyla çalışır ve aynı zamanda kullanıcının bulunan veriler için doğrudan bir şey değiştirmesine izin verir.

Office Belgeleri Görüntüleyici Office Belgeleri Görüntüleyici

YENİLİKÇİ METNİ KONUŞMA FONKSİYONLUĞU

Kullanıcılar Office Documents Viewer aracılığıyla belgeleri okurken sorun yaşıyorsa, herkese zaman kazandırmak için metinden konuşmaya özelliğini destekleyecektir. Belirli dilleri veya anahtar kelimeleri otomatik olarak tanıyan ve bunları profesyonelce okuyan dinamik yapay zekalar sayesinde en güçlü özelliklerden biridir. Elbette uygulama, karmaşık bir şekilde belgelere erişmek yerine, kullanıcıların her zaman, her yerde kullanabilmeleri için kayıtları otomatik olarak kaydedecektir.

DESTEKLENEN ÇEŞİTLİ FORMATLAR VE DÖNÜŞÜM

Uygulamanın tüm belge dosya türleriyle uyumluluğu, biçimleri dönüştürmek istemiyorlarsa, çeşitli durumlarda kullanıcı performansını artırmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca daha iyi etki için uyumluluğu özelleştirebilir ve belirli belgelerle doğrudan çalışabilirler. Dosya uyumluluğu aynı zamanda mevcut belgeleri çeşitli hedef formatlara dışa aktarma ile birlikte gelir ve gerekli formatları dönüştürmek için zaman kazandırır.

GERÇEK BELGELER İÇİN YAZICILARLA BAĞLANIN

Office Documents Viewer’ın en iyi yanı, kullanıcıların tüm belgeleri hızlı ve anında doğrudan yazdırabilmeleri için özel sistemlerle entegre olmasıdır. Baskı sürecini özgürce özelleştirebilir ve herhangi bir işlemi gerçekleştirmek için çevredeki herhangi bir dijital yazıcıya bağlanabilirler. Ayrıca kullanıcılar, asıl belge için en iyi sonuçları elde etmek için yazdırmaya başlamadan önce belgenin biçimini veya düzenini düzgün bir şekilde değiştirebilir.

Office Belgeleri Görüntüleyici

Office Documents Viewer, genellikle bilgisayara erişimi olmayan Office dosyalarıyla çalışanlar için kullanışlı araçlardan biridir. Hepsinden iyisi, mümkün olan en iyi kalitede belgeleri görüntüleme veya yazdırma söz konusu olduğunda herkes için yeni olanakların kilidini açmak için etkileyici özelleştirmelere ve derinliğe sahiptir.

ÖZELLİKLERİ

  • Hızlı bir görünüm veya hataları kontrol etmek için olağanüstü özelliklere ve etkileşimlere sahip sezgisel ve basitleştirilmiş belge görüntüleyici.
  • Dönüştürmede zamandan tasarruf etmek ve kullanıcıların görüntüleme sırasında herhangi bir şeyi hatasız görmelerine yardımcı olmak için muazzam belge formatlarıyla geniş uyumluluk.
  • Çeşitli amaçlar için yararlı bir uygulama içi metinden konuşmaya ve dünya çapında yaygın olarak kullanılan çeşitli diller veya anahtar kelimelerle gelişmiş tanıma özelliğine sahiptir.
  • Yakındaki herhangi bir Wi-Fi yazıcıya bağlıyken birden fazla destek özelliği aracılığıyla gerçek belgeleri yazdırın ve yazdırmadan önce düzeni özelleştirin.
  • Kapsamlı özellikler ve işlevler ile kullanıcıların çeşitli belge biçimlerini okuma yeteneklerini geliştirmek için geniş bir özelleştirme yelpazesi.


İndir (4MB)

Artık indirmeye hazırsınız Office Documents Viewer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir