Oddworld
Oddworld

Oddworld: Stranger’s Wrath v1.0.13 APK + OBB indir (Ölümsüzlük/Yüksek Hasar) 2022

En heyecan verici aksiyon rol yapma oyunu arıyorsanız, şu anda çok popüler olan ismi görmezden gelemezsiniz: Oddworld: Stranger's Wrath. Bu oyun, Xbox el bilgisayarlarında oynandığında forumları kasıp kavuran bir video oyunuydu; şimdi, akıllı telefon

Android Android Aksiyon
4 ( 248 puan )
Fiyat: $0
İsim Oddworld
Yapımcı Oddworld Inhabitants Inc
Tür Aksiyon
Boyut 700M
Versiyon 1.0.13
MOD Ölümsüzlük/Yüksek Hasar
Orjinal Google Play
Oddworld is the most famous version in the Oddworld series of publisher Oddworld Inhabitants Inc
Mod Version 1.0.13
Total installs 100,000+
  • Ölümsüzlük (Menüden kontrol edilebilir)
  • Yüksek hasar (hasar miktarı, koşullara göre işletim sistemi tarafından sanal olarak oluşturulur. Menü kontrolü mevcuttur)
  • Lisans kontrolü devre dışı.

En heyecan verici aksiyon rol yapma oyunu arıyorsanız, şu anda çok popüler olan ismi görmezden gelemezsiniz: Oddworld: Stranger’s Wrath. Bu oyun, Xbox el bilgisayarlarında oynandığında forumları kasıp kavuran bir video oyunuydu; şimdi, akıllı telefonunuz için bir mobil sürüm Android’de mevcut. Bu oyun size unutulmaz deneyimler ve en keyifli eğlence zamanını getirmeyi vaat ediyor.

Oddworld: Yabancının Gazabı

YENİ GÜNCELLENMİŞ VERSİYONDAKİ YENİ ŞEYLER

Oyun çıktıktan sonra geliştirici her zaman oyuncuları dinledi ve anladı; bu yüzden geliştirmeye ve oyuna yeni güncellemeler vermeye devam ettiler. En son güncelleme revize edildi ve oyuncu deneyimini daha iyi hale getirmek için birkaç şey eklendi. Geliştirilmiş oyun performansı, daha fazla gamepad desteği eklendi, Adreno sürücüsü sorununu çözdü. Ayrıca, oyun her zamankinden daha büyüleyici grafikler için keskinliği geliştirdi. Ana menüye uygulamadan çıkış butonu eklendi ve artık ana karaktere yaklaşmanızı sağlayan kamera mesafesini ayarlayabilirsiniz.

BONUS HUNTER’S EĞLENCE

Oddworld: Stranger’s Wrath, vahşi ve çılgın dolu bir korku bükümüne sahip bir aksiyon-macera rol yapma oyunudur. Bu oyun Oddworld Inhabitants Inc’in bir ürünüdür ve piyasaya sürülen Oddworld oyunlarının bir koleksiyonu olan Oddboxx’ın bir parçası olarak doğmuştur.

Oddworld: Yabancının Gazabı

Bu oyun, kötü şöhretli ve korkutucu bir ödül avcısı olan ana karakterin – Stranger – hikayesidir. Yabancının oyun boyunca görevi, suçluları, kanun kaçaklarını kovalamak ve yakalamak ve ardından ödülü almaktır. Bu turdaki bonusa moolah denir; Gizemli bir hayat kurtaran operasyon için ödeme yapmak için bu paralardan belirli bir seviyeye kadar toplamanız gerekiyor.

BENZERSİZ CEPHANE SİSTEMİ

Oddworld: Stranger’s Wrath’ın kimliğini arttırması için en göze çarpan ve benzersiz özelliklerden biri, böcekler, küçük hayvanlar da dahil olmak üzere canlı yaratıklardan yapılmış gerçek mermi sistemidir. Ama özellikle bu oyunda, bu oyundaki hayvanlar fantezi ve kurgusal bir şekilde oluşturulmakta ve bu da kovalamaları daha ilginç hale getirmektedir. Her tür mühimmatın farklı özellikleri ve kullanımları vardır ve her türün düşmana zarar verme yeteneği de farklıdır.

Çeşitli ve güzel mermi yolu efektleri için gerçek mermiler var. Bu açık dünyanın herhangi bir yerinde gerçek cephane bulabilir veya onları oyun mağazasında bulabilirsiniz. Kovalamayı daha çekici hale getirmek için tatar yayınınızı, gerçek cephanenizi ve deponuzu vb. yükseltebilirsiniz.

Oddworld: Yabancının Gazabı

OYUNLARI BİRİNCİ KİŞİSEL VE ​​ÜÇÜNCÜ KİŞİSEL OLARAK OYNAYIN

Orijinal versiyonuyla karşılaştırıldığında, Oddworld: Stranger’s Wrath’ın mobil versiyonu oyun, birinci ve üçüncü şahıs bakış açılarından hikaye içeriğine kadar geleneksel özelliklerini koruyor. Tırmanma ipleri, atlama platformları, yakın dövüş ve daha fazlası dahil olmak üzere üçüncü şahıs bakış açısıyla uzun mesafeler hareket etmek için karakterinizi kontrol edeceksiniz. Birinci şahıs bakış açısında, düşmanları yok etmek için uzun menzilli silahlar kullanacaksınız. Düşmana doğrudan yaklaşabilir veya düşmanı kendinize çekmek için gizli strateji kullanabilir ve ardından saldırabilirsiniz.

SAĞLIĞINIZI VE DAYANIKLILIĞINIZI GEÇİRECEK MERCİ MÜCADELE YOK

Düşmanlarınıza saldırdığınızda ya sersemletilebilir ya da öldürülebilirler, ancak canlı yakalananların her zaman daha yüksek bir ödül alabileceğini unutmayın. Bu nedenle, suçluyu tutukladıktan sonra karakteriniz başka bir şey yapamaz ve bu da savunmasız kalmasına neden olur.

Oddworld: Yabancının Gazabı

Karakterimizin oyun boyunca sağlık ve dayanıklılık da dahil olmak üzere iki durum çubuğu vardır. Bir düşman size saldırdığında ve bu Yabancı’ya zarar verdiğinde, Yabancı’nın aldığı hasara bağlı olarak sağlık çubuğu azalacaktır. Sağlık çubuğu tamamen tükendiğinde, ana karakter ölecek ve bölüme tekrar başlamanız gerekecek. Yakın dövüşçü bir düşmana saldırdığında veya büyük bir yükseklikten düştüğünde, Yabancı’nın dayanıklılığı azalacaktır. Zamanla, bu dayanıklılık çubuğu yeniden şarj edilebilir, bu nedenle karakterinize dinlenmesi için zaman tanıyın. Dayanıklılık iyileşmenize yardımcı olur; dayanıklılık ne kadar yüksek olursa, o kadar fazla kan eklenir. Karakteri iyileştirirseniz, dayanıklılık daha hızlı ve daha belirgin şekilde düşer.

Artık Oddworld: Stranger’s Wrath’ı hemen indirebilir ve çiftçilik yapmaya başlayabilirsiniz; Konuya odaklandığınız sürece oyundaki adayı sadece 20 saatte temizleyebileceksiniz. Kötü şöhretli ve yenilmez bir para avcısına dönüşürken kovalama yeteneğinizi kanıtlayın.


İndir (700M)

Artık indirmeye hazırsınız Oddworld ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir