Octopus
Octopus

Octopus v6.1.4 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022

Octopus, kullanıcıların herhangi bir oyunda herhangi bir oyun tablası, klavye ve fare işlevini veya mekanizmasını dinamik olarak eşlemelerine olanak tanıyan bir uzantıdır. Çoğu mobil oyun harici cihazları desteklese de, bazıları hala tanımlanamıyor,

Android Android Araçlar
4 ( 328 puan )
Fiyat: $0
İsim Octopus
Yapımcı Octopus Gaming Studio
Tür Araçlar
Boyut 15M
Versiyon 6.1.4
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Octopus is the most famous version in the Octopus series of publisher Octopus Gaming Studio
Mod Version 6.1.4
Total installs 10,000,000+

Octopus, kullanıcıların herhangi bir oyunda herhangi bir oyun tablası, klavye ve fare işlevini veya mekanizmasını dinamik olarak eşlemelerine olanak tanıyan bir uzantıdır. Çoğu mobil oyun harici cihazları desteklese de, bazıları hala tanımlanamıyor, bu nedenle kullanıcılar bu uygulamayı son çare olarak kullanmalıdır. Ancak, herkesin harici cihazlarla oyun deneyimini geliştirmek için birçok sürprizi ve özelliği var.

Ahtapot – Gamepad, Mouse, Keyboard Keymapper Ahtapot – Gamepad, Mouse, Keyboard Keymapper

OYUNUNUZU HIZLI BİR ŞEKİLDE TARAYIN VE TANIMLAYIN

Anahtar eşlemeye başlamadan önce, kullanıcıların taramayı başlatmak için oyunlarından herhangi birini Ahtapot’a manuel olarak eklemeleri gerekir. Ana kullanımı, denetleyicileri bir oyuna bağlamaya yardımcı olmaktır, ancak oyunlarda destekler varsa, tuş eşleme ilerlemesini otomatik olarak bildirir ve durdurur. Yine de, onları desteklemeyen oyunlar için sistem otomatik olarak her biri için ayrı bir profil oluşturacaktır.

TARZINIZLA ANAHTAR HARİTALAMAYA BAŞLAYIN

Harici cihazları desteklemeyen oyunlar, oyuncuların her bir düğmeyi her bir işlevle doğru ve dinamik bir şekilde eşleştirmesini sağlamalıdır. Bazı durumlarda oyuncuyu ekranla etkileşime sokmak zorunda olsa da, birçok farklı oyun türü için deneyimlerini geliştirmek yeterlidir. Eşleştirme işlemi de basittir, çünkü kullanıcının yalnızca cihazdaki düğmeleri gerekli konumlara ataması ve çakışmadan veya aynı işlevi paylaşmadan her profil için tüm değişiklikleri kaydetmesi yeterlidir.

Ahtapot – Gamepad, Mouse, Keyboard Keymapper Ahtapot – Gamepad, Mouse, Keyboard Keymapper

DAHA GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER

Harika olan şey, Ahtapot’un yalnızca haritalama ile sınırlı olmamasıdır; Ayrıca birçok heyecan verici tuş sunar ve kullanıcıların aynı anda 3-4 tuştan birleştirebilecekleri işlevlere sahiptir. En iyi performans için yardımcı işlevlerden en iyi şekilde yararlanarak zevk aldıkları oyuna bağlıdır. Ayrıca, destekleyici özelliklerle ilgili tüm içerik, kullanıcıların birçok kullanım stilini aynı şekilde tatmin etmek için kapsamlı özelleştirmeye sahiptir.

OYUNLAR İÇİN ÇEŞİTLİ GENİŞ DESTEK

Oyuncunun sistemdeki oyun türüne bağlı olarak, anahtar eşleyici, öne çıkan mekaniği otomatik olarak tanıyacak ve değiştirecektir. Bu, MOBA veya FPS modlarını içerir ve çeşitli oyun veya farklı kontrol mekaniği ile tercih edilen savaş performanslarına izin verir. Tabii ki, kullanıcılar diğer oyunculardan üstün olmak için birçok bireysel eylemi gerçekleştirebildikleri için gamepad’den yararlanabilirler.

Ahtapot – Gamepad, Mouse, Keyboard Keymapper

OYUN OYNAMAK İÇİN YERİNİZİ TAKİP EDİN

Harici kontrolleri desteklemeyen birçok oyunun, desteklenen cihazları tespit eden ve harekete geçen savunma mekanizmaları vardır. Ancak, konumu taklit edebileceğinden ve hatta sistemden rastgele kontrolleri önlemek için mükemmel bir şekilde gizlenebileceğinden, bu Ahtapot için geçerli değildir. Kullanıcılar ayrıca bu işlevi manuel olarak etkinleştirebilir ve yasaklanmadan tüm oyunların keyfini çıkarmak için konumu değiştirebilir.

HASSASİYET İÇİN GÜÇLÜ KALİBRASYON

Uygulamanın özelliğini özelleştirmek veya birden fazla oyunda tuş eşlemeyi özelleştirmek, kalibrasyon işlevlerinin herkes için harika bir ek olması için birçok oyun için yeterli olmayabilir. Bu, kontrol esnekliğini veya mutlak hassasiyeti artıran işlevlerle birlikte ekipmanlarını olağanüstü ve üstün kılar. Kullanıcılar, oyun deneyimini ve başarıyı optimize etmek için benzersiz kombinasyonlar oluşturmak için dokunmatik veya harici cihazları bile karıştırabilir.

Ahtapot, sayısız mobil oyun oynamak için bir gamepad veya klavye ve fare kullanmak isteyen kullanıcılar için olmazsa olmaz yardımcı programlardan biridir. Birçok oyun bunu desteklemese de, bazı özelleştirme veya kalibrasyon yoluyla herhangi bir oyunda mükemmel performansa veya yeteneğe sahip olmak için deneyim sorunsuz olacaktır.


İndir (15M)

Artık indirmeye hazırsınız Octopus ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir