Ocean Is Home
Ocean Is Home

Ocean Is Home v0.630 APK + MOD (Sınırsız Altın) indir 2022


Ocean Is Home: Island Life Simulator, oyuncuların burada sayısız heyecan verici şey yaşayabileceği ada yaşamıyla ilgili bir simülasyon oyunudur. Oyuncular harika bir adaya götürülecek ve eğlence dolu bir hayat yaşayacaklar. Bu oyun seyahat etmeyi sev

Android Android Macera Oyunları
4 ( 550 puan )
Fiyat: $0
İsim Ocean Is Home
Yapımcı Birdy Dog Studio
Tür Macera Oyunları
Boyut 40M
Versiyon 0.630
MOD Sınırsız Altın
Orjinal Google Play
Ocean Is Home is the most famous version in the Ocean Is Home series of publisher Birdy Dog Studio
Mod Version 0.630
Total installs 1,000,000

İndir (40M)

Ocean Is Home: Island Life Simulator, oyuncuların burada sayısız heyecan verici şey yaşayabileceği ada yaşamıyla ilgili bir simülasyon oyunudur. Oyuncular harika bir adaya götürülecek ve eğlence dolu bir hayat yaşayacaklar. Bu oyun seyahat etmeyi sevenler için çok uygundur çünkü oyuncular bu adada gerçekten evleri gibi hayatın içine girecekler. Üstelik oyuncular evde kendilerini çok sıkıyorlarsa, yeni, daha umutlu bir yaşam alanı yaratmak için hemen bu oyunu oynayın.

Ocean Is Home : Ada Yaşam Simülatörü

KENDİ ADINIZA SAHİP OLUN

Seyahat ederken kendinize bir adaya sahip olmak gerçekten harika bir duygu, değil mi? Bu gerçekten Ocean Is Home: Island Life Simulator’da. Oyuncuların keşfetmesi, kariyer yaratması, bir ev inşa etmesi için bir cennet var… ve burada oyuncuların yapabileceği birçok şey var. Ayrıca oyuncular, adadaki hayatın sıkıcı olmaması için oyun tarafından düzenlenen birçok çekici etkinliğe de katılabilirler.

Ocean Is Home : Ada Yaşam Simülatörü

BİRÇOK YENİ ŞEY KEŞFEDİLECEK

Sadece güzel bir adaya sahip olmakla ve oyuncular üzerinde birçok tesisle yaşamakla kalmıyor, aynı zamanda oyunda oyuncuların ada hakkında daha fazla bilgi edinmek için keşfetmesi gereken birçok şey var. Çünkü adanın çevresinde adanın efsanesi gibi birçok gizem vardır. Veya oyuncular farklı kaynakları keşfedebilir, yağmalayabilir… giderek daha müreffeh olmak için kendi adalarını inşa edebilirler. Ancak adayı keşfetmek gerçekten kolay değil, bu yüzden oyuncuların bu yeni şeyleri bulmak için sabra sahip olmaları gerekiyor.

Ocean Is Home : Ada Yaşam Simülatörü

EVİ İSTEDİĞİNİZE GÖRE DÜZENLEYİN

Bu muhtemelen bu oyundaki en ilginç şeylerden biri. Çünkü oyuncular kendilerine yeni bir ev inşa etmişler ve evi istedikleri gibi dekore edebiliyorlar. Oyuncular, evi kendi tarzlarında benzersiz kılmak için yapı malzemeleri ve resimler, duvar kağıtları vb. gibi ev dekorasyon öğelerini seçebilirler. Birçok dekoratif nesnenin seçimi nedeniyle, oyuncu adadaki en iyi tasarımcı olabilir.

Ocean Is Home : Ada Yaşam Simülatörü

İSTEDİĞİNİZ İŞİ YAPABİLİRSİNİZ

Ocean Is Home: Island Life Simulator oyunu, oyunculara birçok kullanışlı özellik sunacak. Yani oyuncular, adada çalışabilmek için her zaman istedikleri bir işi kendileri seçebilirler. Oyuncular her gün sahip oldukları bir adada özgürce yaşayabilir, insanlarla tanışabilir ve kendilerini birçok farklı işte deneyebilirler. Gerçekten de birçok insanın her gün hayalini kurduğu bir hayat. Buraya kadar okuyun, ardından hemen denemek için oyunu indirin!

Ocean Is Home : Ada Yaşam Simülatörü

YENİ ÖZELLİKLERİ DAİMA GÜNCELLE

Oyunculara en iyi oyun deneyimini sunmak için, oyun yapımcıları her zaman özellikleri iyileştiriyor ve oyuncuların geri bildirimde bulunduğu bazı hataları düzeltiyor ve oyunun performansını iyileştirmenin yanı sıra daha hızlı hale geliyor. Ayrıca oyuncuların ellerinde ehliyet bulundurmaları gerekir çünkü bu, oyuncuların daha hızlı seyahat etmesini ve eşya taşımasını kolaylaştıracağı gibi, oyuncunun inşa ettiği adanın daha medeni, daha düzenli olmasına da katkı sağlayacaktır.

Ocean Is Home: Island Life Simulator, seyahat tutkunu olanlar için gerçekten uygun bir oyundur. Bir ada turistinden gelen oyuncu başarılı bir iş adamı olabilir çünkü oyuncu günlük yaşam için kıyafet, çiftlik gibi birçok araç yapabilir veya patron olabilir. Oyuncular, beğendikleri evi yenilemek için bu şeylerden para kazanabilirler.


İndir (40M)

Artık indirmeye hazırsınız Ocean Is Home ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir