Occupation 2.5
Occupation 2.5

Occupation v2.7.3 APK indir (Sınırsız Para, Cephane) 2022

Meslek 2.5 Mod APK, sizi uzaylıların ve sayısız canavarın saldırısına karşı savaşa götürür.

Android Android Aksiyon
5 ( 252 puan )
Fiyat: $0
İsim Occupation 2.5
Yapımcı the3daction com
Tür Aksiyon
Boyut 38M
Versiyon 2.7.3
MOD Sınırsız Para, Cephane
Orjinal Google Play
Occupation 2.5 is the most famous version in the Occupation 2.5 series of publisher the3daction com
Mod Version 2.7.3
 • MOD 1
 • Düşmanları öldürmenin ödülünü artırın
 • sınırsız kurşun

MOD 2
 • MOD Menüsü
 • Ölümsüz
 • sınırsız para
 • sınırsız kurşun

Occupation 2.5, en efsanevi birinci ve üçüncü şahıs bakış açılarına sahip bir PC aksiyon oyunu olarak bilinir. Bu türün takipçisi olan kimse varlığından habersiz değildir. Dünya, sınırsız bir 3D sahneye girmeniz için kapıyı açar. Bu yer, sizi oyundan çıkamayacak hale getiren gerçek hayattan gündüz ve gece döngüleri içeriyor. Sadece bu değil, bu dünyada da zombiler etrafında dönen binlerce görev var. Modern bilimsel araştırmaların hataları nedeniyle bu savaşta karşınıza mutantlar çıkıyor.

Meslek 2.5

YABANCI EŞYALARIN SIRLARI KAZA YOLUYLA BULUNDU

Hikaye, bir gün bilim adamlarının dünyayı yeni bir düzeye getirmek için sürekli hırslı oldukları ve garip bir nesneyle karşılaştıklarında gerçekleşti. Gerçek şu ki, eski bir uzaylı eseri yanlışlıkla Dünya’ya düştü. Ne yazık ki, bir kez etkinleştirildiğinde, sonuçlarını tahmin edemezsiniz. Spesifik olarak, uzaylı dünyasında sunucu olarak da bilinen ana gemi sistemi ile otomatik olarak iletişim kuracaktır.

DÜNYAYI KENDİ UZAYLILARI YAPMA YOLCULUĞU

Bu, eserin sinyalini alan ve dünyaya yayınlayan devasa ana gemi platformuna dönüştü. Tabii ki, nesneyi yeniden ele geçirmek için hemen Dünya’nın yörüngesinde yeniden ortaya çıktı. Eski eserleri keşfetme yolculuğu zorluklarla dolu değildi ve Dünya sakinlerini pek çok acı ve anormallikle baş başa bıraktı. Bu yerde her şey tepetaklak olmuş gibi görünüyor.

Meslek 2.5

ZOMBİ VE CANAVARLARIN ANİ GÖRÜNÜŞÜ

Spesifik olarak, Meslek 2.5, dünyadaki herkesi zombilere dönüştürdü. Korkunç zombiler değillerse, kötü canavarlar da olacaklar. Akılda tutulması gereken şey, hiçbir hükümeti dinlememektir. Bunun nedeni, en aptalca şekilde Dünya’ya karşı uzaylılarla işbirliği yapmak için neredeyse hemen yarar sağlamalarıdır. Kötülükle savaşmaya ve dünyaya barışı geri getirmeye hazır, dürüstleri temsil ediyorsun.

Meslek 2.5

BİLİM ADAMLARININ HATALARINI KURTARMA GÖREVİ

Meslek 2.5’e gelirken misyon çok büyük, uluslararası. Her şeyden önce, bu dünyayı kurtarmak istiyorsanız, hayatınızı sürdürmelisiniz. Garip yaratıklar ve sürekli mücadele eden canavarlarla çevrili, hayatta kalmanız da kolay değil. Hayatını kurtarıp yüzlerce bilim insanının hatasını düzeltmek için bir yolculuğa çıkabilir misin? Her şey kendi stratejilerinize ve gözlemlerinize bağlıdır.

Meslek 2.5

PARALI ASKERLERDEN ANOMALOUS YARATIKLARA YÜZLERCE SEMİTİK OLMAYAN KONULARLA TANIŞIN

Sadece bu değil, Occupation 2.5 sizi açıkça gerçek dünyaya çeken döngüsel bir gündüz ve gece dünyasına taşır. Sadece bu değil, oyuncular aynı zamanda birçok farklı düşmanın saldırısıyla da yüzleşmek zorunda. Onurlu silah tacirlerinin görüntüsünden bahsetmiyorum bile. Bunun yanında size sürekli şiddetle saldıran paralı askerlerle de karşılaşıyorsunuz. Bizden bahsetmişken, zombilerin, canavarların ve anormal yaratıkların varlığını nasıl unutabiliriz.

ANA ÖZELLİKLER

 • İnsanlığın dünyayı kendi bölgeleri olarak ele geçirmek isteyen uzaylılarla savaşmasına yardım edin.
 • Doğru temsilci, barışı yok etmek için uzaylılarla işbirliği yapan zombileri, canavarları ve yüzlerce hükümeti yok eder.
 • Sizi yok etmek için binlerce sadık paralı askerin ortaya çıkmasıyla birlikte sınırsız silah tüccarlarıyla tanışın ve onlara saldırın.
 • Bilim adamlarının hatalarını bulmak ve düzeltmek mümkün olduğunda, hayat kurtarma görevi tarihin ortak görevinin üzerine yerleştirilir.
 • Gerçek hayattaymış gibi hissetmenizi sağlamak için çalışan gündüz-gece döngüsü sistemi sayesinde düşen gecenin ve parlayan ışığın tadını çıkarın.


İndir (38M)

Artık indirmeye hazırsınız Occupation 2.5 ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir