Obey Me! v.6.2.5 (Menü, Aptal Düşman, Beceri HSR'ı)

, Salı, Mayıs 23, 2023
  • MENÜ MODU
  • Düşman becerilerini dondur
  • Beceriler için yüksek HSR

Obey Me! MOD APK, çekici bir görünüme sahip birçok erkek karakterin yer aldığı bir fantezi çevrimiçi flört çevrimiçi oyunudur, katılın ve aşk hikayesini keşfedin.

obey me anime otome dating sim dating ikemen 3

Obey Me! MOD APK

Obey Me! MOD APK, aslında insanların dahil olması için çeşitli bir hikaye birikimine sahiptir. Aşk ve çevrimiçi flört ile bağlantılı birçok faktör olduğundan, yer almak 12 yaş ve üstü kişilerle sınırlıdır. Sırayla karakterleri tatmin edin, onlara ulaşın. Kendi bir günlük randevu rutininizi oluşturun ve birçok erkek için en büyük ilgi alanı olmaya başlayın. İkemenlerin ortaya çıktığı Devildom Academy’de insanlar istemeden de olsa hikayelerine kapılırlar ve görevi tamamlamak için doğrudan sonuna gitmeleri gerekir. MOD sürümü, ödeme yapmak zorunda kalmadan tüm özelliklerin, hikayenin kilidini açar.

obey me anime otome dating sim dating ikemen 4

ETKİLEYİCİ BİR HİKAYE İLE OYNAYIN

Başlangıçta tanıttığım gibi, kendime itaat et! Anime Otome Sim Game, hikayelerle ilgili bir kumarhane oyunudur. Katıldığınızda, bir karakter tarafından yönlendirilirsiniz. Oyuncular her gün farklı bilgiler ve işler alıyor. Bu görevleri her gerçekleştirdiğinizde ödüllendirilir ve yepyeni hikayelerin kilidini daha kolay açarsınız. Masalla ilgili bu ders, onu çözmeyi seçtiğiniz yola dayanır, sıkıcı bir tekrar görmezsiniz.

obey me anime otome dating sim dating ikemen 5

ÇEŞİTLİ KARAKTERLER, GÖZ ALICI YAZILIM

Bir dizi görevle 7’ye kadar iblis kardeş sizi bekliyor. Bu insanların farklı görünüşleri var ama çok iyi görünüyorlar, hepsinin üzerinizde iyi bir etkisi var. Hepsine ulaşmanın birçok yolu var, onlarla sık sık iletişim kurun. Herhangi bir erkeği sevecek misin yoksa sevmeyecek misin?! delirmelerine ve sürekli olarak size yardım etmeye istekli olmalarına neden olun, ikemen iblislerini evcilleştirin.

obey me anime otome dating sim dating ikemen 6

HEYECAN VERİCİ KART MAÇLARINA KATILIN

Obey Me‘nin kart mücadelesi modunda! Anime Otome Sim Oyunu, insanlar chibi karakterlerine erişim kazanır. Bu, 7 ikemen iblis kardeşin versiyonuyla oluşturulmuş eşsiz bir resim. Görev, karanlık iblisle savaşmak olacaktır. Düşmanı kazanmak için doğru enerji nedeniyle kartları seçmelisiniz. Çarpıcı görüntüleri eğlenceli, akılda kalıcı şarkılarla birleştirmek, kendinizi gerçekten sakin hissetmenizi sağlayabilir. Sürekli olarak yeni kartlar almak için kazanın.

obey me anime otome dating sim dating ikemen 7

ANAHTAR ÖZELLİKLER:

  • Kendime itaat et! açıklamak için sadece araziyi takip ederek insanları mistik arayışlara yönlendirir.
  • İkemen iblisleriyle büyüleyici randevuları deneyimleyin.
  • Herhangi bir cinsiyet sınırlaması yoktur, herkes katılabilir.
  • Eğlence amaçlı birçok mini oyun, oyunla ilişkili birincil hikaye etrafında döner.

Artık indirmeye hazırsınız Obey Me! ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir