OBDeleven Car Diagnostics
OBDeleven Car Diagnostics

OBDeleven v0.49.0 APK + MOD (Pro Kilitsiz) indir 2022

OBDeleven, otomobillere karşı güçlü bir tutkusu olan ve onlarla etkileşim kurmak isteyenler için etkili bir kol olacak. Hepimiz arabanın bir ulaşım aracı olduğunu biliyoruz ama aynı zamanda bize eşlik eden bir ruh eşidir. Uygulama, insanları ve araba

Android Android Araçlar
4 ( 171 puan )
Fiyat: $0
İsim OBDeleven car diagnostics
Yapımcı Voltas IT LLC
Tür Araçlar
Boyut 45MB
Versiyon 0.49.0
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
OBDeleven car diagnostics is the most famous version in the OBDeleven car diagnostics series of publisher Voltas IT LLC
Mod Version 0.49.0
Total installs 1,000,000+
 • Pro / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından yayınlandı.

OBDeleven, otomobillere karşı güçlü bir tutkusu olan ve onlarla etkileşim kurmak isteyenler için etkili bir kol olacak. Hepimiz arabanın bir ulaşım aracı olduğunu biliyoruz ama aynı zamanda bize eşlik eden bir ruh eşidir. Uygulama, insanları ve arabaları birbirine bağlama, uyumu bulma ve tüm yollarda bağlantı kurma arzusuyla doğdu. Uygulama, kendi arabanızı anlamak ve arabanızı tamamen geliştirmeye yardımcı olmak için gerekli parametrelere sahip olacaktır. Bu sayede uygulama, kendi arabasını anlamak ve geliştirmek isteyenler için çok uygundur.

ARACINIZI ANLAYIN VE GELİŞTİRİN

Arabalar en yaygın ulaşım aracımızdır. Peki arabanızı ne kadar anlıyor ve biliyorsunuz? Elbette hiçbir zaman tam olarak anlayamazsınız, bu nedenle bilgileri kavrayabilmek ve aracınızla ilgili her şeyi tam olarak bilmek için OBDeleven’ı hemen kullanın. Arabanın programlaması hakkında daha fazla bilgi edinmek, çalışma seviyesi hakkında daha fazla bilgi edinmek, arabayı doğaçlama yeteneği hakkında daha fazla bilgi edinmek için parametrelere güveneceksiniz.

Böylece benzersiz olmak için arabanızı kendiniz geliştirebilirsiniz. Bir aracın zayıf ve güçlü yönlerini bilmek kendiniz için çok büyük bir avantajdır; zamanında yakalayın ve en doğru sonuçları verin. Uygulama ayrıca aracın mevcut durumunu teşhis etmemize, bazı kötü noktaları ortadan kaldırmamıza ve aracın tüm faaliyetlerini izlememize yardımcı oluyor. Modern bir araba, uygulama tarafından yardımcı olmalıdır.

OBDeleven araç teşhisi OBDeleven araç teşhisi

DİL FONKSİYONLARININ AYARLANMASI VE AKTİF EDİLMESİ

OBDeleven sayesinde kullanıcılar kendi araçlarını tam olarak anlayabilir ve performansını izleyebilirler. Ayrıca, kullanıcılar parametreleri her bir kullanım amacına veya bazı durumlara göre ayarlayabilirler. Göreceli olarak kullanımı kolay, kullanıcıların sadece OBDeleven cihazını OBDII bağlantı noktasına takmaları ve araca erişmeleri gerekiyor. Ardından, gözden geçirmeniz ve izlemeniz için parametreler tam olarak görüntülenecektir.

Katılmadığınız bazı noktalar varsa, uygulama içerisinden işlevleri etkinleştirebilir veya değiştirebilirsiniz. Uygulama, arabayı her zamankinden daha makul ve benzersiz hale getirmenize yardımcı olacak. Akıllı ve hızlı bağlanan Bluetooth cihazları bize her konuda çok yardımcı olacak.

OBDeleven araç teşhisi OBDeleven araç teşhisi OBDeleven araç teşhisi

İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAK

Bu uygulamanın nasıl kullanılacağına dair bir eğitim olacak ve sadece düzenlenmiş adımları izlememiz gerekiyor. Bağlantı hızlı ve basittir, bu nedenle çok fazla zaman alamayız. Gerekli tüm özellikler eksiksiz olarak sağlanır ve dahası, eklentiler liderliği alır. Çalışma geçmişini kontrol edebilecek, dahili işlevi hakkında daha fazla bilgi edinmek için motor durumuna bakabileceksiniz. OBDeleven, işleri herkes için daha kolay ve erişilebilir hale getirecek.

Bu sayede OBDeleven, basit şeylerden kapsamlı testlere kadar kullanıcıların büyük sevgisini kazandı. Her şey insan faaliyetlerinin emriyle uygulanır ve en ustalıkla yapılır. Uygulama ayrıca her bir kullanımımız için modern özelliklerle dolu bir araç çubuğuna sahiptir. Yavaş yavaş keşfedelim ve uygulamayı arkadaşımız yapalım.


İndir (45MB)

Artık indirmeye hazırsınız OBDeleven car diagnostics ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir