O Launcher (Version 2022)
O Launcher (Version 2022)

O Launcher v10.4 APK + MOD (Başlangıç ​​Kilidi Açık) indir 2022


O Launcher, kullanıcı etkinliklerini ve arayüz ve etkileşimdeki yeni değişikliklerle deneyimlerini genişletmek için çok yönlü ve sezgisel bir tema kitaplığıdır ve hatta çeşitli olağanüstü uzantılar sunar.

Android Android Araçlar
4 ( 73 puan )
Fiyat: $0
İsim O Launcher (Version 2022)
Yapımcı O Launcher Group
Tür Araçlar
Boyut 13M
Versiyon 10.5
MOD Prime Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
O Launcher (Version 2022) is the most famous version in the O Launcher (Version 2022) series of publisher O Launcher Group
Mod Version 10.5
Total installs 1,000,000+

İndir (13M)

O Launcher, yeni bir etkileşimli his için arayüzün tasarımını veya düzenini değiştirmeleri için insanlara tonlarca seçenek ve harika kişiselleştirme sunar. Ayrıca her şeyi tamamen değiştirmek ve herkese mutlak rahatlık sağlamak için benzersiz ve güzel duvar kağıtları ve özelleştirme sunar. Zamanla, uygulama sürekli olarak birçok benzersiz stildeki şeyleri değiştirmek için sürekli olarak yeni içerik önerecektir.

Galaxy S,S10/S9/S8 Tema için SO S20 Başlatıcı Galaxy S,S10/S9/S8 Tema için SO S20 Başlatıcı

SONSUZ TEMA SEÇENEKLERİYLE MUHTEŞEM BİR KÜTÜPHANE

O Başlatıcı, bir galeri gibi çalışır, ancak kullanıcının nesnelerin güzelliğini değiştirme seçimini çeşitlendirmek için çok yönlülüğü ve çekiciliği vardır. Neyse ki, uygulamanın ana sayfası, kolay tarama için tüm içeriği otomatik olarak düzenli ve ayrı kategoriler halinde düzenler. Elbette, yerleşik bir arama motoru, insanların cihazları için en çok sevdikleri içeriğe veya konuya ulaşmalarına yardımcı olacaktır.

GENİŞ ÖZELLEŞTİRMELERLE GÜZEL TEMALAR

Uygulamanın ilk içeriği, cihaz için benzersiz tasarım ve stille belirli temaları tanıtır. İşin iyi yanı, her temanın kendi özelleştirmeleri veya kişiselleştirmeleri ile gelmesi ve cihazın görselleriyle ilgili hemen hemen her şeyi ve daha fazlasını değiştirecekler. Ayrıca, kullanıcılar aynı anda birden fazla temayı birleştirebilir ve cihazlar için birçok harika kombinasyon oluşturmak üzere bunları mükemmel şekilde yansıtabilir.

Galaxy S,S10/S9/S8 Tema için SO S20 Başlatıcı Galaxy S,S10/S9/S8 Tema için SO S20 Başlatıcı

PÜRÜZSÜZ VE SIVI ANİMASYON İLE OTANTİK ETKİLEŞİM

O Launcher ile ilgili heyecan verici şey, çok fazla eğlence ve rahatlık yaratmak için kullanıcının ana arayüzle etkileşimini değiştirmesidir. Ancak, yalnızca arayüzle ilgili öğeleri değiştirir. Aynı zamanda, sistemler aynı kalır ve herkesin özgürce özelleştirebileceği ortamda veya renklerde birçok değişiklik vardır. Her kullanıcının zevkine veya tarzına bağlı olarak, olağanüstü animasyonlarla özel etkileşimler oluşturabilirler.

SEZGİSEL BİR UYGULAMA ÇEKMECESİ ORGANİZATÖRÜ

Kullanıcıların çok sayıda gereksiz uygulaması varsa ve her şeyi düzenli tutmaları gerekiyorsa, yerleşik çekmece işlevini kullanabilirler. Kullanıcıların bir şeyleri kişiselleştirmeleri veya uygulamaları, programları ve araçları farklı klasörler halinde düzenlemeleri için bir uzantıdır. Özelleştirmesi de sınırsızdır, bu nedenle insanlar cihaza daha zarif ve sofistike bir görünüm kazandırmak için ne isterlerse yapabilirler.

Galaxy S,S10/S9/S8 Tema için SO S20 Başlatıcı Galaxy S,S10/S9/S8 Tema için SO S20 Başlatıcı

UYGULAMALARI HARİCİ ERİŞİMLERDEN GİZLE VEYA KİLİTLE

Kullanıcı etkileşimini iyileştiren faktörlerin yanı sıra, O Launcher, gerekli tüm uygulamaları dışarıdan erişimden kilitleme veya gizleme yeteneğine sahip olacaktır. Ayrıca, kullanıcılar tüm gizli uygulamalara veya programlara yalnızca belirli yöntemlerle erişebilir. Hatta bir şifre belirleyebilir ve sahibinin izni olmadan tüm verileri, bilgileri ve diğer şeyleri yabancıların meraklı gözlerinden koruyabilirler.

O Launcher, herkesin kişisel deneyimlerini unutulmaz temalar veya etkileşimler aracılığıyla kişiselleştirmesi için yeni olanaklar sunar. Harika olan şey, uygulamanın insanların seçimlerini çeşitlendirmek için yeni içerikle düzenli olarak güncellenmesi ve uygulamadan daha da benzersiz özelleştirmelerin gelmesi ve daha fazlası.

  • Kullanıcıların sonsuz canlılığa dalmaları için temalar, duvar kağıtları ve simge paketleriyle dolu muazzam bir kütüphaneye sahip olağanüstü bir başlatıcı.
  • Kullanıcıların etkileşimini geliştirmek için daha fazla olanak ve uzantı sağlarken, derinlemesine özelleştirme ile kurulumu kolay özellikler.
  • Komik animasyonlar eklerken genel güzelliği mükemmelleştirmek için sistem tasarımında ve düzeninde muhteşem ve derin bir değişiklik.
  • Kullanıcıların klasörler, oyunlar, uygulamalar ve daha fazlası gibi her şeyi erişim kolaylığı ve daha fazlası için ayrı koleksiyonlar halinde düzenlemeleri için bir çekmece oluşturucu.
  • Kullanıcıların izni olmadan dışarıdan zorla giriş yapılması durumunda çeşitli sahte veya tuzakları gizlerken iyi korunan sektörlerdeki uygulamaları gizleyin veya kilitleyin.


İndir (13M)

Artık indirmeye hazırsınız O Launcher (Version 2022) ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanO Launcher Group

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir