Nzb360
Nzb360

nzb360 v15.6.2 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022

nzb360, teknik sorunlarla veya kendi başlarına halledilemeyecek sorunlarla karşılaştığında kullanıcılara yardımcı olacak kullanışlı bir araç olacaktır; uygulama cihazınıza erişim sağlayacak, bu yüzden şimdi indirin ve kullanın.BASİT KULLANIM İLE AĞ K

Android Android Araçlar
4 ( 796 puan )
Fiyat: $0
İsim nzb360
Yapımcı Kevin Foreman
Tür Araçlar
Boyut 17MB
Versiyon 15.6.2
MOD Profesyonel / Ücretli Özelliklerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
nzb360 is the most famous version in the nzb360 series of publisher Kevin Foreman
Mod Version 15.6.2
Total installs 100,000+

nzb360, teknik sorunlarla veya kendi başlarına halledilemeyecek sorunlarla karşılaştığında kullanıcılara yardımcı olacak kullanışlı bir araç olacaktır; uygulama cihazınıza erişim sağlayacak, bu yüzden şimdi indirin ve kullanın.

nzb360 – Sonarr / Radarr / SAB / Torrentler ve daha fazlası nzb360 – Sonarr / Radarr / SAB / Torrentler ve daha fazlası

BASİT KULLANIM İLE AĞ KALİTESİNİ İYİLEŞTİRİN

Belki de Radarr veya Sonarr kavramlarına çok yabancı değilsiniz, sadece çok uzakta olsalar bile nesneleri tanımlamak ve işaret etmek için bir sistem olduğunu söylediniz. nzb360, kullanıcıların sinyalin uzayda seyahat ettiği yansımaları hızlı bir şekilde algılamasına yardımcı olmak için doğmuş kullanışlı bir uygulamadır. Basit bir işlemle, temel kimlik doğrulamasını kolayca kontrol edebilir ve etkinleştirebilir, en iyi sonuçları alabilir ve ağ sorunlarınızı hızla iyileştirebilirsiniz.

nzb360 – Sonarr / Radarr / SAB / Torrentler ve daha fazlası nzb360 – Sonarr / Radarr / SAB / Torrentler ve daha fazlası

RADARR’DAKİ TÜM SORUNLARI VE ÇOK DAHA FAZLASINI DÜZELTİN

Kullanıcılara en uygun deneyimi sunmak için üretici, onarım süreci için gerekli tüm özellikleri ve yazılımı sürekli olarak eklemiştir. Bunu yapmak çok zor değil, bu yüzden uygulamanın talimatlarını takip edin ve her gece v4 sürümüyle Radarr, Sonarr, Lidarr ve daha fazlasındaki sorunlar dahil sorunları düzeltin. Ayrıca Radarr nzb360’a film eklemek, teknik hatalardan kaçınmanıza ve işlemeyi basitleştirmenize yardımcı olacaktır.

Ahenkli TASARIM ARAYÜZÜ VE KOLAY KULLANIMI

Yeni başlayan biriyseniz, endişelenmeyin, çünkü uygulamanın arayüzü, yayıncı tarafından çok basit ve kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır, kullanıcılar için kolay erişim için açıkça bölünmüş bölümlerle birleştirilmiştir. Ekranın sol tarafında, her bir kişinin ihtiyaçlarına göre gerekli işlevleri özgürce seçebilmeniz için kontrol araçları olacaktır. Uygulama size mükemmel bir deneyim sunmak için sürekli olarak yenilik yapacak ve güncellenecektir.

nzb360 – Sonarr / Radarr / SAB / Torrentler ve daha fazlası nzb360 – Sonarr / Radarr / SAB / Torrentler ve daha fazlası

ANA ÖZELLİKLER

– Yeni başlayanlar için bile ağ problemlerini hızlı ve kolay bir şekilde etkili bir şekilde iyileştirin
– Kullanıcıların arama ve arama özelliklerini daha kolay hale getirmelerine yardımcı olmak için basit, uyumlu bir arayüz ve net bir şekilde bölünmüş kontrol öğeleri ile tasarlanmıştır.
– Arama öğelerinden Radarr’a film ekleyememe sorununuz olduğunda hızlı bir şekilde düzeltin; uygulama sizin için tüm sorunu halledecek –
Kullanıcılar geri bildirimde bulunduğunda ve her güncellenen sürümden sonra optimizasyon yaptığında, teknik sorunları düzeltin ve arama bölümüne eksiklikler ekleyin
– Yeni güncelleme, CouchPotato, Sickbeard ve daha pek çoğunda Menü Düğmesi ekleyecektir; kesinlikle size mükemmel bir deneyim sunan uygulama olacak


İndir (17MB)

Artık indirmeye hazırsınız nzb360 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir