Nursery Rhymes For Kids
Nursery Rhymes For Kids

Nursery Rhymes For Kids v8.1 APK indir (Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı) 2022


Çocuklar için Tekerlemeler başlıklı çocuklar için en iyi eğitim uygulamasının keyfini çıkarın. Ayrıca size güzel müzikli ilginç videolar da getiriyor. Kullanıcılar bu uygulama aracılığıyla La Vaca Lola ve sevimli arkadaşları gibi karakterleri bile iz

Android Android Uygulama
5 ( 146 puan )
Fiyat: $0
İsim Nursery Rhymes For Kids
Yapımcı Canciones Infantiles Toycantando
Tür Uygulama
Boyut 24M
Versiyon 8.1
MOD Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Nursery Rhymes For Kids is the most famous version in the Nursery Rhymes For Kids series of publisher Canciones Infantiles Toycantando
Mod Version 8.1

İndir (24M)

Çocuklar için Tekerlemeler başlıklı çocuklar için en iyi eğitim uygulamasının keyfini çıkarın. Ayrıca size güzel müzikli ilginç videolar da getiriyor. Kullanıcılar bu uygulama aracılığıyla La Vaca Lola ve sevimli arkadaşları gibi karakterleri bile izleyebilirler. Sayısız diğer sevimli çizgi film karakteri sırayla hikayeler anlatacak ve size şarkı söyleyecek.

Çocuklar İçin Tekerlemeler: Okul Öncesi Öğrenme Şarkıları

KÜÇÜKLERİN ŞARKI VEYA DANS EĞLENMESİNE YARDIMCI OLMAK

Gerçekten de küçük çocukları olan anne babaların da çocuklarını en iyi nasıl eğitecekleri konusunda bir baş ağrısı var mı? Çocuklar İçin Tekerlemeler’i kullanmanız ve bebeğinizle deneyimlemeniz için mükemmel bir seçim yapıyoruz. Bu uygulama ile minikler sadece düzenli olarak güncellenen bir dizi sevimli çocuk şarkısı ile eğlenmekle kalmıyor, siz de kendinizi dinleyebilir, şarkı söyleyebilir ve o muhteşem ezgilerle dans edebilirsiniz.

ÇEŞİTLİ KONULARLA HİKAYELER BULUN, HAYAL GÜCÜNÜN GELİŞMESİNE YARDIMCI OLUN

Kullanıcılara sadece güzel şarkılar getirmekle kalmaz, aynı zamanda bu uygulamanın size ilginç hikayeler getirirken çocukların en iyi hayal gücünü geliştireceğinden emin olabilirsiniz. Çocukları daha iyi eğitmek için masallar veya çeşitli farklı konular olabilir.

Çocuklar İçin Tekerlemeler: Okul Öncesi Öğrenme Şarkıları Çocuklar İçin Tekerlemeler: Okul Öncesi Öğrenme Şarkıları

KARAKTERLER MÜKEMMEL; KENDİNİZİ ONLARA BAĞLAYABİLİRSİNİZ

Söylemek gerekirse, Çocuklar İçin Tekerlemeler size en iyi eğitim amaçlı onlarca videoyu getiriyor. Çocuklar için farklı benzersiz şovlar ve türler arama bölümünde bulabilirsiniz. Ekranda görünen karakterler son derece sevimli olduğunda çocukların bu hikayeleri kolayca özümseyebileceğine inanıyorum.

ÇOCUKLARIN DÜŞÜNCELERİNİ GELİŞTİREN FAYDALI OYUNLAR DENEYİMİ

Tabii ki, kullanıcılara farklı güzel müzikler, hikayeler ve sesler sunmanın yanı sıra. Bu uygulamayı çocuklarınızla birlikte eğlence amaçlı da kullanabilirsiniz. Size farklı görüntü tanıma bulmacaları gibi bir dizi faydalı oyun da getirdiğimiz için…

Çocuklar İçin Tekerlemeler: Okul Öncesi Öğrenme Şarkıları Çocuklar İçin Tekerlemeler: Okul Öncesi Öğrenme Şarkıları

ANA ÖZELLİKLER

  • Bu, ebeveynlerin indirmesi ve çocukları ile deneyimlemesi gereken en iyi eğitim uygulamasıdır. Ondan güzel şarkılar dinleyebilirsiniz.
  • Uygulamadan faydalı hikayeler ile küçüklerin dans etmekten, şarkı söylemekten ve eğlenmekten zevk almasına yardımcı olabilecek heyecan verici videolar getirmek.
  • Düzinelerce masal veya farklı temalar kolayca bulunarak çocukların hayal güçlerinin daha da uçmasını sağlar.
  • Heyecan verici hikayelere ek olarak, küçük çocuklar için eğitici oyunlar da deneyimleyebilir, çocukların düşünmesini geliştirmeye katkıda bulunabilirsiniz.
  • Arama bölümünde kolayca bulabileceğiniz en güzel çocuk şarkılarından bir sürü ve bunlar düzenli olarak güncellenecektir.


İndir (24M)

Artık indirmeye hazırsınız Nursery Rhymes For Kids ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir