Numia
Numia

Numia: Astrology and Horoscope v2.0.29 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Numia, size hayatın tahmin edilemez olduğundan daha iyi, daha mutlu ve daha heyecan verici şeyler getirebilecek eşsiz bir araç olacak. Hayata dair en iyi duyguyu alabilmeniz için her türlü burçları kendiniz görebilmeniz gerekiyorsa, bu son derece uyg

Android Android Araçlar
5 ( 270 puan )
Fiyat: $0
İsim Numia
Yapımcı APPS DEVELOPERS
Tür Araçlar
Boyut 27MB
Versiyon 2.0.29
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Numia is the most famous version in the Numia series of publisher APPS DEVELOPERS
Mod Version 2.0.29
Total installs 1,000,000+

İndir (27MB)

Numia, size hayatın tahmin edilemez olduğundan daha iyi, daha mutlu ve daha heyecan verici şeyler getirebilecek eşsiz bir araç olacak. Hayata dair en iyi duyguyu alabilmeniz için her türlü burçları kendiniz görebilmeniz gerekiyorsa, bu son derece uygun bir uygulama olacaktır. Bu uygulama ile kullanıcılar kendileri için benzersiz bir sığınak ve aynı zamanda hedeflerinize ulaşmak için motivasyonu bulacağınız bir yere sahip olacaklar.

Numia: Astroloji ve Burç Numia: Astroloji ve Burç

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ KLASİK FIRÇ

Kullanıcılara burç özellikleri sağlayan uygulamalar için en iyi kişisel burç görüntüleme araçlarına sahip olmaları gerekir. Çünkü her farklı kullanıcı için önceden belirlenmiş kendi kaderleri olacaktır. Bu nedenle, kişiselleştirilmiş burç özelliği, her kullanıcının her günü, ayı veya yılı tahmin etmesine yardımcı olacaktır. Ve bilgiler doğum tarihi, gezegen konumu, burç ve daha fazlasına göre analiz edilecektir.

DİĞER ALTERNATİF BURÇ TÜRLERİ

Ayrıca size en uygun alternatif burçlar arıyorsanız Numia tercih edeceğiniz yer olacaktır. Uygulama, kullanıcıların burçları görüntülerken farklı ihtiyaç ve isteklerini anlıyor, bu nedenle inanılmaz çeşitlilikte birçok farklı türde alternatif burç ekledi. Burç Burç, Slav Burç, Çin Burç, Türk Burç ve daha pek çok örnek olacağını hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

TAHMİN ETMEK İÇİN EL TARA

Antropometriye özel ilgi duyan biriyseniz aşağıdaki özellik de makul bir seçim olacaktır. Her insanın farklı bir el çizgisi stili olacaktır ve bu sizin hayatınızın bir göstergesi olabilir. Ardından, yalnızca birkaç basit adımla, bu uygulamanın avuç içi tarama aracıyla kendiniz hakkında tamamen daha fazla bilgi edinebileceksiniz.

Numia: Astroloji ve Burç Numia: Astroloji ve Burç

SİZİN İÇİN SİHİRLİ TOP

Kullanıcıları burçlarına daha fazla dikkat etmeye teşvik etmek için uygulama geliştiricileri size sihirli bir top sağladı. Bu sihirli top, özellikle kaderin sizin için düzenlediği bilgileri size getirecek. Ve sihirli topunuzu görebilmek için uygulamaya her gün basit bildirimlerle erişmeniz yeterli olacak.

ÖZEL NUMARALAR

Her birimiz için heyecan verici şeylerden biri, her birimizin kaderimiz için önceden belirlenmiş farklı bir sayıya sahip olacağıdır. Ancak bu sayıları bilmek sizin için doğal olarak kolay değildir. Ve uygulama nihayetinde size kişisel tarih numaraları, isim numaraları, doğum günü numaraları, kader numaraları, kişilik numaraları, ruh numaraları ve diğer sayı türlerini verebilmenize yardımcı olacaktır.

SOĞUK ARAYÜZ VE WIDGET’LAR

Ayrıca, geliştiriciler Numia’nın doğrudan kullanıcı deneyimiyle de çok ilgileniyorlar. Bu nedenle tasarımcılar, kullanıcılarını son derece sezgisel, güzel ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü ile donattı. Ek olarak, kendi widget’ınızı kolayca ayarlayabilmek için kişisel gün sayısı ile kendi widget’ınızı da seçebilirsiniz.

Numia: Astroloji ve Burç Numia: Astroloji ve Burç

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulama, kullanıcıların birçok farklı özellik sayesinde burçlarını çok kolay bir şekilde görmelerini sağlıyor.
  • Kişiselleştirilmiş klasik Burç, her kullanıcının göstergeler aracılığıyla kendini daha iyi anlamasına yardımcı olan ana özelliktir.
  • Kullanıcıların tamamen kişisel görüşlerine göre seçebilecekleri başka birçok alternatif burç türü vardır.
  • Avuç içi tarama sayesinde kullanıcıların kendileri hakkında faydalı bilgiler edinmelerini sağlayan heyecan verici bir özellik.
  • Uygulamanın arayüzü, kullanımınıza bir incelik kazandırmak için detaylı olarak tasarlanmıştır.


İndir (27MB)

Artık indirmeye hazırsınız Numia ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir