Numerology
Numerology

Numerology v3.1.16 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Numeroloji, diğer yönlerden yararlanmak için adınızdaki ve doğum tarihinizdeki sayılarla ilgili burç bilgilerini size sağlayan bir uygulamadır. Verdiğiniz her numara ile çeşitli yararlı bilgileri kolayca bulacaksınız. Aynı zamanda kendinize yeni bir

Android Android Araçlar
5 ( 809 puan )
Fiyat: $0
İsim Numerology
Yapımcı Mirofox
Tür Araçlar
Boyut 16M
Versiyon 3.1.16
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Numerology is the most famous version in the Numerology series of publisher Mirofox
Mod Version 3.1.16
Total installs 1,000,000+

İndir (16M)

Numeroloji, diğer yönlerden yararlanmak için adınızdaki ve doğum tarihinizdeki sayılarla ilgili burç bilgilerini size sağlayan bir uygulamadır. Verdiğiniz her numara ile çeşitli yararlı bilgileri kolayca bulacaksınız. Aynı zamanda kendinize yeni bir bakış açısı edinecek ve hayatta denemeye devam etmek için bu bilgilere başvurabilirsiniz. Etkileyici bir alıntıyla yeni bir güne başlamaktan daha iyi bir şey yoktur.

Numeroloji – Yaşam Amacınızı Yeniden Keşfedin Numeroloji – Yaşam Amacınızı Yeniden Keşfedin

SİZİN HAKKINDA BİLGİLERE BAŞVURMAK İÇİN NUMARALARI KULLANIN

Kendinizi burç ve sayılar açısından keşfetmek istiyorsanız, o zaman aritmetik sizin için mükemmel bir seçimdir. Uygulamanın özelliği basittir; isim numaraları ve doğum tarihleri ​​ile ilgili verdiğiniz bilgilere dayanarak, çeşitli bilgiler alacaksınız. Oradan, uygulamanın size verdiği bilgileri okumak için zaman harcayabileceksiniz ve elbette bilgiler sadece referans amaçlıdır.

DOĞUM TARİHİNİZLE İLGİLİ OLANLARI KEŞFEDİN

Numerology’ye girdiğinizde, kullanıcılar vereceğiniz sayıları bulmak için bölünmüş sekmeler bulacaktır. Buradan, gideceğiniz ilk sekme doğum tarihinizdir ve uygulamanın ihtiyaç duyduğu bilgileri sağlamanız gerekir. Size yaşam yolu, tutum, nesil ve doğum günü dahil olmak üzere istatistikler verecektir. Bir öğeye dokunduğunuzda, ilgili bilgi, nasıl geçeceğinizi anlatan bir yaşam yolu olarak görünecektir.

Numeroloji – Yaşam Amacınızı Yeniden Keşfedin Numeroloji – Yaşam Amacınızı Yeniden Keşfedin

BAŞKA YÖNLERİNİZİ KEŞFETMEK

Doğum tarihi ile ilgili biraz bilgi edindikten sonra Numeroloji’deki isim numaraları sekmesine geçeceksiniz. Ad numaralarında, yukarıdaki sekmeye benzer şekilde, göreceğiniz ve ilgileneceğiniz metrikler de olacaktır. Örneğin, ifadeyi göreceksiniz ve bu istatistik, kilidini açabileceğiniz yetenek ve potansiyelin bir göstergesi olarak kabul edilir. Ayrıca ilgilendiğiniz şeylerle ilgili ruh dürtüsü bilgilerini de bulabilirsiniz.

BELİRLİ BİR DÖNEM İÇİN TAHMİNLER

Burçları ve sayıları saymakla ilgili bir uygulamadır; Numeroloji’de özel tahminler bulacaksınız. Bu tahminler de yukarıda aktarılan bilgilerle aynı özelliklere sahiptir. Aynı zamanda, sizinle ilgili rakamlarla uyumlu tahminleri ne zaman görmek istediğinizi de seçeceksiniz. Bir gün, bir ay veya bir yıl olabilir, böylece hiç aklınıza gelmeyecek ilginç bilgileri okuyabilirsiniz.

İLİŞKİNİZİN DÜZEYİNİ KARŞILAŞTIRIN

Astrolojiyle ilgili olarak başkalarıyla olan uyumluluk derecelerini sayılarınız aracılığıyla reddetmezseniz, bu yardımcı olacaktır. Uygulamanın analiz özelliği vardır ve sizinle başka bir kişi arasındaki benzerlikleri öğrenmek için sizden istenen bilgileri girmeniz yeterlidir. Tabii ki o kişiyle yakın arkadaşsanız ama uyumluluk seviyesi yüksek değilse, bu sadece eğlence amaçlı okuyabileceğiniz referans bilgilerden dolayı sorun yok.

Numeroloji – Yaşam Amacınızı Yeniden Keşfedin Numeroloji – Yaşam Amacınızı Yeniden Keşfedin

YENİ BİR GÜNE BAŞLAMAK İÇİN ONAYLAMALARI DİNLE

Güne başlamanın birçok yolu vardır ve bunlardan biri anlamlı onaylamalar kullanmaktır. İçeriğe sahip birçok cümle bulacaksınız ve sizi etkileyebilir. Aynı zamanda, bu yöntem çok yeni değil, ancak belirli bir durumda bir kişi üzerinde etkileyici ve motive edici etkileri var. Oradan, yeni bir şey yapmak veya yeni bir şey öğrenmeye başlamak için motive olacaklar. Tüm bilgiler referans için yararlıdır ve hayatınızda elinizden gelenin en iyisini yapmayı unutmayın.

Uygulama ilginç burç bilgileri sağlar

– İsim ve doğum tarihindeki sayılarla ilgili bilgiler.
– Heyecan verici şeyler hakkında heyecan verici bilgiler bulun.
– Ortak bir nokta bulmak için başkalarıyla karşılaştırın.
– Kendinizi motive etmek için etkileyici sayıda söze sahip olun.


İndir (16M)

Artık indirmeye hazırsınız Numerology ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir