Nulls Clash
Nulls Clash

Nulls Clash APK indir v14.635.5 Son Sürüm 2022

Nulls Clash APK for Android, her türlü dolandırıcılığı oynamanıza izin veren Clash of Clans'ın değiştirilmiş bir sürümüdür. Başka bir deyişle, ihtiyacınız olan tüm kaynaklara sahip olacaksınız, böylece birliklerinizi inşa etmek ve eğitmek her zamanki

Android Android Oyun
5 ( 117 puan )
Fiyat: $0
İsim Nulls Clash
Yapımcı Nulls Clash
Tür Oyun
Boyut 246M
Versiyon 14.635.5
MOD Sınırsız Altın/Elmas
Orjinal Google Play
Nulls Clash is the most famous version in the Nulls Clash series of publisher
Mod Version 14.635.5

Nulls Clash APK for Android, her türlü dolandırıcılığı oynamanıza izin veren Clash of Clans’ın değiştirilmiş bir sürümüdür. Başka bir deyişle, ihtiyacınız olan tüm kaynaklara sahip olacaksınız, böylece birliklerinizi inşa etmek ve eğitmek her zamankinden daha kolay ve sınırsız olacak. Yüz binlerce oyuncuya sahip güçlü bir özel sunucudur.

Biraz hile yapmak kötü bir şey değil ve işte yapacaklarınız. Burada, oyununuzu geliştirmenize ve sizi zafere götürmenize yardımcı olacak Null Clash aracılığıyla Clash of Clans oynayabileceksiniz. Oyunu oynarken kullanabileceğiniz çok çeşitli kaynaklara erişebileceksiniz.

Nulls Clash Hakkında APK

Nulls Clash APK, resmi Nulls sunucusu tarafından sağlanan resmi olmayan özel bir sunucudur. Onlar sayesinde bu muhteşem sunucuda birçok özellik ile oynayabilirsiniz. Büyük bir orduyla mı yoksa sadece bir kabileyle mi eğlenmek istediğiniz önemli değil – Nulls Clash APK sizin için iyi bir seçim. Tüm Android cihazlarda kullanılabilir.

Nulls Clash APK, Supercell’den her türlü hileli ve popüler strateji oyununu herhangi bir finansal kısıtlama olmaksızın oynayabileceğiniz Clash of Clans modifiyeli versiyonudur. Bu sunucu resmi sunucudan çok farklı, burada köyünüze saldırabileceğiniz ve komutları farklı görevlerde kullanabileceğiniz gibi birçok harika şey bulacaksınız.

Nulls Clash APK Neden Oluşturuldu?

Coc temel olarak çok kısa sürede çok popülerlik kazanan oyunlardan biri ve çoğu video oyunu hayranı için “tüm zamanların favori oyunu” haline geldi. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan oyun , aradan uzun bir süre geçmesine rağmen hala çoğu oyuncunun öncelik listesinde yer alıyor.

Şimdi, böyle bir oyun söz konusu olduğunda, hepinizin oyunu kazanmanıza yardımcı olabilecek daha fazla özelliğe veya asistana ihtiyacınız var. Bu konuda mevcut birçok modern uygulama var ve burada Nulls Clash APK hakkında konuşuyoruz.

Nulls Clash Apk

Nulls Clash’in Özellikleri

Bu APK dosyası, oyunu Android telefonunuza indirip yüklediğinizde bulacağınız birçok özelliğe sahiptir.

Sınırsız Kaynak: Sınırsız kaynaklarla Clash of Clans oynamak birçok kullanıcının hayalidir, Nulls Clash’ta mümkündür. Sınırsız altın, kara iksir ve nektar elde edersiniz. Bu boş çatışmada belediye binasını mümkün olduğunca kısa sürede kolayca yükseltin. Tüm kaynak çubuklarımız tamamen dolu.

Sınırsız Mücevher: Nulls Clash, sınırsız mücevher içeren özel bir sunucudur. Bu boş çarpışma modu size çok fazla mücevher sağlayacak ve resmi oyunu indirmenize gerek kalmayacak şekilde uygulama içi satın alımları atlayacaktır.

Sınırsız BB Kaynakları: Bu kaynaklar ana köyden farklıdır. Oluşturucu altın ve kara iksir alacaksınız. Bu boş çarpışma serisinde birliklerinizi kolayca yükseltin.

Farklı Oyun Modları: Bu uygulama ile PvP (Oyuncuya Karşı Oyuncu) ve PvE (Oyuncuya Karşı Çevre) oyun modları dahil olmak üzere farklı oyun modlarına erişebileceksiniz.

%99,99 Çalışma Süresi: Nulls Clash’in sunucu çalışma süresi harika. Sunucu sorununuz olmaz ve olursa yöneticilere bildirebilirsiniz. Diğer oyuncuları bulabileceğiniz bir forum sayfaları var.

Resmi Özellikler: Nulls Clash APK’sında Town Hall 13, Builder Hall 9, New Heroes ve Skins gibi tüm olanaklara sahip olacaksınız. Bu sunucuda bina yapmak ve yeni görünümler almak çok daha kolay.

Tüm Manzaranın Kilidi Açıldı: Bu özel sunucudaki tüm aşamaların kilidi açıldı. Ayrıca Domuz Dağı, Buzlu Dağlar, Orman Manzarası, Parti Manzarası, Goblin Arenası ve daha pek çok şey size sağlanacak.

Desteklenen Çok Oyunculu Saldırı: Resmi klan savaşlarında çok oyunculu saldırı için destek yoktur. Oyuncuya karşı çevreye karşı klan moduna katılın. Diğer klanlara saldırın ve bu özel sunucularda klanlar kurun.

Herhangi Bir Goblin Aşamasına Saldırın: Nulls Clash APK’sını indirirseniz, belirli bir seviye olmadan herhangi bir gobline saldırabilirsiniz.

Özelleştirme Seçenekleri: Oyuncular, uygulamayı çok ilginç ve çekici kılan bu uygulama ile burada birçok özelleştirme seçeneğine de sahip olacaklar.

Klan Savaşını Destekler: Bir klandaysanız, hayatta kalmak için savaşmanız gerekir. Klanınızı desteklemek için dövüşleri kazanmanız gerekecek.

Yeni Süper Birlikler ve Birlikler Eklendi Seviyeleri: Bu oyuna eklenen diğer kaynaklarla birlikte yeni özellikler var. Bu null’ın çarpışma modunda birlikleri basitçe süper seviyeye yükseltin.

Herhangi Bir Kahraman Görünümü Kullanın : Bu klan modunda herhangi bir kahraman görünümünü kolayca donatabilmeniz için size yeni görünümler ve klan başkentleri verilecek. Bu özel sunucudaki tüm görünümlerin kilidi açıldı.

Anti-Ban: Nulls Brawl, resmi olanlardan farklı ve alakasız bir başka özel sunucudur. Yani, bu en ünlü sürümü indirebilir ve tüm eylemi birlikler ve sınırsız sayıda yeni özellik kullanarak yapabilirsiniz.

Eklenen en yeni haritalar : Burada son eklenen yeni haritaları bulacaksınız. Bu oyunu belirli bir seviyeye kadar oynayarak bunların kilidini açmanıza gerek kalmayacak.

Hızlı Güncellemeler: Bu oyunla ilgili düzenli güncellemeler alacaksınız. Sunucu geliştiricisi daniillnull tarafından onaylandığı üzere, gelecek güncellemede Town Hall 14 de mevcut olacak.

Resmi Olmayan Özel Sunucuyu Oynamanın Keyfini Çıkarın

Nulls Clash APK oynamak pek çok kişinin hayalidir! Büyük üsler inşa edebilir ve herhangi bir askerle başkalarına saldırabilirsiniz. Diğer oyuncuların üslerine saldırın, oyun becerilerinizi geliştirin ve kupalar toplayın. Nulls Clash’in sunucu çalışma süresi harika. Nadiren sunucu sorunları ile karşılaşırsınız ve yaşarsanız yetkililere bildirebilirsiniz. Diğer oyuncuları bulabileceğiniz bir forum sayfaları var.

Sadece daha güçlü askerlerden oluşan bir orduyla eğlenmek ya da sadece bir kabile kurmak istemeniz önemli değil – Clash of Null sizin için en iyi seçimdir. Ancak, orijinal Clash of Clans oyuncuları temelinde saldırıları eğitmek için sunucuyu kullanmamanız gerektiğini unutmayın!

Nulls Clash Apk

Nulls Clash’in Avantajları APK

Nulls Clash APK size pek çok avantaj sağlar. Büyük bir üs inşa edebilir ve diğerlerine herhangi bir güçle saldırabilirsiniz. CoC’nin bu versiyonu, oyunu daha az zor hale getirerek zorluk çekmeden oynamamıza izin veriyor. Buradan sınırsız mücevher, altın ve daha birçok ilginç özelliğe sahip Nulls Clash APK’sını indirebilirsiniz.

Bu, resmi sürümü oynamak istememeniz için deneyiminizi tamamen geliştirecektir. Bu değiştirilmiş bir uygulama olmasına rağmen, orijinal oyunun tüm özelliklerini almaya devam edebileceksiniz.

CoC’nin bu sürümü sorunsuz oynamamıza izin veriyor… bu da oyunu daha az heyecanlı hale getiriyor (kendinizi nasıl zorlamaya çalışıyorsunuz?) Uygulama ayrıca satın alımları bırakmamıza da yardımcı oluyor.

Nulls Clash’i Nasıl Oynayabiliriz?

Clash Nulls APK’sında oynamak için sınırsız mücevher bulacaksınız. Ancak bu oyunu oynayabilmeniz için bazı temel komutları öğrenmeniz gerekecek. Nulls Clash’in en son sürümünde komutları kullanmak için bunları klan sohbetinde veya küresel sohbette yazmanız gerekir.

  1. /clean – hesabınızı sıfırlar
  2. /full – tüm binaları, birlikleri ve kahramanları belediye binanız için mevcut olan maksimum seviyeye yükseltir
  3. /th <level> – belediye binasını belirli bir seviyeye yükseltir
  4. /asp – bununla köyünüze saldırabilirsiniz
  5. /cct – tüm büyüleri, birlikleri, süper birlikleri ve kuşatma makinelerini kaldıracak
  6. /g – küresel sohbeti değiştirir
  7. /status – sunucu durumunu gösterir

Nulls Clash’ı Nereden Alabiliriz?

Bu sayfada null’s Clash’ın APK dosyasını bulacaksınız . Bu özel sunucu için kurulum işlemi çok kolaydır. Buradan en son sürümü indirmeniz gerekecek. En son sürümü indirdikten sonra ayarlara gidin ve bilinmeyen kaynakları etkinleştirin.

Bilinmeyen kaynaklar seçeneği, uygulamaları yüklemek için kullanılır. Şimdi dosya yöneticisine gidin ve telefonunuza yüklemek için dosyaya dokunun.

Sınırsız Kaynak Almak için Nulls Clash’i İndirin

Burada, oyununuzu geliştirmenize ve sizi zafere götürmenize yardımcı olacak bu bantlanmış çarpışma ile Clash of Clans oynayabileceksiniz. Oyunu oynarken kullanabileceğiniz birçok kaynağa erişiminiz olacak. Bu bir MOD uygulaması olmasına rağmen, orijinal oyunda bulunan tüm özellikleri bulacaksınız.

Not: Bu uygulama SuperCell tarafından bağlı değildir, desteklenmez, desteklenmez veya özel olarak onaylanmaz. Bu tür modifiyeli oyunlarda, her zaman olduğu gibi, tüm işlemler genel sunucularla ilgisi olmayan özel sunucularda gerçekleşir. Sunucunun, orijinal Clash of Clans’tan oyuncuların üslerine saldırılar düzenlemek için kullanılmaması gerektiğini unutmayın!


İndir (246M)

Artık indirmeye hazırsınız Nulls Clash ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir