Nuclear Empire
Nuclear Empire

Nuclear Empire: Idle Tycoon v0.3.0 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Nuclear Empire: Idle Tycoon MOD APK, sizi madencilik yapmak ve birçok farklı amaç için kullanmak için uranyumla dolu bir çöle götürür. Yeni teknoloji ile güncel kalacak ve makineleri çalışır durumda tutacaksınız.

Android Android Simülasyon
5 ( 800 puan )
Fiyat: $0
İsim Nuclear Empire
Yapımcı AlexPlay LLC
Tür Simülasyon
Boyut 92M
Versiyon 0.3.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Nuclear Empire is the most famous version in the Nuclear Empire series of publisher AlexPlay LLC
Mod Version 0.3.0
Total installs 50,000+
 • sınırsız para
 • Sınırsız Elmas
(harcadığınızda asla azalmaz)
 • Para ve elmaslar harcanmaz
 • Reklamları izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz.
 • Tüm ücretli içeriği satın aldı: Pop-up reklamları devre dışı bırakma 2 ek dron x2 bonus şimdi x3 Tüm dronlar altın olur Bonusların süresini 2 kat artırır Maden çıkarmada 2 kat artış Tüm dronların gücünü 4 kat artırır Tamamlama ödüllerinde artış görevler Tüm cevherlerin maliyetinde %15 artış Enerji tüketiminde %50 azalma Takım üretimi %50 hızlanır.
Eğitim, orijinal baypas sürümünde (bir ofis satın almadan önce) yapılmalı, ardından hiçbir şeyi silmeden modu kurmalısınız.

Nuclear Empire: Idle Tycoon, oyuncuların üslerini büyütmeye çalışacakları çölde uranyum madenciliği etrafında dönen bir oyundur. Her makinenin farklı özellikleri vardır ve belirli bir duruma ulaştığınızda kademeli olarak kilidi açılır. Aynı zamanda, makineleri çalıştırmak ve verimliliklerini artırmaya yardımcı olmak için enerji miktarı kullanılacaktır. Bu nedenle, kaynak çıkarma oyunda önemli bir faktördür.

nuclear empire 7 nuclear empire 6

BİR GELİŞTİRME MADENCİLİK ÜSSÜ OLUŞTURUN

Oyuncular, madencilik yapabileceğiniz birçok uranyum kaynağının bulunduğu Nuclear Empire: Idle Tycoon’da bir çöle gidecekler. Yani, bu oyundaki göreviniz, mümkün olduğu kadar çok kaynaktan yararlanarak ve para toplamak için onları satarak imparatorluğunuzu inşa etmektir. Oyuncuların yaşadığı oyun tamamen anlaşılır olacak ve kaynak çıkarmanıza yardımcı olacak birçok özelliğe sahip olacak.

Oyun ekranının başında sürekli çalışan bir madencilik makinesi göreceksiniz, bu yüzden işiniz mayınlı kaynağa dokunarak onu toplamak. Madencilik oyunun başlangıcında sınırlı olacağından bu işlem sürekli olarak gerçekleştirilecektir. Bu nedenle, sonraki madenciliğin size ürünler sunabilmesi için kaynak toplamanız gerekecek. Ayrıca üretimin sorunsuz çalışması için dikkat etmeniz gereken unsurlar olacaktır.

YENİ EKİPMAN VE TEKNOLOJİ GELİŞTİRME

Nuclear Empire: Idle Tycoon’u başlatırken karşılaştığınız ilk sorun, toplamak istediğiniz kaynakların sınırlı miktarıdır, bu nedenle yükseltme faktörü etkili bir çözümdür. Bu cihazları seviye atlayabilmek için elektrik enerjisini kullanacaksınız. Aynı zamanda yükseltmelerin ne kadar etkili olduğunun da farkına varırsınız ve kademeli olarak eskisinden daha fazla kaynak elde edebilirsiniz. Ayrıca, kaynaklar elektrik enerjisi üretmek için kullanılacaktır.

nuclear empire 5 nuclear empire 4

Belli bir seviyeye geldiğinizde, sahip olduğunuz eski cihazı destekleyecek bazı yeni cihazlar alacaksınız. Ayrıca, bunların kilidini açmak için gereksinimleri bileceksiniz ve yeni bir cihaz aldıktan sonra bunları ayarlayabildiğinizde karşılık gelen yuvalara sahip olacaksınız. Açabileceğiniz ilk cihaz bir araştırmacıdır ve aynı zamanda belirli miktarda uranyum oluşturmanıza yardımcı olacak bir özelliğe sahiptir. Ayrıca madenci ile aynı yükseltme özelliğine sahiptir.

Bu cihazları kullanırken dikkat çeken bir nokta, hepsinin zaman içinde belirli bir miktarda enerji tüketmesidir. Sahip olduğunuz enerji göstergesi ekranın sağ köşesinde yer almaktadır ve sıfıra döndüğünde tüm aktiviteler mutlaka duracaktır. Yani enerji alışverişi yapmak için sahip olduğunuz kaynakları kullanmanız ve madencilik sürecinize devam etmeniz gerekecek. Ayrıca farklı özelliklere sahip pek çok lokasyonu da kolaylıkla bulabileceksiniz.

BULACAĞINIZ GARANTİ YENİ YERLER

Nuclear Empire: Idle Tycoon’un iki başlangıç ​​noktası, maden ekipmanlarının bulunduğu çöl ve kaynaklarınızı kullanabileceğiniz bir fabrikadır. Fabrikanın bulabileceğiniz özelliklerinden bazıları, sahip olduğunuz kaynakları paraya çevirebilecek veya makineleri çalışır durumda tutmak için enerji olarak kullanabileceksiniz. Bu nedenle, kaynakları kullanmanın birçok yolu vardır ve ayrıca belirli bir etki elde etmek için daha fazla bina inşa edebilirsiniz.

Tesisinizin gelişimini olumlu yönde etkileyen etkilere sahip birkaç bina daha inşa edebilirsiniz. Örneğin, bir ofis inşa edebilirsiniz ve madencilik verimliliği artırılabilir. Yani bu oyundaki kaynaklar birçok farklı amaç için kullanıldığı için daha fazla kaynağa sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Yeni yerlere ulaşmak için kaynakların sürekli toplanması gereklidir.

nuclear empire 3 nuclear empire 2

Kendinize bir uranyum madenciliği tesisi kurabilmeli ve onu istediğiniz şekilde geliştirebilmelisiniz:

 • Uranyum kaynaklarını farklı ekipmanlarla kolayca toplayacaksınız ve kesinlikle belli değerleri olacak.
 • Bu kaynaklar, madencilik ekipmanını çalıştırmanız için para alışverişinde bulunmanıza veya enerji sağlamanıza yardımcı olabilir.
 • Yeterli cihaz seviyesini yükseltmek gibi belirli bir koşula ulaştığınızda çok farklı madencilik ekipmanlarının kilidi açılacaktır.
 • Bir madencilikteki kaynak sayısını artırmanız ve toplanan kaynakları stabilize etmek için bu süreci sürdürmeniz gerekecek.
 • Madencilik ekipmanlarıyla birçok bina inşa edilebilir ve oyuncuların görmezden gelemeyeceği belirli etkiler getirebilir.


İndir (92M)

Artık indirmeye hazırsınız Nuclear Empire ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAlexPlay LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir