Nox Cleaner - Booster, Master
Nox Cleaner - Booster, Master

Nox Cleaner v3.4.2 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Nox Cleaner ile telefonunuzu daha serin ve daha hızlı hale getirin – Elektronik gereksiz soğutmaları temizleyen bir uygulama, telefonu daha hızlı güçlendirir, uygulamaları ve dosyaları yönetir ve dünyanın en yüksek puanlı görüntülerini korur. Partner

Android Android Araçlar
5 ( 706 puan )
Fiyat: $0
İsim Nox Cleaner - Booster, Master
Yapımcı Nox Ltd
Tür Araçlar
Boyut 35MB
Versiyon 3.4.2
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Nox Cleaner - Booster, Master is the most famous version in the Nox Cleaner - Booster, Master series of publisher Nox Ltd
Mod Version 3.4.2
Total installs 100,000,000+

İndir (35MB)

Nox Cleaner ile telefonunuzu daha serin ve daha hızlı hale getirin – Elektronik gereksiz soğutmaları temizleyen bir uygulama, telefonu daha hızlı güçlendirir, uygulamaları ve dosyaları yönetir ve dünyanın en yüksek puanlı görüntülerini korur. Partnerinizin telefonu eskiyse, genellikle gecikme fenomeni varsa, az boş bellek varsa, özellikle oyun sırasında uzun süre kullanıldığında genellikle ısınıyorsa, bu uygulama tam size göre. 50 milyondan fazla güvenilir müşteri ile sizin için en iyi uygulama olacağından emindir.

Nox Cleaner – Booster, Optimizer, Cache Cleaner Nox Cleaner – Booster, Optimizer, Cache Cleaner

ELEKTRONİK ATIK BULMA VE TEMİZLEME, RAM HIZLANDIRMA

Telefonu kullanırken, uygulamalara erişirken veya yeni uygulamalar indirirken cihazınızda çok sayıda başka elektronik cihaz olacaktır. Belleğin hızla dolmasına neden olurlar ama aynı zamanda bilgisayarı yavaşlatırlar. Nox Cleaner’ın bu gereksiz dosyaları sizin için bulma ve kaldırma görevi vardır, hafızayı boşaltmaya, telefonunuzu daha hafif hale getirmeye ve gecikme kullanımını sınırlamaya yardımcı olur.

HER TÜRLÜ VİRÜSÜ ÖLDÜRÜN

Uygulama, modern anti-virüs yazılımı ile entegre edilmiştir. Cihaza erişen ve web sitelerine veya indiren uygulamalar bilgisayara eşlik eden miktarda virüse neden olur. Zamanında ele alınmazlarsa, verilerinize saldırır ve çalarlar. Ücretsiz bir yazılım olmasına rağmen, uygulamanın anti-virüs özelliği herhangi bir ücretli türden daha aşağı değildir.

Nox Cleaner – Booster, Optimizer, Cache Cleaner Nox Cleaner – Booster, Optimizer, Cache Cleaner

SERİN, TASARRUF VE PİL ÖMRÜNÜ ARTIRIN, OYUN HIZINI ARTIRIN

Gerekmediğinde telefonu ısıtan uygulamaları algılayın ve devre dışı bırakın. Pil kaynaklarını aşırı tüketen veya kullanılmadığında arka planda çalışan uygulamalar, telefonun gereğinden fazla kapasitede çalışmasına, cihazın aşırı ısınmasına ve pil ömrünün hızla azalmasına neden olur.

Nox Cleaner, çalışan uygulamalar için telefon kaynaklarını yoğunlaştırarak telefonun performansını optimize eder. Bu size önemli ölçüde pil ömrü kazandıracak ve pil ömrünü artıracaktır. Oyun oynarsanız, bu özellikler sayesinde oyun da daha akıcı olacaktır.

GEREKLİ REKLAMLARIN SINIRLAMALARI, BİLDİRİMLER

Günümüzde, performansı artırmak için birçok uygulamanız daha sık bildirim veya reklam gönderecek. Özellikle film izlerken veya oyun oynarken konsantre olmanız gerektiğinde, bazen yardımcı ve can sıkıcıdırlar. Ayrıca, bilgisayarınıza virüs bulaştırarak telefon belleğini daha hızlı doldururlar.

Nox Cleaner, modern yazılımları entegre eder, görmek istemediğiniz reklamları ve bildirimleri kontrol etmenize ve kaldırmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda, bildirimleri birlikte analiz edip gruplandırarak onları daha hızlı ve en uygun şekilde bulmanıza veya temizlemenize yardımcı olur. Bu aynı zamanda cihazınızı daha yumuşak ve pürüzsüz hale getirir.

Nox Cleaner – Booster, Optimizer, Cache Cleaner nox cleaner 7

TÜM UYGULAMALAR İÇİN MAKSİMUM GÜVENLİK

Bilgi güvenliği, birçok müşteri tarafından mobil cihazların kullanımında hassas bir konudur. Birçok kullanıcı Facebook, Messenger, Instagram hacklendi, yüklü miktarda parayla dolandırıldı veya çok önemli kişisel bilgilere maruz kaldı. Nox Cleaner, cihazın indirilen veya varsayılan uygulamaları da dahil olmak üzere her uygulama için Şifreler, çizimler, parmak izleri gibi çeşitli formlarla bir kilitleme işlevini entegre eder… Bu, müşterilerin kullanımları sırasında kendilerini çok daha güvende hissetmelerine yardımcı olur.

GÖRÜNTÜLERİNİZİ VE UYGULAMALARINIZI YÖNETİN

Uygulamanın yapması gereken, cihazın uygulamalarına erişme ve bunları kullanma sürecini analiz etmek ve hatırlamaktır. Uygulamanın kaynaklarını ve kapasitesini kontrol edecek, hangi uygulamalara nadiren erişildiğini hatırlayacak, bunları düzenleyecek ve telefon hafızasını boşaltmak için uygulamaları silmek gerektiğinde kullanıcıya bildirecektir.

Ayrıca günümüzün telefon cihazları ile fotoğraf çekmek olmazsa olmaz bir şey. Bu, birçok yinelenen fotoğrafı veya hata görüntüsünü kaydedecektir; aşırı yüklendiğinde cihaz hafızası dolar. Binlerce plakanın filtrelenmesi ve silinmesi gerçekten zaman alıcıdır. Bununla, sadece bir tık ötede ve uygulama, yinelenen veya hatalı fotoğrafları %90’dan fazla verimli bir şekilde silmeniz için seçenekler bulmanıza, analiz etmenize ve sağlamanıza yardımcı olacak.

Nox Cleaner, üstün özellikleriyle halen bir numaralı tercih olmaya devam ediyor. Pek çok uygulamanızı yönetmesine rağmen, on milyonlarca müşterinin güvenini sağlayan bu uygulamanın güvenliğinden emin olabilirsiniz. Şu anda, yayıncı, müşterinin kullanım sürecini daha erişilebilir hale getirmek için Uygulama kısayolunu iyileştirmiştir. Görüntü yönetimi işlevi, yinelenen görüntü tanıma işlevinde de düzeltildi. Telefonunuzu bugün daha güvenli ve sorunsuz hale getirmek için bu uygulamayı seçin.


İndir (35MB)

Artık indirmeye hazırsınız Nox Cleaner - Booster, Master ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir