Novels: Choose Your Story
Novels: Choose Your Story

Novels: Choose Your Story v2.43 APK indir (Sınırsız Mücevher) 2022

Roman her zaman bizi bir sürprizden diğerine götüren şey olmuştur. Her sayfayı okuyacak ve yavaş yavaş yazarın çizdiği dünyayı keşfedeceksiniz. Özellikle doruk noktasına geldiğinde her sayfa size farklı duygular yaşatacak. O dünyanın dışına çıkıp oku

Android Android Simülasyon
4 ( 546 puan )
Fiyat: $0
İsim Novels: Choose Your Story
Yapımcı Ayist Games
Tür Simülasyon
Boyut 145MB
Versiyon 2.43
MOD Sınırsız Mücevher
Orjinal Google Play
Novels: Choose Your Story is the most famous version in the Novels: Choose Your Story series of publisher
Mod Version 2.43
  • Ücretsiz Premium Seçenekler
  • Sınırsız Mücevher (Değeri negatif olsa bile onları kullanın)

Roman her zaman bizi bir sürprizden diğerine götüren şey olmuştur. Her sayfayı okuyacak ve yavaş yavaş yazarın çizdiği dünyayı keşfedeceksiniz. Özellikle doruk noktasına geldiğinde her sayfa size farklı duygular yaşatacak. O dünyanın dışına çıkıp okumaya devam edemezsiniz. Yavaş yavaş, romanı seveceksiniz. Her şeyin bir roman gibi anlatıldığı bir hikaye arıyorsanız, oyunun adı Novels. Choose Your Story.

Güzel grafikler

novels choose your story apk indir modkiwi com 1

Novels. Choose Your Story, gerçek dünyaya göre tasarlanmıştır. Oyunun başında, yeni bir hayata başlıyormuşsunuz gibi geliyor. Bu dünyada bir karakterin rolünü oynayacak ve yavaş yavaş oyunun gizli gizemlerini keşfedeceksiniz. Karakterler de güzel tasarlanmış ve aynı zamanda onlarla etkileşime girebilirsiniz.

novels choose your story apk indir modkiwi com 2

Grafikler, bir oyuna başarı getiren ve oyuncunun dikkatini çeken unsurlardır. Oyunu bir kez sevmeye başladıklarında, durdurmak zor. Güzel grafikler kesinlikle bu oyun hakkında iyi bir izlenim bırakacaktır. Bu faktör sayesinde, uygulama birçok indirme ve oyunculardan olumlu eleştiriler aldı. Denilebilir ki oyun içeriği net olarak bilinmese de çekici grafikleri ile oyuncular mutlaka indireceği oyunu seçecektir.

Basit ve çekici oyun

novels choose your story apk indir modkiwi com 3

Novels. Choose Your Story APK seçim ve kararlar; Bir hikaye seçecek ve yavaş yavaş keşfedeceksiniz. Seçimlerinizin her biri farklı bir aksiyona yol açacak ve yavaş yavaş bu oyunun amacına ulaşacak. Bu oyunun bir roman gibi olduğu söylenebilir. Sayfaları çevirirken hikayeden hikayeye gideceksiniz.

Aklınızda tutabileceğiniz bir fark, hikayeyi bir okuyucu olarak izlemek yerine bir karakter haline gelmenizdir. Özellikle kendi hikayenize kimseden etkilenmeden karar vereceksiniz. Size kalmış hikayeyi yönlendirmeyi seviyorsunuz. Tercihinize göre bir son oluşturmak için ne isterseniz yapabileceğinizi söyleyebilirsiniz.

novels choose your story apk indir modkiwi com 4

Bu oyunun oynanışı basittir: doğru olduğunu düşündüğünüz seçimleri yapmanız gerekir. Her seçenek ile farklı yollara gideceksiniz. İstediğiniz karakterle ilişki kurabilirsiniz. Ayrıca, oyun sırasında hangi seçeneğin uygun olduğunu bilemediğinizde elbette çok fazla kafa karışıklığı yaşayacaksınız.

Hikayeden hikayeye gidecek ve kendinize belirli miktarda bilgi alacaksınız. Yavaş yavaş, bu bilgilerin miktarı daha da büyüdü. Oyun sırasında nasıl seçim yapacağınızı kesinlikle bilemeyeceksiniz. Bunun bir oyun olduğunu ve isteklerinizi yerine getirmenize yardımcı olmak için yaratıldığını görebilirsiniz. Bu yüzden kendi hikayelerinizi oluşturmaktan çekinmeyin ve ardından tekrar yeni bir hikaye başlatın.

novels choose your story apk indir modkiwi com 5

Novels. Choose Your Story APK seçimler ve kararlar sana kendi karar verme hakkını kazanacağın renkli bir dünya getirecek. Birçok ilginç şeyin olacağı bir dünyada başlayacak ve yavaş yavaş güzelliğine çekileceksiniz. Siz de katılımcı olarak oyundaki hikayeleri öğreneceksiniz. Uygun olduğunu düşündüğünüz farklı durumlar için seçenekler sunacaksınız. Birini yaratmak için, Romanlarda en tatmin edici olduğunu düşünüyorsunuz. Hikayenizi seçin: seçim ve kararlar.


İndir (145MB)

Artık indirmeye hazırsınız Novels: Choose Your Story ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir