Novels
Novels

Novels: Choose your story v2.44 APK indir (En Son Sürüm) 2022


İndir (129M)

Bu oyunda kendi tarzınızda değişiklik yapma ve oynama hakkına sahipsiniz. Her farklı hikayenin sonunu seçebilir veya karakterin kaderini değiştirmek için birçok benzersiz oyun yolu bulabilirsin. En çok sevdiğiniz duygunun rolünü üstlenin ve onlarla h

Android Android Simülasyon
4 ( 409 puan )
Fiyat: $0
İsim Novels
Yapımcı Ayist Games
Tür Simülasyon
Boyut 129M
Versiyon 2.44
MOD Bilgisi En Son Sürüm
Orjinal Google Play
Novels is the most famous version in the Novels series of publisher Ayist Games
Mod Version 2.44
Total installs 1,000,000+

Bu oyunda kendi tarzınızda değişiklik yapma ve oynama hakkına sahipsiniz. Her farklı hikayenin sonunu seçebilir veya karakterin kaderini değiştirmek için birçok benzersiz oyun yolu bulabilirsin. En çok sevdiğiniz duygunun rolünü üstlenin ve onlarla harika rahatlatıcı anların tadını çıkarın.

Romanlar: Hikayenizi seçin Romanlar: Hikayenizi seçin

BENZERSİZ KARAKTERİNİZİ YARATIN

Romanları oynarken, tüm büyüleyici hikaye içeriğini onlarla deneyimlemek için karakterinizi oluşturmalısınız. Her karakter güzel ve görkemli bir şekilde çizilmiş ve dekore edilmiştir. Ayrıca, farklı ve çekici bir karakter kadrosu yaratmak için her kişinin tarzına uygun kostümler seçme hakkına da sahipsiniz. Daha spesifik olarak, her karakterin bir kişiliği vardır ve onlarla birlikte yüzlerce eğlenceli ve ilgi çekici hikaye vardır.

UYGUN BİR PARSEL SEÇMEK İÇİN ÜCRETSİZ

Romanlar, ilgi alanlarınıza ve tutkularınıza en uygun arsayı kendiniz seçmenize izin verecektir. Her biri benzersiz ve yeni içeriğe sahip, oyunculara anlamlı dersler ve mesajlar veren yüzlerce kısa hikaye var. Üstelik bunların arasında tabu hikayeler ve 18+ hikayeler var. Genel olarak, her kişinin amacına bağlı olarak, onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için istediğinizi okumakta özgürsünüz.

Romanlar: Hikayenizi seçin Romanlar: Hikayenizi seçin

BİRÇOK KARAKTERLE AYRICA ÇOK ROMANTİK İLİŞKİLER YARATIN

Bu oyunda romantik ve çekici bir insan oluyorsunuz, çok kuru ve sessiz olmayın. Bunun yerine, birkaç farklı karakteri tanımaktan ve sohbet etmekten her zaman mutlu olursunuz. İletişiminiz sayesinde aşk dahil birçok başka ilişkinizi genişleteceksiniz. İlişkilerle dolu bir hayat sizi her gün daha mutlu ve mutlu edecek. Hayatta size her zaman coşkuyla yardımcı olacaklar ve aynı zamanda belirli bir romantik aşk hikayesini deneyimleme sürecinde size eşlik edecekler.

HİKAYENİN SONU SEÇENEKLERİNE BAĞLIDIR.

Romanlar, her hikayenin sonunu seçmenize izin verir. Deneyimlerken, gönlünüzce oynayın. Herhangi bir ayrıntıyı tamamen özgürce değiştirebilirsiniz. Bu nedenle, hikayenin sonu da kararınıza bağlı olacaktır. Beklenmedik durumlardan kaçınmaya karar vermeden önce lütfen düşünün ve düşünün. İster mutlu ister hüzünlü bir son olsun, aşkta birçok yeni şeyi deneyimlemenize ve keşfetmenize ve her bir karakterin kişiliğini daha ayrıntılı olarak anlamanıza yardımcı oldu.

OYUNCULARIN ÖĞRENMESİNE YARDIMCI OLUN, ANLAYIŞLARINI İYİLEŞTİRİN.

Romanlar, romanların büyük bir hazinesidir ve katılmak ve öğrenmek için zaman ayırırsanız size birçok farklı fayda sağlayacaktır. Her hikayeden sonra, etrafınızdaki dünyaya gözlerinizi açmanıza yardımcı olacak aşkla ilgili birçok yeni deneyim alacaksınız. Sadece bu değil, aynı zamanda kimsenin size öğretemeyeceği birçok değerli ders de öğreniyorsunuz. Zengin bilginizi genişletmek istiyorsanız, başka hikayeler oynamayı deneyin.

Romanlar: Hikayenizi seçin Romanlar: Hikayenizi seçin

BAZI ÖZELLİKLER

  • Çok sayıda ilgi çekici ve heyecan verici içerikle okuyuculara makul bir eğlence süresi sunan yüzlerce farklı kısa öyküyü keşfedin ve deneyimleyin.
  • Her farklı durumdaki olağanüstü şeyleri önemli bir şekilde keşfetmek için her arsada belirli bir karakterin rolünü serbest bırakın.
  • Oyuncuları daha büyülü ve ilgili hale getirmek için daha güzel olmak için her karakterin giyinme stilini süsleyin ve değiştirin.
  • Onları daha iyi anlamak için her karakterin kişiliğini ve özelliklerini öğrenin ve aynı zamanda karakterinizi yaratma hakkınız var.
  • Pek çok keskin ve renkli çizgi film görüntüsüyle en çok oyuncuyu çeken güzel grafiklerin keyfini çıkarın ve bunu çevrenizdeki arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.


İndir (129M)

Artık indirmeye hazırsınız Novels ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanAyist Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.