N.O.V.A. Legacy
N.O.V.A. Legacy

N.O.V.A. Legacy 5.8.3c APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


NOVA Legacy, oyuncuların heyecan verici oyun modları aracılığıyla birçok düşmanın üstesinden gelmek için zaman harcayacakları uzayda geçen bir FPS oyunudur. Güzel bir dünyaya girdiğinizde ve birçok fütüristik silaha sahip olduğunuzda bu oyun deneyimi

Android Android Aksiyon
4 ( 302 puan )
Fiyat: $0
İsim N.O.V.A. Legacy
Yapımcı Gameloft SE
Tür Aksiyon
Boyut 45M
Versiyon 5.8.3c
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
N.O.V.A. Legacy is the most famous version in the N.O.V.A. Legacy series of publisher Gameloft SE
Mod Version 5.8.3c

İndir (45M)

NOVA Legacy, oyuncuların heyecan verici oyun modları aracılığıyla birçok düşmanın üstesinden gelmek için zaman harcayacakları uzayda geçen bir FPS oyunudur. Güzel bir dünyaya girdiğinizde ve birçok fütüristik silaha sahip olduğunuzda bu oyun deneyiminin keyfini sonuna kadar çıkaracaksınız. Aynı zamanda, oyunu kazanma şansınızı artırmak için çeşitli silahların kilidini açmak ve onları yükseltmek için zaman harcayacaksınız.

NOVA Mirası

UZAY GEMİLERİNDE SAVAŞLAR

Oyuncular NOVA Legacy’yi deneyimledikçe, uzay gemisinde maça katıldıklarında bu oyunun getirdiği grafiklerden şüphesiz etkilenecekler. Oyuncuyu bilgi veya savaş desteği ile destekleyen karakterler her zaman olacaktır. Aynı zamanda bir FPS oyununun özellikleri ile karakteri kontrol edecek ve birçok farklı düşmanı alt ederek tamamen etkileyici ödüller alacaksınız. Kolayca gezinebilmeniz için talimatlar olacaktır.

Aynı türdeki bazı oyunların aksine, bu oyunda oyuncuların kolayca gözlemleyebilmesi için ekranda görünen bir HUD bulunmuyor. Bu nedenle, bazı durumlarda, oynatıcıyı tam olarak hareket edeceği yere konumlandırmak için bir ok görünür ve okun gösterdiği yöne gitmeniz gerekir. Birçok farklı düşman türüyle karşılaşacak ve oyunu tamamlamak için onları yenmeye çalışacaksınız. Becerileriniz zamanla artacaktır.

NOVA Mirası

BİRÇOK MAÇIN VE BİRÇOK İLGİNÇ MODUN ÜZERİNDEN SONRA

NOVA Legacy’de oyuncular, onları PVE ve PVP olmak üzere iki ana kategoriye ayıran birçok farklı mod bulacaklar. PVE modunun karakteristik özelliği, oyuncuların hikayeyi keşfetmek ve çeşitli düşmanlarla savaşları deneyimlemek için çeşitli görevlere katılacağı bir hikayedir. Düşman sayısı artacak ve onlarla savaşmak ve benzersiz öğeler toplamak için kendinize özel ekipman almanız gerekecek.

Yukarıdaki modun yanı sıra Deathmatch, Team Deathmatch ve daha birçok mod gibi aynı türdeki oyunlara benzer farklı modlarla PVP maçlarını da deneyimleyebilirsiniz. Deathmatch için, oyuncu başka bir oyuncuyla 1vs.1 olacak ve kim daha fazla öldürürse kazanan o olacak. Team Death Match, siz ve arkadaşlarınız 4vs.4 maçlara katıldığınızda ve becerilerinizi sergilediğinizde daha çok takım çalışmasıyla ilgili olacak.

NOVA Mirası

ÇOK ETKİLEYİCİ EKİPMANLARIN KİLİDİNİ AÇIN

NOVA Legacy’de her karakter, kullanabileceğiniz iki ana silah, tabanca ve diğer destekleyici ekipmanlar gibi farklı ekipmanlar taşır. Karakterinizi savaşta daha güçlü hale getirmek için yeni ekipman aramak için zaman harcayacaksınız ve her kartın işlenmesi için belirli miktarda kart gerekiyor. Bu kartları almanın birçok yolu olacak ve açabileceğiniz paketlerin çoğunda görünecekler.

NOVA Mirası

Bu paketler, birçok ilginç silahı kolayca bulabileceğiniz farklı niteliklere sahip olacak. Böylece seviyeleri tamamlamak ve ödül olarak paketleri almak için görevlere ve etkinliklere katılarak zaman harcayacaksınız. Kart toplama mekanizması ile oyuncular yeni ekipman oluşturmak için kartları toplayacak ve bu silahların istatistiklerini yükseltmek için aynı kartları kullanacaklar. Gerçekten de, bu oyunun maçlarına katılma dürtüsünü hissedeceksiniz.


İndir (45M)

Artık indirmeye hazırsınız N.O.V.A. Legacy ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGameloft SE

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir