Nova Colony
Nova Colony

Nova Colony – Space Settlers v1.0.92 APK indir (Ücretsiz Ödüller) 2022


Nova Colony – Space Settlers, evren ve bilim kurgu hakkında bilgi edinmeyi seven bir kişidir, o zaman Nova Colony uygun bir oyundur. Bu, Kodsay tarafından yayınlanan bir oyundur; bir strateji, inşaat oyunları türüdür. Oyuna girdiğimizde, uçsuz bucaks

Android Android Strateji Oyunları
4 ( 677 puan )
Fiyat: $0
İsim Nova Colony
Yapımcı Kodsay
Tür Strateji Oyunları
Boyut 67M
Versiyon 1.0.92
MOD Ücretsiz Ödüller
Orjinal Google Play
Nova Colony is the most famous version in the Nova Colony series of publisher Kodsay
Mod Version 1.0.92
Total installs 10,000+

İndir (67M)

Nova Colony – Space Settlers, evren ve bilim kurgu hakkında bilgi edinmeyi seven bir kişidir, o zaman Nova Colony uygun bir oyundur. Bu, Kodsay tarafından yayınlanan bir oyundur; bir strateji, inşaat oyunları türüdür. Oyuna girdiğimizde, uçsuz bucaksız ve uçsuz bucaksız evrende adım adım kendi bilim şehrimizi kurmaya başlayarak bir gezegene ayak basacağız. Ardından, gezegendeki mevcut kaynakları kullanan fabrikalar kurarak bu şehri koruyun.

Nova Colony – Uzay Yerleşimcileri

HİKAYE VE OYUN İNSANIN GELECEĞİNİ HATIRLATIYOR

Nova Colony, kaynakları tükenmiş bir galaksinin başka bir yolu olan bir gezegen hakkındadır. Sonra, yeni bir gezegeni geçmek için biraz para yatıran büyük bir şirket, bu gezegenlerdeki her şeyi keşfetmeye ve kullanmaya başladı. Birçok büyük zorlukla yeni bir gezegende yeni bir imparatorluk kurmaya başlayın.

Gezegenimizin sakinleri için madencilik tesisleri, üretim tesisleri ve binalar inşa etmeye başlayacağız. Ardından, insanlar için sıcaklık ve mutluluk yaratmak için gezegeninizi geliştirmeye ve yönetmeye çalışın. Oyunda, kendi takdirimize bağlı olarak seçip kullandığımız 30 bina türü de dahil olmak üzere birçok mimari stil var. Ayrıca yeni mimari türleri bulmak için yeni malzemeler bulmak için çalışmamız gerekiyor.

Nova Colony – Uzay Yerleşimcileri

KOLAY GÖRÜNEN OYUN GRAFİKLERİ

Kodsay’in tasarımcıları nova Kolonisi’ni gezegenleri çok telaşlı olmayan fırça darbeleriyle boyanmış olarak tasarladılar, ancak yine de evrenin uçsuz bucaksız ve uçsuz bucaksız resmini kolayca hayal edebiliyoruz. Binalar detaylı bir şekilde boyanmış, oyundaki düzenler her yaşa uygun, kolay görülebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Nova Colony – Uzay Yerleşimcileri

ÜCRETSİZ OYUNLAR

Nova Colony, sınırlı ekonomiye sahip ama yine de uzayda uzayı deneyimlemek isteyenler için uygun olan Kodsey tarafından serbest bırakılması ücretsizdir. Oyunda oyun yayıncısının da ücretli planları var. Böylece oyuncular ücretli form aracılığıyla gezegenlerinde daha hızlı inşa edebilir ve yükseltebilirler.

Bana göre bu oyun, bence oyunun birçok olumlu artısı var. Oyunu deneyimlemek için çok fazla para harcamayacağımız için oyun anlaşılması kolay oynanışa sahip, küçükten büyüğe çeşitli objelere ulaşmak kolay.


İndir (67M)

Artık indirmeye hazırsınız Nova Colony ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir