Byvoice
Byvoice

ByVoice v3.6.5 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

ByVoice, birçok heyecan verici özelliğe sahip benzersiz bir bildirim okuyucusudur. Farklı ayarlar kullanacak ve cihazınızın çalışma şeklini belirleyeceksiniz. Bu uygulama, telefonu elinizde tutmasanız bile, istediğiniz zaman bildirimlerin içeriğini s

Android Android Araçlar
5 ( 872 puan )
Fiyat: $0
İsim Byvoice
Yapımcı codococo
Tür Araçlar
Boyut 5MB
Versiyon 3.6.5
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Byvoice is the most famous version in the Byvoice series of publisher codococo
Mod Version 3.6.5
Total installs 100,000+

ByVoice, birçok heyecan verici özelliğe sahip benzersiz bir bildirim okuyucusudur. Farklı ayarlar kullanacak ve cihazınızın çalışma şeklini belirleyeceksiniz. Bu uygulama, telefonu elinizde tutmasanız bile, istediğiniz zaman bildirimlerin içeriğini size okuyacaktır. ByVoice, cihazınızdaki uygulamalardan gelen mesajları, aramaları ve bildirimleri okuyacaktır.

TELEFONUNUZDAKİ TÜM UYGULAMA BİLDİRİMLERİNİ OKUYUN

Bu uygulama tüm sistem sesli bildirimlerini okuyacaktır. Böylece ByVoice, cihazınıza yüklediğiniz uygulamaları tarayarak bildirimlerini belirleyecek ve size okuyacaktır. Uygulamalar, cihazınızdaki uygulamalara erişebilmek ve bunlarla bağlantı kurabilmek için Tüm paketleri sorgula izni gerektirir. Kakao Talk, Line, Twitter, Facebook, Instagram vb. uygulamalardan gelen aramalar, metin mesajları veya bildirimler size bildirilecek ve sürüş sırasında tehlikeli şeyler yapmanız gerekmeyecek. Araba, mesajı görmek için telefona bakıyor gibi görünüyor.

Bildirim spikeri – ByVoice Bildirim spikeri – ByVoice

SADECE DUYURULARI DİNLEYİN VEYA KULAKLIK KULLANIN

Bu uygulama sizin veya işle meşgul olanlar için gerçekten uygundur. Mutfakta yemek pişirirken telefon bildirimlerinizi dinleyebilirsiniz. Ya da yolda koşarken Messenger’dan arkadaşlarınızın gönderdiği mesajların içeriğini terli ellerinizle telefonunuza dokunmadan dinleyebilirsiniz. Dinlemek için sadece kulaklık kullanmanız yeterlidir ve tüm bilgiler size iletilecektir.

DOĞRU BİLDİRİMLERİN NE ZAMAN OKUNACAĞINI AYARLAYIN

Ayrıca ByVoice’ın sunduğu diğer zengin seçenekleri kullanarak, kulaklık veya Bluetooth gibi diğer yardımcı cihazların bağlantı durumlarına göre bildirimlerin okunup okunmayacağına karar verebilirsiniz. Kütüphanedeyseniz, telefonunuzu cebinizden çıkarmakla vakit kaybetmeden duyuruları dinlemek için kulaklık kullanabilirsiniz.

Birden fazla Bluetooth cihazına bağlıysanız, her cihazın önceliğini ayarlayabilirsiniz; uygulama sesi otomatik olarak çalacaktır. Veya bir toplantıdaysanız, belirli bir program devam ederken bildirimleri okumama seçeneğini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca oyun oynarken veya Youtube’u istediğiniz gibi kullanırken bildirimleri okumamayı ayarlayabilirsiniz. Belirli bir zamanda bildirimleri duymak istemiyorsanız, durdurmak için telefonunuzu çevirebilirsiniz.

Bildirim spikeri – ByVoice Bildirim spikeri – ByVoice

ANA ÖZELLİKLER

– İstediğiniz tüm bildirimleri okuyun ve siz sadece müziği dinleyin.
– Sürüş sırasında tehlikeleri sınırlayın; mesajları veya bildirimleri görmek için telefonunuzu açmanız gerekmez.
– Bir kulaklık veya Bluetooth bağlantısı aracılığıyla telefonunuzdan gelen bildirimleri dinleyin.
– Bir toplantıdayken veya oyun oynarken bildirimleri okumamayı ayarlayın.
– Bluetooth cihazları için öncelik bildirim seviyesini ayarlayın.


İndir (5MB)

Artık indirmeye hazırsınız Byvoice ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir