Nostalgia
Nostalgia

Nostalgia.GBA Pro v2.0.9 APK MOD (Renk düğmeleri) indir 2022


Nostalgia.GBA Pro (GBAEmulator), oyuncuların GBA el konsolu gibi eski oyunları oynamasına izin veren kompakt bir emülatördür.

Android Android Araçlar
5 ( 470 puan )
Fiyat: $0
İsim Nostalgia
Yapımcı Nostalgia Emulators
Tür Araçlar
Boyut 4MB
Versiyon 2.0.9
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Nostalgia is the most famous version in the Nostalgia series of publisher Nostalgia Emulators
Mod Version 2.0.9
Total installs 1,000+

İndir (4MB)

Oyuncuların avuçiçi oyun konsollarında oyunlara katılmalarını desteklemek için, oyuncuların bu oyunları kontrolörler aracılığıyla izlemeleri gerekmeyecek, ancak Nostalgia.GBA Pro (GBAEmulator) adlı bir emülatör uygulaması aracılığıyla olacaktır. Bu uygulamada, oyuncu bir GBA el oyun konsolu olarak yeniden tasarlanacak ve bu oyunları birkaç modern cihazda oynamaya devam ederken yine de en otantik klasik hissi sağlayacak.

SÜPER HIZLI EMULATÖR OYUNLARI DESTEKLER

Nostalgia.GBA Pro (GBAEmulator), oyuncuların oyunları uygulaması için bir emülatördür. Bu emülatör, mGBA’ya dayalı olarak geliştirilmiştir ve kullanıcıların deneyimlemesi için mükemmel bir alan sunar. Aslında bu emülatörde oyuncuların favori oyunlarını manuel olarak indirmeleri gereken bir oyun yok. Bu uygulamanın öne çıkan özelliği, tüm oyunların oyuncularını desteklemesi amaçlanan süper hızlı bir öykünücüdür.

Nostalgia.GBA Pro (GBA Emülatörü) Nostalgia.GBA Pro (GBA Emülatörü)

ÇOK YÜKSEK OYUN UYUMLULUĞU

Bu uygulama, gerçek donanımın neredeyse tüm yönlerini yeniden canlandırıyor gibi görünüyor. Kurulum işlemi sırasında, Nostalgia.GBA Pro (GBAEmulator), kullanıcıların pilden en üst düzeyde tasarruf etmelerine yardımcı olmak için olağanüstü bir oyun yükleme hızı sağlar. Ayrıca uygulama oyunu cihazınıza sorunsuz bir şekilde indirmektedir. Uygulama içinde kullanıcılar, vizyonlarına göre uyarlanmış ana kontrollerin her biri ile boyutu tam olarak ayarlayabilirler.

ÇOKLU KONTROLLERİ VE HARİCİ KONTROLLERİ DESTEKLER

Yukarıdaki özelliklerin yanı sıra uygulama, özelleştirmeniz için daha fazla kontrol yolunu da destekler ve daha fazla HID Bluetooth gamepad’i destekler. Ayrıca uygulama, kullanıcıların uzun başlangıçları atlamak için hızlı ileri sarmasına ve seviyeyi daha hızlı geçmek için oyunu yavaşlatmasına da olanak tanır.

Bu benzersiz emülatör, oyuncuların birçok heyecan verici simülatör oyununa katılmalarını sağlayan sabit bir hıza sahip bir bağlantı kablosunu simüle eder.

Nostalgia.GBA Pro (GBA Emülatörü) Nostalgia.GBA Pro (GBA Emülatörü)

ANA ÖZELLİKLER

– Uygulamanın basit, basit, güzel bir kullanıcı arayüzü var ve kullanıcı için iyi tasarlanmış.
– Uygulamanın oyunlarla uyumu oldukça yüksektir ve tüm oyunları sorunsuz çalıştırabilir.
– Uygulama, oyunu hızlı bir şekilde simüle eder ve kullanıcıların cihazın pilini maksimum düzeyde korumalarına yardımcı olur.
– Ekran görüntüsü özelliği ile oyuncuların oyunu istedikleri zaman kaydetmelerine izin verin.
– Uygulama, favori oyunlarınızı hızlı bir şekilde başlatmak için kısayollar oluşturmayı destekler.


İndir (4MB)

Artık indirmeye hazırsınız Nostalgia ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir