Norton 360
Norton 360

Norton 360 v5.38.0.220617005 APK (Premium) indir 2022


Norton 360 APK indirNor0ton 360, bankacılık işlemleri sırasında, internette gezinirken ve çevrimiçi alışveriş yaparken virüslere karşı korunmanızı sağlar. Fidye yazılımlarına, kötü amaçlı yazılımlara ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı Android cihazı

Android Android Araçlar
5 ( 592 puan )
Fiyat: $0
İsim Norton 360
Yapımcı NortonMobile
Tür Araçlar
Boyut 25MB
Versiyon 5.38.0.220617005
MOD Premium
Orjinal Google Play
Norton 360 is the most famous version in the Norton 360 series of publisher NortonMobile
Mod Version 5.38.0.220617005

İndir (25MB)

Norton 360 APK indir

Nor0ton 360, bankacılık işlemleri sırasında, internette gezinirken ve çevrimiçi alışveriş yaparken virüslere karşı korunmanızı sağlar. Fidye yazılımlarına, kötü amaçlı yazılımlara ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı Android cihazınız için güçlü koruma katmanları sağlar.

Kişisel bilgileriniz, Secure VPN hizmetimizin banka düzeyinde şifreleme özelliğiyle evde ve hareket halindeyken korunur. Siber suçluların eve ve halka açık Wi-Fi ağına bağlanırken gönderilen ve alınan kişisel bilgilere erişmesinin engellenmesine yardımcı olur.[1]

norton antivirus apk indir modkiwi com 4

En son güvenlik yamalarını ve işletim sistemi güncellemelerini de kontrol eder. Ayrıca, işletim sistemi açıklarından yararlanmaya çalışan güvenlik açıklarını ve kötü amaçlı siber saldırıları izler.

Uygulama Danışmanı özelliği, Android cihazınızı riskli veya müdahaleci davranışlara sahip uygulamalardan korumaya yardımcı olur.

Norton 360 Premium indir

Siber tehditlere karşı ortağınız

Dark Web Monitoring: Dark web’i izliyoruz ve kişisel bilgilerinizi bulursak sizi bilgilendiriyoruz.[2]

Google Play İçin Uygulama Danışmanı: Kötü amaçlı yazılım, fidye yazılımı, reklam yazılımı ve gizlilik sızıntıları gibi mobil tehditlere karşı korunmaya yardımcı olmak için uygulamaları indirmeden önce tarar.

Mevcut uygulamalar için Uygulama Danışmanı: Mevcut uygulamalarınızı ve uygulama güncellemelerinizi kötü amaçlı yazılım, fidye yazılımı ve gizlilik sızıntıları gibi çevrimiçi tehditlere karşı tarar.

norton antivirus apk indir modkiwi com 6

Cihaz Güvenliği: Mobil cihazınız için fidye yazılımlarına, virüslere, casus yazılımlara, zararlı programlara ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı gerçek zamanlı koruma.

Wi-Fi Güvenlik Uyarıları: Kişisel bilgilerinizi çalmak veya toplamak ya da cihazınıza zararlı program bulaştırmak için Wi-Fi bağlantınızı gözetleyebilecek siber suçlular tarafından saldırıya uğrayan Wi-Fi ağları hakkında bildirim alın.

Secure VPN: Banka düzeyinde şifreleme güvencesiyle evde veya hareket halindeyken Wi-Fi ağına bağlı olduğunuzda en sevdiğiniz uygulamalara ve web sitelerine erişin.[1]

Web Koruması: Tercih ettiğiniz tarayıcıyı kullanırken veya uygulamalardan, metin mesajlarından ve e-postalardan gelen bağlantıları açarken, sahtekarlık (kimlik avı) ve kötü amaçlı web sitelerini tespit etmenize ve bu sitelere gitmenizi önlemeye yardımcı olur.

Norton 360 Hileli indir

Abonelik ayrıntıları

14 günlük deneme, yıllık aboneliğin etkinleştirilmesini gerektirir (uygulama içi ücretlendirmeye göz atın)

Ödemeyi önlemek için denemenin bitiminden önce bu sayfadan veya Google Play hesabınızdan iptal edin

14 günlük deneme süresinden sonra iptal edilmediği sürece aboneliğiniz başlayacak. Ve her yıl otomatik olarak yenilenecektir

Aboneliklerinizi yönetebilir ve satın alma işleminden sonra Google Play Ayarları’na giderek otomatik yenilemeyi kapatabilirsiniz

14 günlük deneme yalnızca bir abonelik için geçerlidir

norton antivirus apk indir modkiwi com 7

Gizlilik Bildirimi

Kimse siber suçları veya kimlik hırsızlığını tamamıyla engelleyemez.

[1] Secure VPN her ülkede kullanılamaz.

[2] Dark Web Monitoring yalnızca belirli ülkelerde kullanılabilir. Varsayılan olarak hemen çalışmaya başlar ve e-posta adresinizi izler. İzleme amacıyla ek bilgi girmek için lütfen hesabınıza giriş yapın.

Bu uygulama Cihaz Yöneticisi izni kullanıyor.


İndir (25MB)

Artık indirmeye hazırsınız Norton 360 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir