Nonton Anime Streaming
Nonton Anime Streaming

Nonton Anime Streaming Anime v7.9 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Nonton Anime, anime gibi Japonya kökenli popüler türlerin bir koleksiyonudur. Temelden gelişmişe arama özelliklerini kullanarak birçok film bulacak ve bunları İngilizce altyazılı ve HD kalitesinde izleyeceksiniz. Aynı zamanda, uygulamanın kullandığı

Android Android Araçlar
5 ( 351 puan )
Fiyat: $0
İsim Nonton Anime Streaming
Yapımcı Nonton Anime Developer
Tür Araçlar
Boyut 12MB
Versiyon 7.9
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Nonton Anime Streaming is the most famous version in the Nonton Anime Streaming series of publisher Nonton Anime Developer
Mod Version 7.9
Total installs 1,000,000+

Nonton Anime, anime gibi Japonya kökenli popüler türlerin bir koleksiyonudur. Temelden gelişmişe arama özelliklerini kullanarak birçok film bulacak ve bunları İngilizce altyazılı ve HD kalitesinde izleyeceksiniz. Aynı zamanda, uygulamanın kullandığı oynatıcı aracılığıyla film izleme deneyiminiz garanti edilebilir ve pro sürüme yükseltme yaparken reklam içermez.

Anime Akışı Anime İzle Anime Akışı Anime İzle

FAVORİ ANİMİNİZİ İZLEYİN

Nonton Anime’de kullanıcılar sürükleyici bir anime izleme deneyimi bulacak ve unutulmaz bir eğlence zamanı geçirmenize yardımcı olacak özellikler bulacaksınız. Bu nedenle, uygulamanın size getirdiği özellik, sahip olduğu karakteristik Black sürümü arayüzü ile kolay ve hızlı erişim sağlar. İlk denemenizde uygulamanın özelliklerini kullanmak ve uygulamanın sunduğu arama özelliklerinden yararlanmak da kolaydır.

FAVORİ ANİMİNİZİ BULMAK İÇİN FAYDALI ARAMA ÖZELLİKLERİ

Nonton Anime’de kullanılacak ilk özellik, istediğiniz animeyi aramaktır. Spesifik olarak, sahip olduğunuz anahtar kelimelerden ve farklı kategorilerden sonuç almak için basit bir aramayı kolayca kullanacaksınız. Uygulama ayrıca sonuçların daha doğru ve alakalı hale gelmesi için arama özelliğini iki kategoriyle aynı anda kullanmanızı destekler. Oradan, hemen ardından film izleme deneyiminize başlayabilirsiniz.

HD KALİTELİ VE İNGİLİZCE ALTYAZLI ANİME İZLEYİN

Nonton Anime’de bir anime izlemeye başladıktan sonra önemseyeceğiniz iki faktör olacaktır: kalite ve altyazı. Birçok kullanıcı, herhangi bir kullanıcının izleyebileceği ve animedeki bölümün anlamını tamamen veya kısmen anlayabileceği İngilizce altyazı olan tek bir altyazı bulacaktır. Ayrıca o uygulama ile izlerken bulabileceğiniz maksimum kalite 1080p kalitesidir ki bu harika deneyimler için uygundur.

Anime Akışı Anime İzle Anime Akışı Anime İzle

KULLANICI DENEYİMİYLE EŞLEŞTİRİLMİŞ ETKİLEYİCİ FİLM İZLEYİCİ

Deneyiminizi etkileyici kılan faktörlerden biri Nonton Anime’deki yerleşik oynatıcıdır, bu nedenle kullanıcıların izledikleri şeyden keyif almalarına yardımcı olacak özelliklere sahiptir. İstediğiniz hızı veya ileri/geri istediğiniz zaman aralığına birçok şekilde kolayca ayarlayabilirsiniz. Ayrıca video oynatıcı, kaliteyi ayarlamanıza da destek oluyor ve ekranı istediğiniz zaman döndürebiliyor.

GÖZDEN GEÇİRMEYECEĞİNİZ GENİŞ TÜRLER

Japonya denilince aklınıza mutlaka her sezon ve her yıl sürekli olarak yayınlanan anime gelir. Aynı zamanda, Tokusatsu gibi yükselen güneşin ülkesinden kaynaklanan diğer birçok film türü de çok dikkat çekicidir. Barışı korumak için karşılaştıkları düşmanları yok etmek için güçlü güçlere sahip savaşçılara veya kaçırmamanız gereken Live Action’a uyarlanmış ünlü anime serisine katılabilirsiniz. Uygulama, özelliği desteklemektedir, böylece onları kaydedebilirsiniz.

SEVDİĞİN TÜRLERİ KİTABI

Uygulamayı kullanma sürecinde bir çok anime, Tokusatsu ve daha bir çok filmi izleyebilecek ve uzun süredir izlediğiniz bazı oyunları mutlaka unutacaksınız. Bu nedenle, izlediğiniz şeyi hızlı bir şekilde bulmak için uygulama, geçmişinizi saklamanıza ve etkilendiğiniz ve daha sonra tekrar ziyaret edeceğiniz filmler için yer imleri ayarlamanıza yardımcı olur. Bu özellik basittir ancak birçok kullanıcı tarafından sevilecektir.

Anime Akışı Anime İzle Anime Akışı Anime İzle

REKLAMSIZ PRO VERSİYON

Sevdiğiniz bir filmi izlerken sıklıkla karşılaştığınız sorunlardan biri de reklamların görüntüsüdür. Bu nedenle, uygulamanın bu can sıkıcı şeylerden kurtulmanız için uygun bir çözümü de var: uygulamanın pro sürümünü yükseltin. Yükseltmeden sonra deneyiminiz tamamen pürüzsüz olacaktır; reklamların görünmesi uzun sürmez. Elbette bulacağınız harika eğlence zamanlarını da beraberinde getirecektir.

Çeşitli özelliklerle tamamen garantili anime filmleri ve diğer birçok türü izleyin:

  • Kullanıcılar, Japonya’daki bir dizi anime filmi, Tokusatsu ve diğer birçok popüler türe kolayca erişebilir.
  • Aynı anda iki tür bulma gibi çeşitli özellikleri kullanarak beğendikleri filmleri bulabilecekler.
  • Filmlerin tümü 1080p kalitesindedir ve hepsinde herkesin anlayabileceği bir dil olan aynı İngilizce altyazı vardır.
  • Uygulamanın kullandığı oynatıcı, film izlemeyi kullanıcılar için daha etkileyici hale getiren birçok değerli özelliğe sahiptir.
  • Favori filmler yer imlerine eklenebilir ve geçmişe kaydedilebilir ve profesyonel sürümde reklamlar görünmez.


İndir (12MB)

Artık indirmeye hazırsınız Nonton Anime Streaming ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir