NokoPrint
NokoPrint

NokoPrint v5.0.2 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


NokoPrint – Mobil Baskı, fotoğraf basmak veya belge basmak için çok uygun bir uygulama. Bu uygulama, kullanıcıların artık bir şeyler yazdırmak için dükkana gitmek için zaman harcamasına gerek kalmadan, evde kalın, uygulamaya gidin ve yazdırılması ger

Android Android Araçlar
4 ( 876 puan )
Fiyat: $0
İsim NokoPrint
Yapımcı Albafate
Tür Araçlar
Boyut 9MB
Versiyon 5.0.2
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
NokoPrint is the most famous version in the NokoPrint series of publisher Albafate
Mod Version 5.0.2
Total installs 5,000,000+

İndir (9MB)

NokoPrint – Mobil Baskı, fotoğraf basmak veya belge basmak için çok uygun bir uygulama. Bu uygulama, kullanıcıların artık bir şeyler yazdırmak için dükkana gitmek için zaman harcamasına gerek kalmadan, evde kalın, uygulamaya gidin ve yazdırılması gerekenleri yükleyin, hemen sahip olacaksınız. Kullanıcılar evde, işte tam olarak istediklerini yazdırabilirler. Uygulama öğrenciler için çok uygundur çünkü çok sayıda belge ve referans kitabı kullanmaları gerekir.

NokoPrint – Mobil Baskı

NokoPrint – Mobil Baskı

TELEFONUNUZDAN DOĞRUDAN BASKI

Sadece bu uygulama ile her şeyi yazdırın. Uygulama çoğu yazıcıya bağlanabilir, bu nedenle kullanıcıların yalnızca yazdırılması gereken dosyaları seçmesi yeterlidir ve başka herhangi bir yazdırma aracı indirmesine gerek yoktur. Ayrıca uygulama, PDF, Excel ve diğer birçok dosyayı da yazdırabilir. Sadece bu değil, birçok resim içeren sayfalar, uygulama elbette yazdırabilir. Bu kullanışlı özellik, kullanıcıların mağazadan çıkmak için zaman kaybetmeden istedikleri belgeleri kolayca yazdırmalarına yardımcı olacaktır.

NokoPrint – Mobil Baskı

NokoPrint – Mobil Baskı

BASKIDA ÇOK SEÇENEK VAR

Diğer profesyonel yazıcılardan daha düşük olmayan uygulama, yazdırma sürecinde birçok seçeneğe sahiptir. Kullanıcı, yazdırılacak belgelere uygun sayfa aralığını, kağıt boyutunu, çıktı kalitesini vb. seçebilecektir. Daha spesifik olarak, belgeleri gerektiği gibi tam olarak yazdırmak için uygulama, kullanıcıların bu belgeleri yazdırmadan önce önizleme hakkına sahip olmalarını sağlar. Ayrıca, fotoğrafların öne çıkması için kenarlık veya parlak kağıda basılabilir.

BİRÇOK YAZICI TÜRÜNÜ DESTEKLER

HP Officejet, HP LaserJet gibi uygulamalar tarafından desteklenen pek çok yazıcı türü vardır… Kullanıcılar kendilerine iyi bir yazıcı satın almalı, geri kalanları ise baskıyı desteklemek için satın almalı, bırakın NokoPrint – Mobil Baskı. Kullanımı kolay birçok benzersiz özellik kesinlikle kullanıcıları son derece heyecanlandıracaktır. Kapağı güzelleştirmek için renkli yazdırmak istiyorsanız, uygulama aynı zamanda bu harika özelliğe sahiptir.

NokoPrint – Mobil Baskı

NokoPrint – Mobil Baskı

NokoPrint – Mobil Yazdırma, kullanıcıların aralarından seçim yapmaları için belgelerin iki taraflı veya tek taraflı yazdırılmasını da destekler. Uygulama WiFi veya Bluetooth bağlantısı olan bir yazıcı ile yazdırılıyor ve kullanıcılar bu uygulama üzerinden yazdırmanın mağazadaki kadar hızlı olmayacağını düşünmüyor. Uygulamanın yazdırma hızı çok hızlı olduğundan, diğer makinelerden daha düşük değil, hatalı özellikler yeni güncellendi, bu yüzden bunları kullandığınızda nadiren bu sorunlarla karşılaşacaksınız.


İndir (9MB)

Artık indirmeye hazırsınız NokoPrint ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir