Noizz
Noizz

Noizz v5.3.2 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022

Noizz: Müzikli video düzenleyici, harika video düzenleme özellikleriyle kesinlikle sizi yarı yolda bırakmayacak. Videonuz, ne kadar basit olursa olsun, bu uygulamanın sağladığı araçlarla tamamen dönüştürülebilir. Videolarınızı canlandırmak için renkl

Android Android Araçlar
4 ( 705 puan )
Fiyat: $0
İsim Noizz
Yapımcı Noizz Team
Tür Araçlar
Boyut 55MB
Versiyon 5.3.2
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Noizz is the most famous version in the Noizz series of publisher Noizz Team
Mod Version 5.3.2
Total installs 100,000,000+

Noizz: Müzikli video düzenleyici, harika video düzenleme özellikleriyle kesinlikle sizi yarı yolda bırakmayacak. Videonuz, ne kadar basit olursa olsun, bu uygulamanın sağladığı araçlarla tamamen dönüştürülebilir. Videolarınızı canlandırmak için renkleri, aydınlatmayı kolayca ayarlayabilir, özel görsel ve ses efektleri ekleyebilirsiniz. Bugün bu uygulamanın sunduğu hizmetlerin hiçbir ücret ödemeden keyfini çıkarın.

GÜNCELLEMEDE GÜVENLİ MAKYAJ

Yeni güncelleme, uygulama için gerçek bir değişiklik. Eskiden Biugo olarak bilinen uygulama, şimdi her yeni güncellemeyle Noizz olarak yeniden adlandırıldı. Hem avatar hem de slogan isme göre değiştirilir, daha genç ve daha modern görünür. Birçok çıkartma şablonu ve efekti güncellendi. Uygulama, özellikle ünlü sanatçılarla yüzünüzü değiş tokuş etmek için tamamen yeni bir düzenleme aracının gelişini memnuniyetle karşılıyor, ancak yalnızca çevrimiçi modda kullanılıyor.

Noizz – video düzenleyici, şarkılı video yapımcısı fotoğrafları Noizz – video düzenleyici, şarkılı video yapımcısı fotoğrafları

TEMEL DÜZENLEME ARAÇLARI

Aynı türdeki diğer uygulamalarla karşılaştırıldığında, bu uygulamanın ortak noktası, kullanıcıların filtreleri, rengi ve çözünürlük, sıcaklık, ışık dengesi gibi ışık faktörlerini ayarlamalarına yardımcı olmaktır;… Uygun bir filtre, oyunun ana içeriğini vurgulamanıza yardımcı olacaktır. video.

BENZERSİZ ETKİLER

Noizz, görsel efektlerin kullanımıyla kullanıcılara heyecan verici deneyimler getiriyor. Efektler, gençlerin en son trendlerine göre güncellenerek video düzenleme çalışmalarınızı daha erişilebilir hale getiriyor. Bazı yaygın olağanüstü etkiler arasında aslana dönüşmek, dövme yapmak, sakal eklemek, yüz çarpıklığı, günaydın, doğum günün kutlu olsun, vb…

FORM İLE VİDEOLAR OLUŞTURUN

Uygulama mağazasında, konulara göre düzenlenmiş düzinelerce profesyonel örnek video bulunur. Video düzenlemeleriniz için daha fazla fikir edinmenize yardımcı olacak harika bir fikir kaynağıdır. Basit bir dokunuşla bile bu video şablonunu ürününüze uygulayabilirsiniz.

Noizz – video düzenleyici, şarkılı video yapımcısı fotoğrafları Noizz – video düzenleyici, şarkılı video yapımcısı fotoğrafları Noizz – video düzenleyici, şarkılı video yapımcısı fotoğrafları

DAHA EĞLENCE ÇUBUKLARI

Komik 3D çıkartmalar, videolarınızı daha canlı ve sevimli hale getirecek. Video içeriğini etkilememek için doğru resmi ve boyutu seçin.

ARKADAŞLARLA PAYLAŞ

Uygulama, Facebook, Instagram, TikTok gibi popüler sosyal ağ platformlarına doğrudan bağlıdır… ürünlerinizi herkesle paylaşmanızı kolaylaştırır; şüphesiz arkadaşlarınızdan pek çok iltifat alacaksınız.


İndir (55MB)

Artık indirmeye hazırsınız Noizz ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNoizz Team

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir