Nobodies: After Death
Nobodies: After Death

Nobodies: After Death v1.0.142 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Nobodies: After Death, oyuncuların kimsenin almak istemediği profesyonel bir işi, vücut temizliğini deneyimlemelerini sağlar. Bu sayede oyuncular, üstün performansla iz bırakmadan cesetleri temizleme konusunda her zaman yeni fırsatlar elde edecekler.

Android Android Macera Oyunları
4 ( 896 puan )
Fiyat: $0
İsim Nobodies: After Death
Yapımcı Blyts
Tür Macera Oyunları
Boyut 80MB
Versiyon 1.0.142
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Nobodies: After Death is the most famous version in the Nobodies: After Death series of publisher Blyts
Mod Version 1.0.142
Total installs 100,000+

Nobodies: After Death’in adında güzel bir kelime oyunu var ve cesetleri ele almanın her ayrıntısıyla düzgün ve temiz olduğu bir bulmaca oyunudur. Sıradan insanların hayatlarını etkilememek için suikastçıların dünyasında ceset temizleme hizmetleri gereklidir. Bu nedenle, bu oyun, oyuncuların cesetleri mükemmel, hatta vahşice ve insanlık dışı bir şekilde ele alma konusunda daha yaratıcı veya esnek olmaları için yeni bir deneyim olacak.

Hiçkimse: Ölümden Sonra

MÜKEMMEL TEMİZLEME BECERİSİNE SAHİP GİZEMLİ PROFESYONEL

Nobodies: After Death’deki suikastların kalıntılarını temizleme kalitesi her zaman bir zorunluluktur ve bunun için sarhoş edici bir oynanışa sahiptir. Bunu yapmak için insanlar her zaman çevrelerini incelemeli, tüm unsurlardan yararlanmalı ve hatta cesetleri kazara ortadan kaldırmalıdır. Aynı şekilde, oyun bir dizi ilgi çekici nokta ve tıkla bulmaca mücadelesi sunar ve oyuncuların eğlendirmesi için bir sürü heyecan verici potansiyel ile birlikte gelir.

Hiçkimse: Ölümden Sonra

BULMACA ÇÖZME İÇİN İNTERAKTİF BİR ORTAM

Cesetlerin ortadan kaldırılması, yalnızca en küçük şeylerin oyuncunun hizmetinin düşmesine neden olabileceği büyüleyici ve dramatik bir bilmecedir. Bu nedenle, her zaman en şüpheli şeylere ve eşyalara öncelik vermeli ve ardından polisin onlardan şüphelenmemesi için bunları düzgün bir şekilde ele almalıdırlar. Tüm bulmacalar çevre ile oldukça etkileşimlidir, bu nedenle oyuncular normalden daha esnek ve mükemmel çalışmak için daha fazla olanaklara sahip olacaklardır.

VÜCUT TEMİZLEME İÇİN YENİ YÖNTEMLER BULMAK İÇİN ÖĞELERİ BİRLEŞTİRİN

Oyuncunun bulmacaları veya çalışmaları karmaşık bir yapıya ve derinliğe sahiptir ve Nobodies: After Death, ortamdaki küçük öğeler aracılığıyla işleri daha karmaşık hale getirir. Oyuncular ayrıca onları cesetleri temizlemek ve tespitten kaçınmak için tüm izleme işlevlerini devre dışı bırakmak için başka birçok şey için kullanabilirler. Mükemmel bir kombinasyon oluşturmak için birkaç öğeyi birleştirebilirler, bu da oyuncunun cesetlerin ideal şekilde işlenmesi için mekanizmaların kilidini açmasına yardımcı olur.

Hiçkimse: Ölümden Sonra

BULMACALAR İÇERİSİNDE YAPILAN İLGİ ÇEKİCİ MİNİ OYUNLAR

Çalışırken bazı beklenmedik durumlar olacak ve aynı zamanda oyuncuların eğlenmesi için yeni mini oyunlar yaratmak için bir fırsat. Hepsi birçok karmaşık ama basit kavramı takip eder ve çok zaman alır, ancak değerleri ve sonuçları insanları devam ettirmek için ödüllendiricidir. Ayrıca, bazı işler, bir cesetten daha karmaşık ve zaman alıcı bir şekilde kurtulmak için etrafta dolaşmalarına neden olan bir görevler zinciri haline gelecektir.

Hiçkimse: Ölümden Sonra

OTANTİK GÖRSEL İLE BÜYÜLEYİCİ GRAFİKLER

Nobodies: After Death’deki grafik kalitesi, her şeyi her küçük ayrıntıda çok gerçekçi ve canlı bir şekilde tasvir ettiğinde de birinci sınıftır. Çeşitli görevleri esneklik, rahatlık ve mükemmellik ile yerine getirebildikleri için oyuncuları daha sürükleyici hale getirir ve hatta her şeyi düzgün bir şekilde ele alırlarsa şüpheden kaçınmalarına yardımcı olur. Ek olarak, bazı mekanikler, oyuncuların cesetlerle uğraşırken en iyi şekilde yararlanabilmeleri için birçok benzersiz görsel yoruma sahiptir.

ÇEŞİTLİ HEDEFLERİ MUHTEŞEM BİR ŞEKİLDE TAMAMLAYIN

Suikastçılar dünyası her zaman intikamı sever ya da öldürme şekli göz alıcı ve sanatla doludur. Bu nedenle, oyuncular bazen, örtünmek, cesetleri elden çıkarmak ve yanlışlıkla ancak birçok nedenden dolayı diğer kişileri suçlamak dahil olmak üzere önceden belirlenmiş gereksinimlere göre görevleri tamamlamak zorunda kalırlar. Oyuncunun her bulmacada yaptığı planın türüne bağlı olarak, işi bitirdikten sonra oyun onlar için çok güzel ödüller alacak.

Hiçkimse: Ölümden Sonra

Nobodies: After Death APK bulmaca unsurunu yeni zirvelere çıkardığında eğlence ve cazibe dolu oyunlardan biridir. Üstelik oyuncular, ne kadar beceriye sahip olurlarsa olsunlar, basit ama karmaşık ve erişilmez işi deneyimleme fırsatına sahip olacaklar.

ÖZELLİKLERİ

  • Yaratıcı bir bulmaca konsepti, oyuncuların çeşitli kurslar aracılığıyla ağır ama riskli bir ödül için vücut temizleme hizmetlerinin ihtişamını keşfetmelerini sağlar.
  • Oyuncular için mutlak etkileşime sahip çeşitli seviyeler, herhangi bir şüpheli faktör izi olmadan cesetleri saklarken veya imha ederken her olasılığı kullanır.
  • Oyuncuların deneyimlerini ve eğlencelerini artırmak için zorlu ama nefes kesici bulmacalarla oluşturulmuş eğlenceli mini oyunlar.
  • Her şeyle canlı bir şekilde etkileşime girerken sürükleyici bir oyun için olağanüstü yapı geliştirmesine sahip estetik görseller.
  • Dünya çapında çeşitli kötü şöhretli tetikçilerden bariz ancak şüpheli vücut temizleme hizmetleri için birden fazla hedef ve talep.


İndir (80MB)

Artık indirmeye hazırsınız Nobodies: After Death ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBlyts

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir