Noblemen
Noblemen

Noblemen: 1896 v1.04.07.5 MOD APK + OBB (Ücretsiz Alışveriş) indir 2022


Noblemen: 1896 – tarihi savaşlarda her zaman ortaya çıkan aksiyon oyunu. Yetenekli ordu liderliği ve benzersiz silah yeteneği ile düşmanı yenme yeteneğine sadece siz sahipsiniz.

Android Android Aksiyon
5 ( 935 puan )
Fiyat: $0
İsim Noblemen
Yapımcı Foursaken Media
Tür Aksiyon
Boyut 574MB
Versiyon 1.04.07.5
MOD Ücretsiz Alışveriş
Orjinal Google Play
Noblemen is the most famous version in the Noblemen series of publisher Foursaken Media
Mod Version 1.04.07.5
Total installs 10,000,000+

İndir (574MB)

Noblemen: 1896, dünyanızın veya bölgenizin tarihi savaşlarla karşı karşıya olduğu 1896’da geçiyor. Başka yolu yok; Bu zorlu savaşı çözebilmek için ayağa kalkmanız gerekiyor. Her yönü ile iyi olan, sadece askerleri yönetme yeteneğine sahip değil, aynı zamanda silah atış yeteneği de fena olmayan bir savaşçıyı oynayacaksınız. Bu nedenle düşman ordusunu yenip ülkeniz için kazanacağınız inancıyla askerler sizi çok takip ediyor.

Soylular: 1896

SÜREKLİ SAVAŞ YILLARININ GERÇEĞİ

The Noblemen: 1896, dünyanın sürekli bir savaş içinde olduğu, ülkenizin büyük güçlerin güçlü güçleri tarafından işgal edildiği bir kriz durumundayken, her an fedakarlık yapmaya hazır olma zihniyetiyle katılın. Siyahları ezmeye ve emirlere uymazlarsa ateş etmeye hazırlar. Ama senin gibi cesur ve güçlü biriyle o sahneye dayanamazsın ve sen daha fazla orduyu savaşa sokmak için ayağa kalktın.

BÜYÜK ÖLÇEKLİ SAVAŞLARA KATILIN

Savaş deneyiminiz olmasa bile, büyük çaplı dövüşlere cesaretle yaklaşın. Doğuştan gelen yeteneğiniz sayesinde, şüphesiz bu oyunda yer alan çeşitli savaşlara katılmak için bir orduya komuta edebilirsiniz. Doğal olarak, hiçbir savaşçı savaş ağalarını çıplak yumruklarıyla yenemezdi. Sen ve arkadaşların, en hassas menzile sahip güçlü ateşli silahlarla silahlanacaksınız ve bir savaş gazisi olarak nihai atış yeteneğine sahip olacaksınız.

Soylular: 1896

TOP GİBİ EN GELİŞMİŞ SİLAHLARI KULLANIN

Büyük güçlerin orduları her zaman ülkenizin Noblemen: 1896’daki elverişli coğrafi konumunu işgal etmek isterler. Bu siyah insanları hızla yok etmek için daha gelişmiş silahlar kullanmaktan çekinmediler. Ayrıca durumu net bir şekilde anlayarak düşmanla sert bir şekilde savaşmak için bir dizi güçlü gelişmiş silah topladınız. Birçok muharebe ortamında her farklı savaş pozisyonu ile top veya tekne gibi çeşitli benzersiz silahları kullanabileceksiniz…

HAVA KAMPANYALARI İÇİN STRATEJİ

Düşmanlar her yerden geliyor ve birçok farklı ortamda Çığır Açan savaştan yararlanacaklar. Ülkenizi işgal etme planıyla daha da önemli çatışmalara girmekten çekinmiyorlar. Ama ne yazık ki onlar için uzun süredir savaşmayı başaran bir savaşçı ile birçok yeni sefer açmaktan çekinmiyor. Oyuncular benzersiz stratejilerle hava savaşları açabilir. Zamanında duramamaları için düşman üssüne bombalar ve mermiler bırakın.

Soylular: 1896

TAKIMINIZIN SİLAHLARININ MUHTEŞEM YIKICI GÜCÜ

Bildiğiniz gibi Noblemen: 1896’da her farklı seviyedeki her savaşta oyuncular daha birçok benzersiz silaha sahip olma şansına sahip olacaklar. Her gelişmiş silah cihazı farklı yıkıcı güce sahip olacaktır. Bulunduğunuz pozisyona göre silahı ona göre kullanın. Ağır saldırıları serbest bıraktıktan sonra, silahlardan müthiş hasar aldığınızda elde ettiğiniz sonuçlara bakın.

SAVAŞ OLURSA SONRA ÇIKABİLİR VEYA GİREBİLİR

Bu oyun hem çevrimiçi hem de çevrimdışıdır, böylece internet bağlantınız olmasa bile küçük görevler yapabilirsiniz. Bu oyunla ilgili dikkat çekici olan şey, savaş olmasına rağmen özgürce savaşa girip çıkabilmenizdir. Bu savaşlara girecek kadar güçlü olmadığınızı hissettiğiniz anda, gücünüzü geri kazanmak için hemen dışarı çıkın. Dahası, orada olmasanız bile zorlu savaşların tadını çıkarabilirsiniz.

Soylular: 1896

SAVAŞTA GÜÇ KAZANMAK İÇİN SAVAŞ KARTLARINI TOPLA

Bu oyunda korkunç savaşları kazandığınızda, karşılık gelen ödülleri alacaksınız. Silahları veya birçok harika stratejik savaş kartını yükseltme yeteneği olabilir. Bir Savaş kartı alırsanız, akıllıca kullanın. Ordunuzun düşmana direnemeyeceğini hissettiğiniz anda kartın yardımını uygulayın. Oyunu daha iyi sonuçlarla değiştirmenize yardımcı olacaktır.

ANA ÖZELLİKLER

  • Dünyanın her yerde kan dökmek zorunda kaldığı 1896’da, dünya sürekli bir savaş halindedir.
  • Büyük ölçekli savaşlarda yer alın ve savaş alanında bir gazi gibi silahlarda ustalaşın.
  • Toplar veya daha fazlası gibi gelişmiş silahları kullanın… tümü müthiş yıkıcı güce sahip, düşmanlara hızla saldırın.
  • Çalışkan orduların çetin savaş sürecini izleyerek, savaşlar devam ederken özgürce girip çıkabilirsiniz.
  • Savaş alanında kullanılabilecek kartları toplayın, çok sayıda savaş kartı olduğunda ordunuzun kazanma yeteneğini geliştirin.


İndir (574MB)

Artık indirmeye hazırsınız Noblemen ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanFoursaken Media

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir