Ninja’s Creed
Ninja’s Creed

Ninja’s Creed v4.2.1 APK indir (Sınırsız Para/Enerji) 2022


Ninja's Creed: 3D Shooting Game, bir kez denemeniz gereken, oldukça yeni ve heyecan verici bir ninja tarzı olan bir rol yapma, aksiyon türü olacak. Belki aksiyon oyunları çekmeye ve diğer birçok oyuncuyla dövüşmeye aşinasınızdır; Bu oyuna geldiğinizd

Android Android Aksiyon
5 ( 531 puan )
Fiyat: $0
İsim Ninja’s Creed
Yapımcı 707 INTERACTIVE: Fun Epic Casual Games
Tür Aksiyon
Boyut 179M
Versiyon 4.2.1
MOD Sınırsız Para/Enerji
Orjinal Google Play
Ninja’s Creed is the most famous version in the Ninja’s Creed series of publisher 707 INTERACTIVE: Fun Epic Casual Games
Mod Version 4.2.1
Total installs 10,000,000+
MOD 1
  • MENÜ MODU
  • sınırsız para

MOD 2
  • sınırsız enerji
  • Nişan alırken görüş titremez
  • Reklam görmeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz.


İndir (179M)

Ninja’s Creed: 3D Shooting Game, bir kez denemeniz gereken, oldukça yeni ve heyecan verici bir ninja tarzı olan bir rol yapma, aksiyon türü olacak. Belki aksiyon oyunları çekmeye ve diğer birçok oyuncuyla dövüşmeye aşinasınızdır; Bu oyuna geldiğinizde bir ninjaya dönüşeceksiniz. Kritik bir görev üstlenmek, oradaki kötü adamlarla savaşmak ve herkese barış getirmektir.

Ninja's Creed:3D Atış Oyunu

SIKLIKLA YENİ AMA ÇOK BASİT OYUN

Bu oyunu ilk kez oynamaktan ve alışamamaktan korkmayın ama merak etmeyin, Ninja’s Creed size kolaydan karmaşığa her konuda rehberlik edecek. Özel nokta, oyunun herhangi bir hikayesi olmamasıdır, çünkü basit göreviniz verilen görevleri tamamlamaktır. Bir ninja olarak oynuyorsunuz ve adaleti temsil ediyorsunuz, bu yüzden göreviniz saklanan kötü güçleri yok etmek olacak. Ancak, onların önüne çıkmayacaksınız, ancak kötü şöhretli çete patronlarına veya tehlikeli suçlulara suikast düzenlemenin bir yolunu bulmalısınız.

Bir ninja olarak, görev de gerçekten gizli olmalı ve herhangi bir ses çıkarmamalı veya onların dikkatini çekmemelidir. Çatılarda nazikçe yürümeyi ve özellikle fark edilmemek için hızlı hareket etmeyi öğreneceksiniz. Ayrıca, savaşta kullanmak için yay, tatar yayı veya bazen dart gibi farklı silahlar da kullanabilirsiniz. Oyun, hedefleri doğru bir şekilde alt etmek için nişan alabilmek için mükemmel bir gözlem yeteneğine sahip olmanızı gerektirecektir.

Ninja's Creed:3D Atış Oyunu

GÜÇ VE SİLAHLARI YÜKSELT

Her seviyeden sonra makul miktarda para kazanacaksınız ve bunları daha fazla yeni silah satın almak için kullanacaksınız. Düşmanları hızlı bir şekilde öldürmenize çok yardımcı olacaklar ve çok daha erişilebilirler. Arbalet ya da yayların çok eski ve modası geçmiş şeyler olduğunu düşünebilirsiniz ancak bu oyuna geldiğinizde çok modern bir tarzla karşılaşacaksınız.

Mükemmel silahlara sahip olmanın yanı sıra, gücünüzü de yükseltmeniz gerekiyor. Örneğin, her seviyeden sonra daha fazla deneyim puanı biriktirecek ve böylece dövüş yeteneğinizi artırmanıza yardımcı olacaksınız. Ve özellikle, dövüşmeyi daha basit ve daha etkili hale getirmek için bazı becerilerin kilidini açabilir ve bunları öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Ninja's Creed:3D Atış Oyunu

GRAFİK, GÖZDEN GEÇİRMEYECEĞİNİZ BİR ŞEYDİR

Karakterlerin görüntülerinden veya çevredeki manzaradan oyunun güzel 3D tarzı grafikleriyle şaşıracak ve büyüleneceksiniz. Her şey, size ninja dünyasında kaybolduğunuz hissini vermek için son derece gerçekçi ve canlı bir şekilde tasarlanmıştır. Detaylar çok titiz ve titiz bir şekilde iç içe geçtiği için birçok oyuncu sadece bir oyundan ziyade bir ninja filmi izliyormuş gibi hissettiklerini söylüyor.

Ninja's Creed:3D Atış Oyunu

Sese gelince, yapımcı, insanlar lobideyken çok canlı ve neşeli fon müziği yaratırken de harika bir iş çıkardı. Oyun ekranına girerken, ses aşırı bir tempoya dönüştürülerek oyuncularda her görev yaptıklarında bir gerilim ve heyecan duygusu yaratıldı. Ve silahların ses efektleri de çok gerçekçi ve kulağa çok hoş geliyor.

Ninja’s Creed’i denemeden daha fazla beklemeyin ve kötü, tehlikeli düşmanlara karşı mücadelede son derece yetenekli bir ninja olma fırsatını yakalayın. Sadece her seviyede bir gerilim duygusu yaratmakla kalmıyor, aynı zamanda her gün hala kullanılan tanıdık silahları nasıl kullanacağınızı öğrendiğinizde de ilginç oluyor.


İndir (179M)

Artık indirmeye hazırsınız Ninja’s Creed ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir