Ninja Superhero Fighting
Ninja Superhero Fighting

Ninja Superhero Fighting v7.4.0 APK indir (Düşman Saldıramaz) 2022


Ninja Superhero Fighting Game, size kanlı savaşlar ve binlerce heyecan verici görev veren güzel bir aksiyon oyunudur.

Android Android Aksiyon
4 ( 555 puan )
Fiyat: $0
İsim Ninja Superhero Fighting
Yapımcı Fighting Arena
Tür Aksiyon
Boyut 88M
Versiyon 7.4.0
MOD Düşman Saldıramaz
Orjinal Google Play
Ninja Superhero Fighting is the most famous version in the Ninja Superhero Fighting series of publisher Fighting Arena
Mod Version 7.4.0

İndir (88M)

Aksiyon oyunlarını seviyorsanız hemen Ninja Süper Kahraman Dövüş Oyununa katılmaktan çekinmeyin. Oyun, son derece heyecanlı maçlarla birlikte size yeni ve heyecan verici deneyimler getiriyor. Oyuncular en sevdikleri kahramanlara dönüşecek ve zorlu ve çekici maçlara katılacak ve oyuncular her maçtan sonra kendilerini daha rahat ve rahat hissedecekler.

Ninja Süper Kahraman Dövüş Oyunu

FAVORİ KAHRAMANLARINIZI SEÇİN

Oyuncular, Ninja Süper Kahraman Dövüş Oyunu’nda en sevdikleri ve güçlü kahramanları seçebilirler. Lütfen en sevdiğiniz kahramanı seçin ve onları daha güçlü olmaları ve diğer şiddetli düşmanlarla savaşmaları için eğitin. Seçtiğiniz kahramanlarla size eğlenceli ama bir o kadar da heyecan verici savaş anları getirmesi garanti. Oyuncular ayrıca karakterleri için kostüm satın alabilirler.

HEYECAN VERİCİ MAÇLAR

Oyuncular arasındaki yoğun, kanlı savaşlar, oynama yeteneğinizi sürekli olarak zorlar. Ninja Süper Kahraman Dövüş Oyunu, oyuncular için birçok zorlu görev sunuyor ve bunları tamamlamanız gerekiyor. Oyuncu, sokak suçlularına karşı nihai savaşları yenmek zorundadır. Suçlulara karşı savaşlar son derece çekici bir şekilde gerçekleşir ve oyuncuları sıkılmadan katılmaya çeker.

Ninja Süper Kahraman Dövüş Oyunu

GELECEKTE İLGİLENEN VE İLGİLENEN BİRÇOK GÖREV SİZİ BEKLİYOR

Birçok çekici ve ilgi çekici görev, oyunculara meydan okuyor. Favori kahramanlarınız olarak oynadığınızda zorlu görevler üstleneceksiniz. Sokaktaki suçlularla mücadele etmeli ve onların yasadışı faaliyetleriyle mücadele etmelisiniz. Tahmin edemeyeceğiniz birçok hızlı ve gizemli saldırı gerçekleşir. Görevleri başarıyla tamamladığınız ve şehrin büyük kahramanı olduğunuz için birçok çekici ödül alacaksınız.

BİRÇOK OYUNCUYU ÇEKEN GÜZEL GRAFİKLERLE BASİT OYUN

Bu açık oyun dünyasında hünerli dövüş yeteneklerinizi sergilemekte özgür olacaksınız. Basit oynanışa sahip ve her yaş için uygun olan bu oyun, giderek daha fazla yeni oyuncuyu kendine çekiyor. Ayrıca, bu oyun aynı zamanda inanılmaz derecede göz alıcı ve birçok oyuncuyu cezbeden karakterlerin, silahların veya çevredeki manzaraların tasarımına da çok yatırım yapıyor.

Ninja Süper Kahraman Dövüş Oyunu

ANA ÖZELLİKLER

– Farklı dövüş yeteneklerine sahip favori kahramanlarınızı seçmenize izin verilir ve ayrıca onları daha güçlü olmaları için eğitebilir ve eğitebilirsiniz.
– Savaş sırasında kullanmanız için çeşitli benzersiz silahlar sağlayın.
– Oyuncunun yeteneklerine meydan okumak için sürekli olarak beklenmedik savaşlar ve sizi fethetmenizi bekleyen sayısız ilginç görev.
– Oyuncuların rakiplerini yenmek ve verilen görevleri daha mükemmel bir şekilde tamamlamak için heyecanlanmalarına ve motive olmalarına yardımcı olmak için prestijli unvanlarla birlikte birçok değerli ödül alın.
– Oynanış basit ama aynı derecede çekici, oyuncuların daha fazla keyif almasına ve sıkılmamasına yardımcı olmak için son derece göz alıcı görsel efektler ve canlı ses ile birleştirildi.


İndir (88M)

Artık indirmeye hazırsınız Ninja Superhero Fighting ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanFighting Arena

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir