Ninja Assassin's Fihter
Ninja Assassin's Fihter

Ninja Assassin’s Fighter v1.0.16 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Ninja Assassin's Fighter güzel aksiyon rol yapma türünde geliştirilmiş bir oyundur. Suikast veya yüksek derecede tehlike ile mücadele gibi en zorlu görevlere katılmak, mükemmel bir simülasyon oyunu olan bir iş olacaktır.

Android Android Aksiyon
5 ( 178 puan )
Fiyat: $0
İsim Ninja assassin's Fihter
Yapımcı Climax Game Studios
Tür Aksiyon
Boyut 65MB
Versiyon 1.0.16
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Ninja assassin's Fihter is the most famous version in the Ninja assassin's Fihter series of publisher Climax Game Studios
Mod Version 1.0.16
Total installs 100,000+

İndir (65MB)

Ninja Assassin’s Fighter, oyunculara benzersiz ve ilginç bir Japon kültürü verebilecek bir oyundur. Japon kültürüne gelince, birçok insanın hemen aklına gelebilecek şeylerden biri, oldukça gizemli bir şekilde çalışan ninja olacaktır. Bir ninja rolünü oynayabileceğinizi ve size verilen özel görevleri yerine getirebileceğinizi hiç düşündünüz mü? Bu sizin için bir fırsat olacaktır.

Ninja suikastçının savaşçısı

GERÇEK BİR NINJA OLUN

Ninjaları seven ve önemseyenlerin bu özel görevle insanlar hakkında daha fazla bilgi edinmesi genellikle yenidir. Ancak, bir ninjanın genellikle yapması gereken işler veya bunların nasıl yapılacağı hakkında bazı gerekli bilgileri bilmediğiniz için çok fazla endişelenmeyin çünkü Ninja Assassin’s Fighter, gerçek bir ninja olmanıza yardımcı olmak için çok dikkatli bir oyun sistemi tasarladı.

Her şeyden önce, bir ninjanın birçok kişinin bildiği temel özelliklerinden biri kuşkusuz çok gizemli bir şekilde sessiz suikastler yapmasıdır. Pek çok insan kendi aralarında, bu görevleri yerine getirmek için kiralanan ninjaların onları görünmez kılmak için sihirleri olduğunu düşünüyor. Ancak bu soruların cevabı genellikle sessizliktir çünkü ninjalar her zaman kimliklerinin açığa çıkmasını önleyecek bir pozisyonda çalışmak zorundadır.

Ninja suikastçının savaşçısı

ZORLUKLAR VE GÖREVLER SİSTEMİ

Gerçek bir ninja olmak isteyen bir kişinin uzun süre bilmesi, çalışması ve uygulaması gereken katı şartlarla, şimdi neyle yüzleşmek zorunda kalacaklar? Size en dürüst şekilde açıklayabilmek için oynanış ve grafikler üreticinin bunu yapmasına yardımcı olacaktır. Ninja Assassin’s Fighter, oyuncuları için deneyimlediğiniz her dakika, her saniye için arzu edilen ve dramatik bir aksiyon rol yapma oyunu inşa etti.

Ayrıca oyunun grafikleri, bağlamların derinliğini göstermek için 3D gibi benzersiz özellikler de getiriyor. Bu nedenle oyuncu arka planı için oyununa başlarken ve telefondaki zorlukları yaparken, ancak yine de çok yüksek düzeyde gerçekçilik hissediyor. Tüm bu özel unsurlar, oyunculara mükemmel bir ninja suikastçı deneyimi sunabilmekle birleşti.

Ninja suikastçının savaşçısı

ANA ÖZELLİKLER

– Oyuncuları yeni duygu seviyelerine taşıyabilecek bir aksiyon rol yapma oyunu.
– Oyuncuların çalışması ve çalışması gereken en katı gereksinimlere sahip gerçek bir ninja olun.
– Gizliliğe dayalı aksiyon ve suikastlarla gerçek bir ninja olarak işinize başlayın.
– Oyun sistemi, oyuncuların en iyi ninja rolüne entegre olmaları için dikkatlice inşa edilmiştir.
– 3D grafikler oyunculara derin, güzel ve gerçekçi bir bakış açısı verebilir.


İndir (65MB)

Artık indirmeye hazırsınız Ninja assassin's Fihter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanClimax Game Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir