Ninja Arashi
Ninja Arashi

Ninja Arashi v1.4 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Ninja Arashi, birçok ülkede trend olan ve popüler olan bir aksiyon oyunudur. Burada oyuncular, cesur ve kararlı efsanevi ninja kahramanlarının rolünü oynayacaklar. Orochi'nin karanlık güçleriyle savaştılar, dünyanın kıyametten kaçmasına yardım ettile

Android Android Macera Oyunları
4 ( 590 puan )
Fiyat: $0
İsim Ninja Arashi
Yapımcı Black Panther
Tür Macera Oyunları
Boyut 61M
Versiyon 1.4
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Ninja Arashi is the most famous version in the Ninja Arashi series of publisher Black Panther
Mod Version 1.4
Total installs 10,000,000

İndir (61M)

Ninja Arashi, birçok ülkede trend olan ve popüler olan bir aksiyon oyunudur. Burada oyuncular, cesur ve kararlı efsanevi ninja kahramanlarının rolünü oynayacaklar. Orochi’nin karanlık güçleriyle savaştılar, dünyanın kıyametten kaçmasına yardım ettiler ve dünyaya barış getirdiler. Modern ve gerçekçi bir arayüzle birleştirilmiş benzersiz özelliklerle, bu heyecan verici oyunda en çekici seviyeleri keşfetme ve keyfini çıkarma fırsatına sahip olacaksınız.

Ninja Arashi

OYUNCULARA 3 FARKLI HARİTA TÜRÜ SAĞLAYIN

Ninja Arashi’ye geldiğinizde, taktikleri daha kolay gözlemlemek ve daha kolay hale getirmek için size haritalar sağlanacaktır. Harita üzerinde düşmanın üs noktalarını öğrenebilirsiniz ve tehlikeli kuvvetlerin işgal sürecini takip etmek için uygundur. Bu oyunda üç farklı harita olacak. Her oyuncunun seçimine bağlı olarak, böyle geniş bir alanda doğru yolları bulmalarına, her yolu ve konumu bilmelerine yardımcı olduğu sürece keyfi bir harita kullanacaklar.

Ninja Arashi

YÜKSEK KALİTE GRAFİKLER VE İNANILMAZ GÖRÜNTÜLER

Üretici, oyunculara güzel sahneler de dahil olmak üzere son derece keskin bir grafik ekranın keyfini çıkarmalarını sağladı ve hassas ve gerçekçi bir şekilde gösterildi. Birçok insan ilk bakışta büyülendi. Sadece bu da değil, ninjanın görüntüsü de keskin ve net çizimlerle benzersiz bir şekilde ortaya çıkıyor. Ek olarak, çekiciliği artırmak ve oyuncuların daha fazla odaklanmasına yardımcı olmak için yapımcı oyun ekranına daha eğlenceli müzikler ekledi.

Ninja Arashi

DAİMA YÜKSELTİN VE KARAKTERLERİNİN BECERİLERİNİ HUN HUN

Düşman düşman kuvvetleriyle savaşma sürecinde, karakteriniz için yeni becerileri nasıl geliştireceğinizi ve bileyeceğinizi ve geliştireceğinizi her zaman bilmelisiniz. Ninja kahramanlarınızı daha güçlü olmaları ve daha sabırlı olmaları için eğitmeyi ve eğitmeyi unutmayın. Her karakterin kendine has bir dövüş stili olduğu gibi farklı görevler de üstleniyor. Kendinize meydan okuyun, denemekten korkmayın, sağlam rakiplerle ekrana katılın, çok fazla deneyim öğrenin ve diğer savaşlarda daha fazla güven kazanın.

Ninja Arashi

BENZERSİZ BİR EĞLENCE ALANININ KEYFİNİ ÇIKARIN

Belki de bu oyun yüksek eğlence doğasına sahip bir oyundur. Şüpheli ve heyecan verici durumlarda oyuncuları bir duygudan diğerine taşır. Rahat ve eğlenceli bir mekanın keyfini çıkarma fırsatına sahip olacaksınız. Hayattaki stres ve baskı ortadan kalkacak ve en pozitif enerjiyi alacaktır. Gücünüzü artırmak ve karakterinize yeni heyecan verici işlevler kazandırmak için altın veya elmas kullanarak yeteneklerinizi geliştirebileceğinizi bilmelisiniz.

Ninja Arashi

GÖZLER VE KARANLIĞIN KÖTÜ GÜÇLERİNİ YENİN

Bu oyundaki zorluklar her zaman oyuncuların sabrını ve dayanıklılığını zorlar. Bu oyuna gidin ve karanlığın kötü ve kötü güçleriyle yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Sevgili oğlunu kaçırdılar ve diğer köylüler onları tehdit edip zarar verdi. Bu nedenle, üstün akrobatik işlevin ve dövüş yeteneğin sayesinde artık buna dayanamıyorsun, bu yüzden korkusuzsun ama her zaman hayattaki en karmaşık tuzaklarla yüzleşmeye hazırsın.


İndir (61M)

Artık indirmeye hazırsınız Ninja Arashi ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBlack Panther

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir