Nightclub Empire
Nightclub Empire

Nightclub Empire v1.01.32 APK indir (Ücretsiz Alışveriş) 2022


Nightclub Empire – Idle Disco Tycoon eğlenceli bir oyundur ve yorucu bir iş gününden sonra daha pozitif enerjiye sahip olmanıza yardımcı olur. Dünyanın en ünlü gece kulübünün yöneticisi olmanıza ve buradaki her şeyi kontrol etmenize yardımcı olacak. 

Android Android Strateji Oyunları
4 ( 677 puan )
Fiyat: $0
İsim Nightclub Empire
Yapımcı RSGapps - Idle Tycoon Games
Tür Strateji Oyunları
Boyut 95M
Versiyon 1.01.32
MOD Ücretsiz Alışveriş
Orjinal Google Play
Nightclub Empire is the most famous version in the Nightclub Empire series of publisher RSGapps - Idle Tycoon Games
Mod Version 1.01.32
Total installs 100,000+
  • Gerçek parayla ücretsiz satın alma;
  • Oyun para birimi harcama ile artar.


İndir (95M)

Nightclub Empire – Idle Disco Tycoon eğlenceli bir oyundur ve yorucu bir iş gününden sonra daha pozitif enerjiye sahip olmanıza yardımcı olur. Dünyanın en ünlü gece kulübünün yöneticisi olmanıza ve buradaki her şeyi kontrol etmenize yardımcı olacak. Ayrıca kulüplerden eğlenceli ve dinamik aktivitelere katılma fırsatınız da olacak. Ne bekliyorsunuz, oyuncuların sunduğu tüm eğlencenin tadını çıkarmak için şimdi indirin!

Gece Kulübü İmparatorluğu – Idle Disco Tycoon

GECE KULÜBÜNDE OLUŞAN HER HİKÂYİN İŞLENMESİ VE İYİ YÖNETİMİ

Nightclub Empire’a geldiğinizde, tüm yönetim becerilerini öğrenme ve hikayeleri en esnek ve akıllıca çözme fırsatına sahip olacaksınız. Bu oyunda iyi bir menajer rolünü oynayacak ve kulüpte gerçekleşen faaliyetleri nasıl kontrol edeceğinizi bileceksiniz. Bu da sizin işiniz, gençleri cezbetmek, stres atmalarına yardımcı olmak ve eğlenmek için enerjik ve hareketli bir gece kulübü yarattınız ve aynı zamanda önemli miktarda para kazanıyorsunuz.

ÇALIŞANLARI KİRALAMAK VE MÜŞTERİLERE EN İYİ HİZMETİ SUNMAK

Dinamik ve eğlenceli bir diskoya sahip olmak ve birçok kişinin dikkatini çekmek için onlara en iyi hizmeti vermek, onların tüm istek ve önerilerini anında karşılamak, müşteri memnuniyetini sağlamak gerekir. Ama bunun için tek başına çalışamazsın, daha fazla takım arkadaşına ihtiyacın var. Bu sevimli ve hevesli personelden başkası değil. Dinamik ve yetenekli insanları hemen seçin ve ekibinize alın.

Gece Kulübü İmparatorluğu – Idle Disco Tycoon

TAMAMLANACAK ÇOK HEYECANLI GÖREVLER

Nightclub Empire’a gelen oyuncular, üstesinden gelmeleri gereken sayısız günlük görev alacaklar. Her vaka, oyunun işleme yeteneğinizi getirmek ve test etmek istediği belirli bir zorluktur. Görevleri en mükemmel ve mükemmel şekilde tamamlamak için sahip olduğunuz deneyimi ve esnek ve çevik olma becerilerinizi kullanın. Her gün, gece kulübünüzü iyi kontrol etme ve yönetme yeteneğinizi gösterme fırsatınız olacak. Her gün öğrenerek ve deneyerek harika bir yönetici olabilirsiniz.

BURADA DAHA FAZLA EĞLENCE OYUNLARININ KEYFİNİ ÇIKARIN

Bu oyuna katıldığınızda bilardo, bowling, direk dansı gibi farklı hikayelere ve eğlence oyunlarına ve daha birçok heyecan verici ve heyecan verici oyuna katılacaksınız. Ayrıca, dokuzdan fazla farklı kulüp size oynamak için favori kulübünüzü seçme özgürlüğü verecek. İbiza, Bangkok, Las Vegas ve daha fazlası gibi birkaç ünlü kulüpten bahsedebilirsiniz. Lütfen bu oyunu görmezden gelmeyin. Sunması gereken benzersiz ve yeni şeyleri öğrenmek için bir kez deneyin.

Gece Kulübü İmparatorluğu – Idle Disco Tycoon Gece Kulübü İmparatorluğu – Idle Disco Tycoon

ANINDA OYUNLAR İNTERNETE BAĞLANMAYA GEREK OLMADAN OYNAYABİLİR

Bunun basit bir oyun olduğu ve kontrolü kolay olduğu söylenebilir, bu oyunda herkes başarılı bir insan olabilir. Dahası, internet olmadan istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Bu son derece kullanışlıdır ve birçok insanı kalitesi ve mükemmel oynanışı ile son derece memnun eder. İhtiyacın varsa ve gelecekte iyi ve deneyimli bir menajer olmak istiyorsan bu oyunu sakın kaçırma. Bazı becerileri geliştirmenize ve daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacaktır.


İndir (95M)

Artık indirmeye hazırsınız Nightclub Empire ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRSGapps - Idle Tycoon Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir