Night Shift Pro
Night Shift Pro

Night Shift Pro v4.05.0 APK + MOD (Ücretli/Yamalı) indir


Blue Light Filter: Night Shift, uykunuzu iyileştirmenize, gözlerinizi ekranın çok güçlü ışığından korumanıza yardımcı olan kullanışlı bir uygulamadır.

Android Android Sağlık ve Fitness
5 ( 814 puan )
Fiyat: $0
İsim Night Shift Pro
Yapımcı Better Life - Health Apps
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 3.3M
Versiyon 4.05.0
MOD Ücretsiz/Yamalı Sürüm
Orjinal Google Play
Night Shift Pro is the most famous version in the Night Shift Pro series of publisher Better Life - Health Apps
Mod Version 4.05.0
Total installs 10,000+

İndir (3.3M)

Bu gece filtresi size çok sayıda olumlu fayda sağlar. Bu uygulama, mavi ışığı filtrelemenize ve uykuyu iyileştirmenize ve baş ağrısı sendromunu hafifletmenize yardımcı olur. Ayrıca parlaklığı ve mavi ışığı otomatik olarak ayarlayarak gözlerinizi korumak için bir bariyer oluşturur. Blue Light Filter göz sağlığınızı en iyi şekilde koruyan bir uygulamadır. En iyi arkadaşınız ekranı karartarak ve parlaklığı değiştirerek gözlerinizi korur. Ayrıca migren semptomlarını hafifletmenize de yardımcı olur ve binlerce farklı insanı memnun eder.

Mavi Işık Filtresi ve Gece Modu – Night Shift Pro Mavi Işık Filtresi ve Gece Modu – Night Shift Pro

FİLTRELERİ KULLANICILARA UYGUN YAPIN

Geceleri cihazları sık kullandığınızda gözleriniz için endişeleniyorsanız, Mavi Işık Filtresi bu endişenizi gidermenize yardımcı olacaktır. Yerleşik filtrelerle, kullanırken parlamayı veya parlamayı önlemek için uygun parlaklık modlarını seçmekte özgürsünüz. Kullanıcılar, ekranı karartmak ve gözlerini en iyi gece ışığından korumak için mavi ışık filtrelerini ücretsiz olarak kullanabilirler.

PARLAKLIĞI İSTEDİĞİNİZE GÖRE AYARLAYIN

Mavi Işık Filtresine gelince, mevcut filtreleri kullanabilecek ve kaydedebileceksiniz. Ayrıca, tercihlerinize ve isteklerinize göre karartma, aydınlık ve karanlık modlarını da özelleştirebilirsiniz. Veya mevcut filtreleri ayarlamak zorunda kalmadan kendi filtrenizi oluşturabilirsiniz. Bu uygulama, sınırsız sayıda mavi ışık filtresi oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca sıcaklığı gece ekranınız için uygun bir seviyeye de ayarlayabilirsiniz. Bu modu kullanırken uykusuzluğunuz ve migreniniz azalacak ve ekranın düşük ışığı ile gözleriniz daha güvenli bir şekilde korunacaktır.

Mavi Işık Filtresi ve Gece Modu – Night Shift Pro Mavi Işık Filtresi ve Gece Modu – Night Shift Pro

OPTİMAL YOĞUNLUK İLE İSTEDİĞİNİZ RENK SEÇİN

Yalnızca sıcaklığı veya parlaklığı değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda kullanıcı ekranın ışığının rengini de daha az parlak olacak şekilde seçebilir. Bu mavi ışık filtresindeki renkleri ücretsiz olarak oynayabilir ve farklı gece filtreleri de oluşturabilirsiniz. Uygulama, ihtiyaçlarınızı karşılamayı kolaylaştırır ve ayrıca çeşitli karanlık modlar sunar. Ve gece ışığını cep telefonunuz ve kendiniz için bir engel haline getirmeyin.

ÖNCEDEN AYARLANMIŞ BİR PROGRAMA GÖRE IŞIĞI SİZİN İÇİN OTOMATİK OLARAK FİLTRELEME

Kullanıcılar, tam otomatik bir ışık filtreleme modunu deneyimleyecek. Gece vardiyası, mevcut programlarla ayarladığınız programa göre otomatik olarak açılıp kapanacaktır. Uygulama ayrıca oyuncuların filtrelerini doğru miktarda mavi ve kırmızı ışığa ayarlayabilecekleri RGB özelleştirmesi sunar.

Mavi Işık Filtresi ve Gece Modu – Night Shift Pro Mavi Işık Filtresi ve Gece Modu – Night Shift Pro

ANA ÖZELLİKLER

– Aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi filtre sağlayın; ayrıca kullanıcılar filtredeki verileri de değiştirebilir veya kendilerine yeni bir filtre oluşturabilirler.
– Kullanıcıların gözlerini iyi korurken uykusuzluk ve migreni en aza indirmesine yardımcı olur.
– Ekranın sıcaklığını özelleştirin veya ekranı daha az parlak hale getirmek için rengi özelleştirin.
– RGB’yi ayarlayın ve mükemmel ve en iyiyi deneyimlemeniz için otomatik bir filtre programı oluşturun.


İndir (3.3M)

Artık indirmeye hazırsınız Night Shift Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBetter Life - Health Apps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir