NieR Re[in]carnation
NieR Re[in]carnation

NieR Re[in]carnation v2.8.5 APK + MOD (Menü/Hasar/Savunma) indir 2022


NieR Re[in]carnation, duygularınızı en üst düzeye çıkarabilen benzersiz bir oyundur. Bu oyun ile oyuncular harika bir hikayeye ve harika duygular getiren dramatik savaş aksiyon durumlarına dahil olacaklar. Rol yapma ve macera oyunlarını yolculuklarla

Android Android Rol Oyunu
4 ( 847 puan )
Fiyat: $0
İsim NieR Re[in]carnation
Yapımcı SQUARE ENIX Co Ltd
Tür Rol Oyunu
Boyut 113MB
Versiyon 2.8.5
MOD Menü/Hasar/Savunma
Orjinal Google Play
NieR Re[in]carnation is the most famous version in the NieR Re[in]carnation series of publisher SQUARE ENIX Co Ltd
Mod Version 2.8.5
Total installs 1,000,000+
  • Mod Menüsü
  • Hasar Çarpanı
  • Savunma Çarpanı


İndir (113MB)

NieR Re[in]carnation, duygularınızı en üst düzeye çıkarabilen benzersiz bir oyundur. Bu oyun ile oyuncular harika bir hikayeye ve harika duygular getiren dramatik savaş aksiyon durumlarına dahil olacaklar. Rol yapma ve macera oyunlarını yolculuklarla buluşturan oyunları seven biriyseniz bu da dikkat etmeniz gereken oyunlardan biri olacaktır.

NieR Re[in]karanfil

OYUN BOYUNCA İLGİNÇ HİKAYE

Hikaye her zaman, saf rol yapma oyunlarıyla oyuncuları çekmek için oyunun iyi performans göstermesi gereken bir özellik olacaktır. Dolayısıyla bu oyunun üreticisi, ürününe, deneyime katılan oyuncular için gerçekten çekici bir hikaye de getirdi. Oyunun konusu, oyuncuların çözümü bulmak için oyun boyunca öğrenip keşfedeceği The Cage ile başlayacak.

Oyundan başlayarak, soğuk bir taş üzerinde uyanan bir kızı görebileceksiniz. Ve şimdi etrafına baktı; burası tamamen yabancı, uçsuz bucaksız bir yerdi, bu kızın sadece gökyüzüne dokunuyormuş gibi görünen çok yüksek binaları görebildiği. Devam etmek için, bu kız arkadaşın kendisi için bir çözüm bulmak için bu dünyayı keşfetmekten başka seçeneği kalmayacak.

NieR Re[in]karanfil

OYUN İÇİNDE ÖZEL OYUNLAR

Oyuncuların NieR Re[in]carnation’da bulabilecekleri en unutulmaz şeylerden biri şüphesiz öne çıkacak özel karakter sistemi olacaktır. İlk tanıtılması gereken şey kesinlikle oyun boyunca kontrol edeceğiniz ana karakter olan The Girl of Light olacaktır. Kız kibar bir insan ve parlak bir kişiliğe sahip ama bir şekilde Kafese gitmiş ve bu soğuk taş zemine yığılmış.

NieR Re[in]karanfil

Kızın ana karakterinin yanı sıra, kendisi için bir isim yapan ve oyunda görünen gizemli bir yaratık olan Mama ile de tanışacaksınız. Uyandığında, The Cage’deki kızın etrafındaki her şey garip görünüyor, kızın açıklaması yok. Ama Mama’nın görünüşü sayesinde, yaratık bu topraklar hakkında bir şeyler biliyor ve kızın bu macerada rehberi olacak gibi görünüyor.

NieR Re[in]karanfil

KANLI MÜCADELE İLE BENZERSİZ OYUN

Kullanılması gereken rol yapma türündeki oyunların özellikleri kesinlikle gerçekten yoğun savaşlar olacaktır. Ve bu nedenle, oyun yapımcıları oyunculara The Dark Monster adlı maceralarında benzersiz bir meydan okuma sistemi de verdiler. Bu, Kafes’te dolaşan olağanüstü bir yaratıktır ve yolculuğunuza devam edebilmek için onunla savaşmanız gerekecek.

Ama aynı zamanda oyunun oyununuzda size sunduğu zorluklar hakkında çok fazla endişelenmeyin. Fonksiyon tuşları ile komut verdiğinizde karakteriniz bu savaşa direkt olarak katılabilecektir. Maçta yeteneğinizden emin olmasanız bile otomatik özelliğini de etkinleştirebilirsiniz ve ardından karakteriniz otomatik olarak düşmana saldıracaktır.

NieR Re[in]karanfil

Macera rol yapma oyunları ile oyuncuların oyunlarındaki duyguları sürekli olarak geliştirilecektir. NieR Re[in]carnation ayrıca size bir rol yapma oyununun oyuncularına sunabileceği en iyi deneyimi sunacaktır. İlgi çekici hikayeden karakter sistemine ve oynanışa kadar sizin için heyecan verici özellikler olacak.


İndir (113MB)

Artık indirmeye hazırsınız NieR Re[in]carnation ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSQUARE ENIX Co Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir