NGP.emu
NGP.emu

NGP.emu v1.5.64 APK indir (Ücretsiz) 2022


Uygulama, karmaşık ancak basit bir alanda kapsüllenecek şekilde tasarlanmıştır; stresli anların ardından kendinizi rahat bir oyun alanına kaptıracaksınız. Yolculuğunuza başlayın ve bu oyunda yeni bir şey keşfedin.TANIDIK OYUNLARLA BAŞLAYINPiyasadaki

Android Android Araçlar
5 ( 863 puan )
Fiyat: $0
İsim NGP.emu
Yapımcı Robert Broglia
Tür Araçlar
Boyut 1MB
Versiyon 1.5.64
MOD Ücretsiz
Orjinal Google Play
NGP.emu is the most famous version in the NGP.emu series of publisher Robert Broglia
Mod Version 1.5.64
Total installs 5,000+

İndir (1MB)

Uygulama, karmaşık ancak basit bir alanda kapsüllenecek şekilde tasarlanmıştır; stresli anların ardından kendinizi rahat bir oyun alanına kaptıracaksınız. Yolculuğunuza başlayın ve bu oyunda yeni bir şey keşfedin.

NGP.emu

TANIDIK OYUNLARLA BAŞLAYIN

Piyasadaki toplu oyunlardan bıktıysanız ve çocukluğunuzla ilgili daha çekici şeyler bulmak istiyorsanız ne bekliyorsunuz? NGP.emu’yu hemen deneyin. Önceki oyunlar kadar hantal olmayan üretici, oyunculara en yakın deneyimi sunmak için uygun şekilde gri maddeye yatırım yaptı. Uygulamadan başlayarak, çok seçici olmayan ama yine de kendine has bir çekiciliği olan bir arayüzün yanı sıra çeşitli, kontrol edilmesi kolay, ancak aynı derecede çekici bir oyun sistemi deneyimleyeceksiniz ve bu da hangisini önce deneyeceğinizi merak etmenizi sağlayacak.

NGP.emu

BEKLEYEN SAYISIZ ZORLUKLA MACERA VE SAVAŞ

Herhangi bir oyunda, kolaydan zora doğru hedefleri geçmeniz gerekir, bu nedenle NGP.emu bir istisna değildir. Geniş ve çeşitli bir oyun mağazasıyla maceracı olacak ve üstesinden gelmek için keskin bir zihin gerektiren bir dizi heyecan verici zorluğa yaklaşacaksınız. Uygulama, deneyim kolaylığı için ve her kişinin oyun ihtiyaçlarına ve seviyesine bağlı olarak oyunu birçok farklı seviyeye bölecektir. Çekici oyun ve oldukça basit bir operasyon, sizi oyunun getirdiği özel dünyaya çekecek. Ayrıca mutlak skora sahip oyuncu olmak için diğer rakipleri de alt etmeniz gerekiyor.

NGP.emu

DAHA FAZLA YENİ BENZERSİZ ÖZELLİK DENEYİMİ

Oyuncular için deneyimi iyileştirmek için yayıncı, herhangi bir sorundan korkmadan rahatça oynayabilmeniz için en uygun yolu desteklemek için gerekli yazılımı sürekli olarak geliştirdi ve hızlı bir şekilde ekledi. Ayrıca, eğlenceli bir oyun alanına sahip olmanıza ve uygulamanın getirdiği hizmetten memnun kalmanıza yardımcı olacak benzersiz özellikler vardır. Ayrıca aksiyon-macera oyunları ile çevik oyun pratiği de yapabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla birlikte deneyimleyebilir ve diğer oyuncuları skor tablosunda zirveye çıkarmak için yenebilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

  • Çok karmaşık olmayan bir arayüzle tasarlandı, ancak oyunculara gönderilen benzersiz bir alanla yine de çekici
  • Basit oynanış ve oynaması kolay kontrollerle bir dizi tanıdık oyunu deneyimleyin
  • Yeni stratejiler oluşturmak ve seviyelerin üstesinden gelmek için keskin ve çevik düşünmeyi kullanarak sayısız zorluğun üstesinden gelin
  • Her kişinin oyun ihtiyacına bağlı olarak kolaydan zora birçok farklı çekici seviyeyi deneyin
  • Size birçok sürpriz getirmeyi vaat eden canlı ses ve göz alıcı grafiklerle birlikte daha fazla yeni özelliği deneyimleyin


İndir (1MB)

Artık indirmeye hazırsınız NGP.emu ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRobert Broglia

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir