New Star Manager
New Star Manager

New Star Manager v1.7.2 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


New Star Manager, bir takımı birleşik bir şekilde yönetme ve kontrol etme becerilerine sahip olmanızı gerektiren bir oyundur. Bu oyunda size bir futbol kulübünün kaptanı olma ve başarılı olmalarına yardım etme gibi kritik bir rol verilecek.

Android Android Oyun
4 ( 513 puan )
Fiyat: $0
İsim New Star Manager
Yapımcı Five Aces Publishing Ltd
Tür Oyun
Boyut 96M
Versiyon 1.7.2
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
New Star Manager is the most famous version in the New Star Manager series of publisher Five Aces Publishing Ltd
Mod Version 1.7.2
Total installs 1,000,000+
Oyuna giriş yaptığınızda kayıtlı profil üzerinden ilerleyin ve paranız sınırsız olacaktır. (Yeni bir profil açarsanız hile yapmaz, ancak gerçek parayla satılan takım adı-kit düzenleme özelliklerini kullanabilirsiniz.)

İndir (96M)

Bir futbol aşığı ve tutkuluysanız, bu kendinizi ifade etmek için mükemmel bir fırsat. Bir kaptan olarak, şampiyonluk kupasını hızlı bir şekilde kazanmak için takım üyelerinize nasıl yardım edeceğinizi ve onları nasıl eğiteceğinizi bilmeniz gerekir. Zarif ve nazik bir yönetici olup olamayacağınız tamamen her bir kişinin nasıl oynadığına bağlıdır.

Yeni Yıldız Yönetici

KULÜBÜ TAMAMEN YÖNETİN VE KONTROL EDİN

New Star Manager’a gelince, oyuncular sahiplik alma ve bu kulüpte olan her şeye karar verme fırsatına sahip olacaklar. Küçük işlerden önemli olaylara kadar sorunları kavrayabilir ve çözebilirsiniz. Oyuncuların antrenmanlarını daha da iyi hale getirmek için en iyi tesislerden bazılarını oluşturdunuz. Aynı zamanda oyuncuların faaliyetlerini en titiz şekilde yöneten kişi de sizsiniz. Ayrıca, maçlar sırasında takıma hizmet etmek için biraz daha personel kiralama hakkınız vardır. Oyuncuların birçok insan tarafından beğenilen ve birçok zafer kazanan futbol yıldızları olmalarına yardımcı olduğu sürece herkesin bir yönetim şekli vardır.

MAHKEMEDE PARÇALARINIZLA UYGULAMA YAPIN

Bir turnuvaya veya belirli bir yarışmaya katılmadan önce, her oyuncunun kondisyonunu artırmak ve en iyi dirence sahip olmak için her gün sıkı bir şekilde çalışması gerekir. Uğruna çalışmak ve başarmak için ihtiyaç duydukları hedefleri belirleyin ve kaydedin. Futbol becerileri ile lütfen onlara kısa oyunlarınızı ve planlarınızı gösterin. Ardından, birçok farklı oyuncuyla süper eğlenceli ve heyecan verici bir futbol sahasının tadını çıkarın.

Yeni Yıldız Yönetici

KENDİNİZE BÜYÜK BİR EKİP KURUN

New Star Manager, her yarışmada yetenekli, sorumlu ve güçlü bir ekip oluşturmanıza ve kurmanıza izin verecektir. Eşsiz hareketleri ve oynanışı metodik olarak eğitelim ve yönlendirelim, seyirciye birbiri ardına sürprizler yapalım. Maçtaki her durumda uygulamanız gereken keskin ve sofistike taktikleri kullanın. Sakin bir zihin tutmanın çok az insanın yapabileceği bir şey olduğunu hatırlamak en iyisi olacaktır. Bu nedenle, karşıt gruplarla sonuna kadar savaşmak için ayağa kalkmaya kararlı, sağlam bir tutum sergilemeniz gerekiyor.

EKİP ÜYELERİNİN HER ŞEYİ İLE İLGİLİ

New Star Manager’da bir kaptan olarak, her üyenin duygularını ve koşullarını nasıl önemseyeceğinizi bilmelisiniz. Hayatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için onları daha fazla tanımanız yardımcı olacaktır. Bu basit, ancak birçok insanı duygulandırıyor ve minnettar kılıyor. Verdiğiniz dürtü ve tavsiye sayesinde, ekip üyeleri kendinden emin ve yoğun pozitif enerji ile şarj olacak.

Yeni Yıldız Yönetici

BAZI KÜRESEL FUTBOL TAKIMLARINA KATILIN

Birçok zorluk ve engelden sonra takımınız çok gelişti ve dünyanın en büyük futbol yarışmasına girme şansına sahip oldu. Elinizden gelenin en iyisini yapın ve kupayı eve en gururlu şekilde getirmek için bir şans elde etmek için yapın!

Emekleriniz ve çabalarınız her oyunda en iyi şekilde ödüllendirilecektir, bu nedenle yapmanız gereken ilk şey sahada elinizden gelenin en iyisini yapmaktır. Güzel paslar oluşturmak için birlikte çalışalım, gol atması daha kolay.

Bazı ilginç özellikler:

  • Futbol kulübündeki tüm faaliyetleri bir bütün olarak sıkı bir şekilde yönetmek ve kontrol etmek
  • Düzenli olarak pratik yapın ve birçok oyuncuyla oynayın
  • Kendinizi yetenekli ve çevik bir ekip olarak kurun ve kurun
  • Grubun bazı üyelerinin aile durumlarının yanı sıra tutum ve duygularına da yakından dikkat edin.
  • Kupayı kazanmak için dünya çapında çeşitli futbol turnuvalarına katılın.


İndir (96M)

Artık indirmeye hazırsınız New Star Manager ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir